Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Czas w tarocie. Zapraszam na kurs tarota po Arkanach małych (...)
Autor: Agnelya
Czas w Arkanach Dużych * GŁUPIEC - wydarzenia nastąpią niespodziewanie szybko, z zaskoczenia * MAG - już teraz kwestia kilku dni nawet godzin * KAPŁANKA - wydarzenie będzie miało miejsce wieczorem lub późnym popołudniem czas około 21 dni * CESARZOWA -czas oczekiwania 9 miesięcy, pora roku raczej późne lato * CESARZ - realizacja wymaga dużo czasu nawet od 4 do 10 lat * PAPIEŻ - realizacja stosunkowo szybka wpływ na nią będzie miała większa grupa ludzi i czas do 5 dni * (...)
Kro Mieczy w Tarocie
Autor: Koma
Krol Mieczy bywa zimny i wyrachowany, pedantyczny i sztywno trzymajacy sie zasad. Jesli okresla wykladowce, nauczyciela spodziewajmy sie perfekcyjnegop wykladu, skrupulatnie przygotowanego, wyszczegolnionego w punktach itp. Jesli okresla szefa/pracownika, niewatpliwe sluzbista z niego nie lada, ale i w (...)
Merkury
Autor: Koma
Merkury- z ziemskiego punktu widzenia, pododbnie jak Wenus znajduje sie zawsze blisko Slonca, zobaczyc Merkurego mozemy tylko przed lub po wschodzie Slonca. W starozytnosci nazywany Hermesem, Rzymianie nadali mu nazwe Merkury - uzywana do dzisisaj. W astrologii prezentuje , najogolniej mowiac umysl , (...)
Bogigni Wenus
Autor: Koma
Wenus-astronomicznie trzecia planeta od Slonca w Ukladzie Slonecznym. Nazwana na czesc rzymskiej bogini Wenus, bywa tez nazywana Gwiazda Poranna , Gwiazda Wieczorna lub  Jutrzenka. W astrologi mowi o kobiecosci, , poczuciu piekna i harmonii oraz. . . finanasach ! Wlada znakami Wagi i Byka. Wywyzszona (...)
Przesłanie anielskie
Autor: Agnelya
Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie? Otóż są to krótkie komunikaty od aniołów za pomoca, których medytujemy czy też pracujemy nad sobą. Przesłania to komunikaty , ostrzeżenia i informacje jak rozwiązać nasz problem. Przesłania nie są w żadnym wypadku  forma wróżby bo one nie (...)
Przesłania wiosenne dla wibracji numerologicznych
Dla 1 Jedynki widocznie zbyt mocno tej zimy kierowały swą uwagę zbyt wysoko błądząc w chmurach i tam w swych marzeniach szukały spełnienia . Tej wiosny powinny zejść na ziemię i urzeczywistnić swe marzenia w materii. Brak Słońca , smutne zimowe dni może nie jedną jedynkę wprawiły w (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 9 TRANSFORMACJA Sztuka zmiany Każdy boi się zmian i czasami długo je w sobie transformuje zanim zdecyduje się na ich dokonanie . Mudry doradzają aby dziewiątki nie bały się tych zmian , które je czekają i są nie do uniknięcia. długie trzymanie w sobie lęków i strachu nie służy (...)
Mudry na zimowe dni
DLA 9  TRANSFORMACJA  Sztuka zmiany Każdy boi się zmian i czasami długo je w sobie transformuje zanim zdecyduje się na ich dokonanie . Mudry doradzają aby dziewiątki nie bały się tych zmian , które je czekają i są nie do uniknięcia. długie trzymanie w sobie lęków i strachu nie służy (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 8 OTWARTOŚĆ Otwórz okna swojej duszy Dla ósemek mudry doradzają , aby otworzyły swoją dusze na piękno , które je otacza . Możliwe że potrzebujecie poczucia spokoju i bezpieczeństwa teraz , więc zapewnijcie go sobie poprzez wyjazd , może w góry , gdzie znajdziecie odprężenie , relaks (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 7 USPOKOJENIE Zatrzymaj się na chwilę i raduj się. Energiczne i pełne temperamentu siódemki tej zimy powinny poszukać spokoju , nie tylko tego zewnętrznego , ale przede wszystkim uspokoić swoje wnętrze od stresu, niepokoju i nadpobudliwości. Siódemki to niespokojne duchy , którym (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl