Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Czy to jest miłość czy. . . ?
Autor: Agnelya
Coraz więcej osób zakochuje się bez wzajemności. „Klara napisała:Jest czarujący, miły, uprzejmy, mieszka po sąsiedzku więc widujemy się codziennie…no i zakochałam się” Byłoby to całkiem naturalne, gdyby on wiedział o tym uczuciu i podzielał je, a tak (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 11. 11 DO 17. 11. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Ten tydzień sprzyja inwestycją rodziną, ty i Twój partner dokończycie ostanie poprawki po remoncie bądź zaczniecie go właśnie w tym tygodniu. Tylko daj swojej połowie dojść (...)
Różne oblicza miłości część I
Autor: Agnelya
Nie od dziś wiadomo, że seks lesbijek budzi ciekawość i intryguje. Miłość lesbijska jest równie powszechna jak homoseksualizm mężczyzn, a nawet powszechnie uważana za bardziej (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 28. 10 DO 03. 11. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Życie we dwoje może sprawiać pewne problemy zwłaszcza jeśli nie potrafisz pohamować swojej wybuchowości względem partnera. On po raz kolejny będzie Ci się starał (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 21. 10 DO 27. 10. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Dzieląc przestrzeń z innymi osobami zmuszona jest akceptować pewien zakres ruchu i zakłóceń, tylko problem jest w tym, że Tobie się wydaje, że cała przestrzeń należy do (...)
Prawie nowe życie. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Poznali się kiedy ona zamierzała już wyjść, ale zapomniała kupić papierosy i szybko wróciła się do baru, gdzie On stał i popijał piwo. Kupiła i wyszła, ale wzrok faceta przy (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17. 06 do 23. 06. 2013
Autor: Anna Bell
  BARAN Baran będący w związku może zachować się nielojalnie wobec własnego partnera. Baranie na Twojej drodze może stanąć osoba która bardzo Cie zauroczy a Ty będziesz miał (...)
Związki skazane na zagładę. . .
Autor: Usunięty Ekspert
“Związki skazane na zagładę…”   Jakże często zdarza się, że przychodzi do mnie kobieta, mężczyzna i pyta o związki… Ci ludzie bywają tacy radośni, tacy szczęśliwi, są (...)
Jak wyleczyć złamane serce / przetrwać (...)
Autor: Anna Bell
Życie czasem weryfikuje nasze plany, bywa że jesteśmy wiele lat w związku, czasem tylko chwilę, nieważne, każde rozstanie przynosi ból, cierpienie, niemoc, rozpacz i bezsilność. (...)
Czym różni się miłość od namiętności ?
Autor: Agnelya
☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰☆★⋰┈┈┈┈ ◢▇◣┈┈◢▇◣☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰┈┈┈┈ ▇▇▇◣◢▇▇▇☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰┈┈┈┈ (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl