Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Przeznaczenie czy wolna wola - co ma wpływ na nasze życie?
Autor:
Usunięty Ekspert

Bardzo dawno i bardzo długo, zanim jeszcze zostałam wróżką zastanawiałam się, czy istnieje coś takiego, jak przeznaczenie i wolna wola. Co ma większy wpływ na nasze życie i czy z góry jesteśmy skazani na pewną drogę, czy realizujemy tylko scenariusz napisany przez wyższe istoty i nie mamy w nim nic do powiedzenia, ponieważ tak jest nam pisane i koniec? Czy może mamy wpływ na swoje życie, a jeśli potrafimy na nie wpływać i my o nim decydujemy, to dlaczego wróżki widzą naszą przyszłość, tak jakby z góry była ustalona?

Podczas mojej drogi adepta,  spotkałam bardzo mądrą osobę, która powiedziała mi na ten temat bardzo ważne zdanie, z którym pragnę się z Wami podzielić:

„Istnieje zarówno przeznaczenie jak i wolna wola, a ich wpływ możemy porównać np. do gry w karty.  Proszę sobie wyobrazić, że gra Pani w karty, dostaje Pani pewną partię kart, to Pani karty, czyli Pani przeznaczenie, ale od Pani zależy, jak Pani nimi zagra, czyli wolna wola. Może Pani wygrać kiepskim rozdaniem, a i przegrać dobrym.”

Wróżka widzi np. w numerologii nasze karty w danym rozdaniu, czyli predyspozycje, ale od nas zależy jak je wykorzystamy. W kartach zaś widzi skutki obranych dotychczas działań;  jeśli nasze działania się zmienią może zmienić się i wróżba, jednak bardzo rzadko się tak zdarza, ponieważ rzadko zbaczamy z obranej przez nas ścieżki. Dlatego też  Wróżka może nas przed czymś ostrzec, a my skręcając z naszej drogi możemy uniknąć nieprzyjemności przed jakimi ona nas ostrzegała, lub płynąć z prądem, gdy nasze dotychczasowe działania były dla nas korzystne.

Dlatego moi drodzy, istnieje zarówno przeznaczenie jak i wolna wola. Warto więc wziąć pod uwagę, że możemy w naszym życiu wiele osiągnąć sami, wygrać tę partię; nie zwalajmy naszych niepowodzeń na przeznaczenie, na to że los tak chciał, że nasze przeznaczenie jest zbyt trudne… Tak jak pisałam wcześniej, możemy wygrać kiepskim rozdaniem, a i przegrać dobrym, dlatego niezależnie od tego co jest nam pisane musimy koncentrować się na grze zwanej życiem tak, by w nim wygrywać niezależnie od tego, co dostajemy od losu.

Moi drodzy, powinniśmy zatem cenić i korzystać ze swego przeznaczenia ale i mądrze kierować wolną wolą, tak aby te dwa czynniki współistniały z sobą i prowadziły nas ku szczęściu.

A co ma większy wpływ na Twoje życie: przeznaczenie czy wolna wola ?

 

 
Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Metafizyka, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl