Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NAMIĘTNOŚĆ

Namiętność... nasze pasje, inspiracje, czyli to, co często nazywamy esencją życia. W tym dziale będziemy się nimi dzielić, zachęcając innnych do odkrywania nowych miejsc, tematów, spotkań z ciekawymi osobami. Czasami wystarczy jedna ksiązka, obejrzany film, czyjaś myśl lub rozmowa, aby nadać nowy bieg naszemu życiu. Zachęcamy do wymieniania się swoimi  pasjami i "odkryciami".

Seksocholizm
Autor: Usunięty Ekspert
Rodzimy się z pewnymi uwarunkowaniami genetycznymi, mamy do czegoś mniejsze lub większe predyspozycje. Nikt nie jest doskonały, ale pewne cechy charakteru jeżeli wybiegają ponad ogólnie przyjętą normę zaczynają uwierać zarówno samych zainteresowanych jak i ich bliskich. Według zasad numerologii każda liczba posiada specyficzną energię, która jest charakterystyczna tylko dla niej a energię tę nazywamy “wibracja”. Sex jest ważny w życiu człowieka, jednak kiedy staje sie obsesją to zaczyna być problem. Z racji zawodu mam taki pogląd, że nie zwracam uwagi na samochód i inne dobra materialne bo je w każdej chwili można wymienić, jednak zawsze zwracam uwagę na datę urodzenia, gdyż tego w (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 11. 11 DO 17. 11. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Ten tydzień sprzyja inwestycją rodziną, ty i Twój partner dokończycie ostanie poprawki po remoncie bądź zaczniecie go właśnie w tym tygodniu. Tylko daj swojej połowie dojść do głosu w sprawie wystroju, ona też ma coś do powiedzenia bo mieszka razem z Tobą. A Tobie czasem zdarza się (...)
Horoskop ogólny od 09. 09 do 15. 09. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Życie stawia przed Tobą różne cele a jednym z nich jest cel miłości, zaglądasz w przyszłość i pytasz się kiedy się zakocham, Twoje serce musisz stać się bardziej otwarte na to ujrzeć w drugiej osobie kogoś więcej niż tylko znajomego Ci człowieka. FINANSE Będziesz (...)
Prawie nowe życie. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Poznali się kiedy ona zamierzała już wyjść, ale zapomniała kupić papierosy i szybko wróciła się do baru, gdzie On stał i popijał piwo. Kupiła i wyszła, ale wzrok faceta przy barze był przyszpilający. Na drugi dzień, gdy była z koleżanką znowu na kawie pan przy barze już dawno (...)
PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY
Autor: Anna Bell
 Romans to związek czy gra miłosna? Mam wiele klientek które przeżywają ten koszmar czy fascynującą rozkosz. Gdy rozmawiam z nim próbuje ich zrozumieć, słuchając ich historii i patrząc w karty. Zawsze pada to samo pytanie; Czy on mnie kocha? I drugie czy zostawi dla mnie żonę? Nie ma pytań (...)
Czym różni się miłość od namiętności ?
Autor: Agnelya
☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰☆★⋰┈┈┈┈ ◢▇◣┈┈◢▇◣☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰┈┈┈┈ ▇▇▇◣◢▇▇▇☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰┈┈┈┈ ◥▇▇▇▇▇▇◤☆★⋱★⋰☆★⋰⋱★⋰┈┈┈┈┈ (...)
WALENTYNKOWA KOLACJA DLA DWOJGA
Autor: Róża
WALENTYNKI… może wspólna kolacja? będzie wszak wstępem do dalszego ciągu. Są wśród nas takie panie, które jak obrazę traktują, kiedy wybraniec w WALENTYNKI nie da choćby kartki z serduszkiem, czy kwiatka. Walentynki w Polsce jednych wkurzają, a innych bawią po prostu. Nie ma przymusu (...)
Doznania i doświadczenia z. . . sypialni
Autor: Róża
Są mężczyźni, którzy nie mają innego tematu jak sex… przynajmniej wtedy, gdy są w swoim męskim gronie. Są i tacy /w dojrzalszym wieku/, którzy swoje niedyspozycje w sypialni nadrabiają gawędziarstwem seksualnym, co z uwagi na wiek jest i śmieszne i żenujące. Tymczasem z raportów ostatnio (...)
Rehabilitacja
Autor: Usunięty Ekspert
Żyjąc mamy wzloty i upadki ale mamy też plany, marzenia. Każdy w mniejszym czy większym stopniu coś sobie założył, do czegoś dąży, ma pomysł na kilka lat życia i nagle chwila niedyspozycji, gorsze samopoczucie i. . . . diagnoza co powala z nóg. To co miało być gotowe na wczoraj okazało (...)
Bajka dla dorosłych
Autor: Usunięty Ekspert
Leżeli przytuleni na plaży a afrykańskie słońce mocno dawało o sobie znać. Masował jej ciało na zmianę z morskim przypływem i delikatnie całował szyję. Zamknęła oczy, poddała się temu boskiemu odczuciu i tylko jakaś natrętna myśl nie pozwalała do końca się zrelaksować. Na pewno jak (...)
 1 2 3 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl