Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop tygodniowy na tydzień od 11 do 17 września
Autor:
Saleos

Koziorożec

Otrzymane korzyści finansowe sprawią, że Państwa życie całkowicie się zmieni i to wcale nie na gorsze, raczej poznacie Państwo nowy smak. Czeka Państwa w nadchodzącym tygodniu dużo radości, spokoju, ciepła. W uczuciach nie zawieje chłodem widać wielkie, spełnione uczucie – szczęśliwe.

Wodnik

U osób spod znaku Wodnika widać dużo pracy. Uważajcie tylko, bo ktoś próbuje przypisać sobie Państwa osiągnięcia. O całej reszcie spraw nie będą Państwo myśleli – nie będzie na to czasu – będą Państwo zbyt zajęci sprawami zawodowymi. W domu mają Państwo spokojne, ustabilizowane życie i w tym tygodniu nie widać niczego co mogłoby to zmienić. Finansów w tym tygodniu także Państwu nie zabraknie.

Ryby

Ryby w nadchodzącym tygodniu ukończą ważne dla siebie zadanie i w sferze finansowej i uczuciowej – jeśli nie są Państwo w małżeństwie – to mogą szykować się zaręczyny! Natomiast jeśli mają Państwo stałego partnera – to czeka miła niespodzianka – może partner gdzieś Państwa zabierze? W końcu upragnione przyśpieszenie – zaczyna się coś dziać. Mają Państwo dużo możliwości – trzeba je wszystkie raz jeszcze przeanalizować i wybrać to, co będzie dla Państwa najlepsze.

Baran

W sferze zawodowej Barany osiągną sukces – wiadomo, do każdego sukcesu trzeba się przyłożyć, więc i trochę pracy będzie, natomiast w dobrej, przyjemnej atmosferze, więc nie ma się czym martwić. Barany czeka porozumienie, jedność. Uczucia Baranów schowane są pod płaszczem sukcesu, szczęścia oraz zdrowia. Wszystko idzie po Państwa myśli i tak też pozostanie w nadchodzącym tygodniu.

Byk

Byki nauczą się w nadchodzącym tygodniu nowych, inspirujących rzeczy w kwestiach zawodowych, co zaowocuje radością w finansach. Będą Państwo pewni siebie, silni. Tylko cierpliwości będzie Państwu brak.  Byki w związkach czekają zmiany – ale nie muszą Państwo się martwić, rozstania karty nie przewidują – raczej poszedłbym w kierunku osiągnięcia celów i samozadowolenia i pogłębienia miłości. A Państwo, którzy nie są w związku, spotkają ciekawą osobę na swojej drodze.

Bliźnięta

Bliźnięta w nadchodzącym tygodniu będą zamarzone, rozmarzone – i to więcej niż zwykłe bujanie w obłokach. Bliźnięta będą pamięcią wracały do swojego Króla Buław… czyli mocno zbudowanego, silnego, mądrego, ale i hojnego mężczyzny. Król Buław to doskonały doradca i kochanek… Cały czas tkwicie Państwo w rozpamiętywaniu przeszłości. Są Państwo pod silnym żeńskim wpływem, wręcz w niewolnictwie tego, co Państwo chcą, pragną,  a tym co się w Państwa życiu zadziało. Finanse będą stabilne pod warunkiem przyłożenia się do pracy.

Rak

U Raków coś zaczyna ruszać się do przodu, przyjdą do Państwa dobre wieści, które pomogą szybko rozwiązać Państwa problemy i zamknąć pewien etap w życiu, który był dla Państwa nieprzyjemny. W kwestiach uczuciowych spokój, nie wydarzy się nic ani dobrego, ani złego, będzie monotonnie. W pracy pojawią się małe trudności, które Państwo pokonają z owocnym rezultatem.

Lew

Lwy czekać będzie zabieganie w nowym tygodniu. Wszystko będzie działo się bardzo szybko, będą Państwo pracowali zgodnie ze swoimi pasjami. W uczuciach nic się złego nie przytrafi – wszystko jest na swoim miejscu – w najlepszym porządku. Znajdą Państwo złoty środek na to, co Państwa trapi. Wszystko skończy się dla Państwa zgodnie z oczekiwaniami.

Panna

Jeśli czeka Państwa przeprowadzka – oj, będzie gorąco! Dużo energii w tym tygodniu, pośpiechu, działania. Dla osób, które nie mają partnera może pojawić się młody kochanek, hojny jak i w miłości, tak i w nienawiści. Waleczny. Dla osób w związkach dużo miłości, długotrwałego spokoju, szczęścia. Kwestie finansowe nie budzą niepokoju – majątek rośnie – zgodnie z Państwa oczekiwaniami i nakładem pracy.

Waga

Wagi w nadchodzącym tygodniu także ogarnie marzycielstwo. W związku wieje nudą – coś trzeba zrobić, by zainteresować sobą partnera. W pracy wiele możliwych dróg do wyboru, ale może to dobry moment, by wybrać coś zupełnie nowego? To dobry czas by zrobić, to, na co zawsze mieliście Państwo ochotę, a może będzie to początkiem czegoś przyjemnego?

Skorpion

Skorpiony w nadchodzącym tygodniu odczują brak namiętności, jednak Państwa związki będą stabilne. Może być ciepło, nie za zimno, a ognia i tak będzie Państwu brakowało. W Państwa otoczeniu pojawi się osoba, która może i ma mało pieniędzy, za to nieskończenie wiele pomysłów. Ci z Państwa, którzy nie są w związkach, mają okazję poznać kogoś wyjątkowego, z kim długo będą Państwo osiągali harmonię. W kwestiach finansowych – bądźcie odważni – czeka Was to, na co długo już czekaliście.

Strzelec

Sprawa, której oczekujecie Państwo rozwiązania nie jest taka prosta jak się wydaje – ma drugie dno. Wybrana przez Państwa droga jest trudna i kręta, ale jeśli nie spoczniecie Państwo – to osiągniecie swój cel. U osób spod znaku Strzelca w nadchodzącym tygodniu dużo ruchu, możliwa podróż. W sprawach finansowych czeka Państwa miłe zaskoczenie. Możliwe nieporozumienia międzyludzkie w tym tygodniu, trzeba będzie coś poświęcić dla dobra sprawy.

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl