Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

HOROSKOP MIŁOSNY OD 21. 07 DO (...)
Autor: Anna Bell
BARAN Pokonasz trudności, jakie od dłuższego czasu są w Twoim związku.  Pomimo strachu, że Twoje decyzje mogą zniszczyć związek, zachowasz się odważnie, zdecydowanie i z chęcią do walki, bez względu na konsekwencje. W weekend pomyśl o wypoczynku na łonie (...)
Seksocholizm
Autor: Usunięty Ekspert
Rodzimy się z pewnymi uwarunkowaniami genetycznymi, mamy do czegoś mniejsze lub większe predyspozycje. Nikt nie jest doskonały, ale pewne cechy charakteru jeżeli wybiegają ponad ogólnie przyjętą normę zaczynają uwierać zarówno samych (...)
Czy będę szęśliwa?
Autor: Usunięty Ekspert
  "Czy ja będę szczęśliwa?" najczęściej zadawane pytanie przez moje klientki. Moja odpowiedz jest zawsze taka sama - to zależy wyłącznie od pani! Szczęście jest bardzo względne i dla każdego ma inny wymiar. Setki kobiet nie może mieć (...)
Od kiedy miłość. . .
Autor: Usunięty Ekspert
MIŁOŚĆ - na ten temat powstało wiele definicji, porównań, tekstów oraz wierszy. Każdy jej pragnie, każdy za nią goni, ale . . . nie każdy ją ma taką jak sobie wymarzył, albo (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 28. 04 DO 04. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Twoje oczekiwania wobec partnera wzrosną. Staniesz się jeszcze bardziej, jednak Twojej połowie nie spodoba się taka zmiana postawy i jeśli w porę się nie opamiętasz może (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 21. 04 DO 27. 04. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Z przerażenia załamujesz ręce dostrzegając jaki w Twoim życiu osobistym jest bałagan. Nie wiesz dokąd prowadzi Twoja relacja przez co złościcie się na siebie wzajemnie. (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 10. 03 DO 16. 03. 2014
Autor: Anna Bell
  BARAN Między Tobą a partnerem wymagane jest większe zrozumienie, dzięki temu Wasza relacja ma szanse przetrwać. Zwróci uwagę by wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swego (...)
Horoskop ogólny od 03. 03 do 09. 03. 2014.
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Dawno już utraciłaś nadzieje, że uda Ci się odzyskać ukochaną osobę, jednak pojawia się możliwości, które pomogą Wam szczerze i spokojnie ze sobą porozmawiać, (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 24. 02 DO 03. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Czasem miłość wymaga cierpliwości i wyrozumiałości, czego zdaje Ci się brakować w relacji z partnerem, jego słabości powodują, że nie potrafisz zapanować nad negatywnymi (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17. 02 DO 23. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Ogólnie tydzień daje pozytywny bilans, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami a o czym partner nie mówi, widać zdecydowanie fizyczne oddalenie między Wami, (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl