Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PROFIL EKSPERTA
Za chwilę rozpoczniesz rozmowę z ekspertem
Ekspert oddzwoni na Twój numer telefonu
który został zdefiniowany w Twoich informacjach kontatkowych
Na koncie masz aktualnie punktów
Jest to za mało aby rozpocząć rozmowę. Musisz mieć wystarczającą ilość punktów aby rozmawiać przez 1 minutę, czyli

Doładuj konto
Użyj swoich punktów aby rozmawiać przez
Lub wpisz kod promocyjny:

Koszt tej rozmowy to punktów za minutę połączenia.
Po kliknięciu "Rozpocznij rozmowę", punkty na twoim koncie w ilości zostaną zablokowane.
Niewykorzystane punkty automatycznie powrócą na twoje konto po rozliczeniu rozmowy
Wróżka
Wylogowany
Wolny
(Dostępny offline)
Anna Bell
Wybierz aktualnie dostępną usługę (podświetloną na żółto):
Anne

O mnie
Zajmuję się
Kontakt
Grafik
Opinie
Artykuły

Sprawdź przez e-mail kiedy miłość zagości w Twoim sercu lub jak ułożą się Twoje sprawy miłosne. Ja przygotuje dla Ciebie pełną wróżbę i wskaże Ci gdzie szukać bratniej duszy lub znajdzieny rozwiązanie dla trudnej miłości. Pisz do mnie, czekam na Ciebie:)

Tylko teraz następujące rozkłady Tarota:

1.Jak bardzo go zauroczyłaś?

2. Czy on sie jeszcze odezwie?

3. Czy jest to dla mnie odpowiednia osoba?

4.Tajna kieszeń czyli intencje partnera?

5. Rozstanie, - rozstać sie czy nie?

6. Tarot a ślub?

7.Przeznaczenie/ karma związku?

8.Czy będziemy razem? - przy rozpoznaniu nowej znajomości

9. Problemy w związku

10. Praca i pieniądze dla Ciebie.

11. Duchowy partner - czyli jeśli  jesteś samotna możesz kim jest Twój naastępny mężczyzna?

12. Droga Tarota- jaki jest Twój następny krok

Rozkład możesz zamówić na czacie, mailowo bądź sms.

Dodatkowo rytuał dostępny tylko przez maila: Magia świec odwracająca bieg wydarzeń, miłosna magia świec, pojednawcza magia świec, czary na dobrobyt. Czekam na Was kochani:)

Ezoteryka zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologie, numerologie i feng shui...Gdy nadeszła pora sięgnęłam po Karty Tarota, Karty Anielskie i Karty Runiczne. Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania.

Specjalizuję się w doradzaniu w dziedzinach: miłość, rodzina, zdrowie, przyjaźń, pieniądze, kariera zawodowa i rozwój duchowy. Od lat pomagam bardzo wielu ludziom, także tym najbliższym w odnalezieniu właściwej ścieżki, drogi zmierzającej ku spełnieniu. Moi najbliżsi wiedzą, że mogą zwrócić się do mnie, nawet z tym najmniejszym problemem.

Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz, Twój stan psychiczny, ale potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz?: po tej miłości, partnerstwie, przyjaźni, relacji rodzinnej, po tej pracy, karierze zawodowej, sytuacji finansowej, po Twoim zdrowiu, stanie emocjonalnym, lub zwyczajnie po przyszłości. Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty Ci doradzą, wskażą co należy zrobić, by osiągnąć swój cel, zamiar, powiedzą, co należy rozważyć przed podjęciem decyzji, jakie są aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu, a jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne sprzyjające sprawie, o którą pytasz a potem zasugerują Ci jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad danych Ci przez moje karty, bądź jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, po za czekaniem na to, co dalej przyniesie los.

Często czujemy się zagubieni, a współczesny świat jest dla nas niesamowicie hałaśliwy, ze wszystkich stron atakują nas negatywne emocje, czujemy rozdrażnienie, zagrożenie, boimy się o naszą przyszłość, nie potrafimy znaleźć wyjścia z zawiłej sytuacji a Ja tu PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA jestem po to, by pomóc Ci odkryć Twoją przyszłość, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia. Jestem po to, żeby Ci pomóc, jestem Twoim doradcą i przyjacielem. Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty. Pomogę Ci wprowadzić zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym.

Pamiętaj:) Tarot ani inne karty nie są wyrocznią, przedstawiają prognozę, możliwy wynik zdarzeń. Mamy wpływ na nasze życie a znając wcześniej możliwą prognozę wydarzeń możemy temu zapobiec albo podążać tą drogą. Tarot mówi o tym, jak człowiek realizuje się w sferze materialnej i duchowej, mówi o człowieku, jego charakterze, usposobieniu i zdolnościach.

Odpowiadam na pytania dotyczące wszystkich sfer życia, zajmuje się obszernie sztuką feng shui czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia, znalezieniu miłości, posiadaniu dzieci czy pieniędzy. Posiadam szeroką wiedzę o prawie przyciągania.

Proszę W PYTANIU do mnie napiszcie swoje imię i datę ur, jeśli pytasz o drugą osobę, podaj też jej imię i jeśli znasz datę urodzenia.

Odpowiedź na zakupiony mail udzielana zawsze w ciągu 24 godzin. 

NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.

Bardzo proszę klientów którzy zamawiają 5 min czatu nie czuli się zobowiązani do wystawiania ocen. 


Adnotacje odnośnie komentarza - Pani w sms pytała o pracę na produkcji czy fizycznie spotka ją coś w pracy a nie czy ją straci a to duża różnica. 

ocena5
Usunięty
(2015-04-29 11:25:13)
niestety nic sie nie sprawdziło...mialam obawy odnosnie pracy...pani napisala,ze nic złego nie widzi i wszystko ok...niestety 4 dni później dostałam wypowiedzenie.pozdraw


Wróżka Anne
Liczba odwiedzin294030
Liczba nawiązanych kontaktów11493
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl