Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

CZYM JEST REIKI?
Autor: Ewa
Reiki to prastara tybetańska forma naturalnego uzdrawiania, polega na przekazywaniu energii uzdrawiającej metodą nakładania rąk na ciało swoje lub pacjenta. REIKI to ;Uniwersalna Energia Życiowa ;która dostraja człowieka do najwyższych dla niego wibracji i (...)
TWÓJ ANIOŁ-BEZGRANICZNIE ODDANY (...)
Autor: Usunięty Ekspert
TWÓJ ANIOŁ-BEZGRANICZNIE ODDANY PRZYJACIEL…cz. 2   Anielskie  moce towarzyszą  nam  od początku  dziejów. Jeśli  tylko zapragniemy i otworzymy im swoje  serce, stają  się  (...)
O prawach prosperity i sukcesu
Autor: Usunięty Ekspert
Sadhana Singh o prawach prosperity i sukcesu Czym jest prosperity i jak ją do siebie przyciągnąć? Już sama etymologia słowa "prosperity" może nieco rozszerzyć naszą świadomość. (...)
ANIELSKIE RYTUAŁY
Autor: Usunięty Ekspert
  ANIELSKIE RYTUAŁY       Skoro czytacie ten artykuł to znaczy, że szukacie cudownego leku na Wasze problemy. Niestety nie na wszystko jest magiczny sposób w życiu nic nie znika jak (...)
Zgodnie z fazami księżyca
Autor: Usunięty Ekspert
Mało osób kojarzy pojęcie: kalendarz księżycowy a szkoda bo ta niewiedza może nas bardzo dużo kosztować i to w każdej dziedzinie życia. Niewiele osób wie, że skuteczność (...)
8 ścieżek jogi
Autor: Usunięty Ekspert
Joga jest jedną z najstarszych metod prowadzących do zjednoczenia ze wszystkim, co istnieje. A jest to możliwe jedynie poprzez doświadczenie przepływu. Przepływ to stan umysłu, kiedy (...)
Dzieje kobiety. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Bóg stworzył świat, a kiedy ukończył dzieło powołał do życia mężczyznę aby mógł się cieszyć dziełem Stwórcy. Mężczyzna jednak do końca nie umiał się odnaleźć w tym (...)
Jak uzdrowić swój związek ?
Autor: Agnelya
Afirmacja jest to pozytywne stwierdzenie faktu w czasie teraźniejszym, który chcemy by zaistniał. Poprzez afirmację wykorzystujemy siłę podświadomości do kształtowania swojego życia, (...)
JAK ZAPROSIĆ SZCZĘSCIE DO SWOJEGO ŻYCIA , (...)
Autor: Agnelya
Aby afirmacja była skuteczna mówimy lub piszemy ją 40 razy dziennie przez 40 kolejnych dni. Dlaczego 40 dni ? Bo Bóg zawsze wszelkie transformacje robił przez 40 dni i tak np. Jezus (...)
Druga strona życia
Autor: Usunięty Ekspert
  Ludzkość od zawsze fascynowała "druga strona"życia, tym samym wielu ludzi próbowało i próbuje nadal skontaktować się ze zmarłymi przywołując ich dusze. Jest dużo osób co (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl