Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
FAQ - często zadawane pytania i odpowiedzi wraz z wyjaśnieniami.
W jaki sposób mogę korzystać z portalu:
Jak się posługuje punktami?
Podstawową wartością, która umożliwia korzystanie z usług oraz produktów portalu są punkty, które nabywamy w dziale płatności. Aby skorzystać z punktów, należy znaleźć eksperta, który nas interesuje, a następnie wybrać sposób komunikacji z nim. Boczne menu po lewej stronie portalu, umożliwia filtrowanie ekspertów po usługach jakimi się posługują. Chmurka tagów, w której znajdują się takie frazy jak…, umożliwia filtrowanie ekspertów po dziedzinach życia, oraz metodach jakimi posługują się nasi eksperci. Za pomocą punktów pobierana jest opłata za dana usługę eksperta, wybraną przez klienta.
Jak zdobyć punkty?
Punkty może doładować osoba, która posiada konto na portalu. Są one dopisywane do konta użytkownika, po dokonaniu przez niego wpłaty w wybrany sposób(przelew internetowy, opłata kartą kredytową, wpłata sms'em, lub przelew bezpośredni na konto firmy Arche).
Z jakich usług mogę korzystać?
Nasz portal umożliwia kontakt z ekspertami poprzez kanały takie jak: Email, SMS, Chat, telefon 700 – z telefonów stacjonarnych i komórkowych, usługę Call Back – to my oddzwonimy na twój numer telefonu.
Jak działa usługa Email?
Po wybraniu eksperta, z którym możesz się skontaktować tym kanałem komunikacji (usługa ta widoczna jest na uproszczonym widoku eksperta, na liście ekspertów po kliknięciu na zakładkę nasi eksperci.
  • Wysyłasz zapytanie do eksperta, z pytaniem oraz informacjami potrzebnymi dla eksperta (tekst, pliki graficzne np. zdjęcie).
  • On przesyła Ci wycenę twojego zapytania, wraz z dodatkowymi pytaniami, jeśli takie wystąpią, które są mu potrzebne do wykonania zlecenia.
  • Po odpowiedzi na dodatkowe pytania eksperta (jeśli takie wystąpią) i twojej akceptacji wyceny wiadomości, ustalanej przez eksperta, możesz oczekiwać na odpowiedz eksperta. Zazwyczaj trwa to do 24 godzin, jednak w wyjątkowo trudnych przypadkach okres ten może się wydłużyć.
Jak działa usługa SMS?
Po wybraniu eksperta, z którym możesz się skontaktować tym kanałem komunikacji. Na klawiaturze swojego telefonu komórkowego, w polu tekstowym wiadomości SMS, wpisz tekst, który znajduje się w oknie przy profilu eksperta i informacji o tej usłudze. Dzięki temu twój SMS-s trafi do wybranego przez ciebie eksperta.
Jak działa usługa Chat?
Po wybraniu eksperta, z którym możesz się skontaktować tym kanałem komunikacji. Kliknij przycisk "Rozpocznij chat".
Jak działa usługa telefon 700?
Jest to jeden z naszych najprostszych kanałów komunikacji. Po wybraniu eksperta, z którym chcesz się skontaktować , wykręcasz numer na klawiaturze telefonu stacjonarnego bądź komórkowego. Usługa dostępna jest jedynie w Polsce. Rozliczenie dokonuje się w całościowym rachunku telefonicznym, nie od razu po zakończeniu rozmowy.
Jak działa usługa Call Back?
Jest to prosty kanał komunikacji z naszymi ekspertami dostępny zarówno w Polsce jak i zagranicą. Po wybraniu eksperta, z którym chcesz się skontaktować, klikasz na przycisk "Rozpocznij rozmowę". Opłata za to połączenie polega na odjęciu punktów z konta użytkownika w zależności od czasu trwania rozmowy.
Jak działają usługi specjalne ekspertów?
Usugi specjalne to unikatowe usługi, specyficzne dla danego eksperta.
Zasada fukncjonowania usług specjalnych jest bardzo zbliżona do funkcjonowania usługi Email.
Co oznaczają statusy u eksperta?
wolny - ekspert nie prowadzi aktualnie rozmowy
zalogowany - dostępny na portalu
zajęty - prowadzi właśnie rozmowę
niezalogowany – niezalogowany na portalu, ale można do niego wysłać zapytanie
Czym różni się widok strony głównej uproszczonej – z zaprezentowanymi ekspertami, od strony „nasi eksperci”?
Na stronie głównej widoczni są wszyscy zalogowani w tej chwili eksperci na portalu, posiadający aktywną usługę 700, call back i sms. Na stronie „nasi eksperci” znajdują sie wszyscy eksperci portalu; ich dostępność w danej chwili można rozpoznać po wyświetlanym statusie.
Czym jest akademia wróżek?
Akademia Wróżek to projekt polegający na wymianie umiejętności dzięki specjalnym kursom i przygotowanym lekcjom przez najbardziej doświadczone Wróżki dla Innych Wróżek. Materiały w tym dziale dostępne są jedynie dla Ekspertów.
Czym jest szkoła wróżek?
Ze szkoły wróżek może korzystać każdy użytkownik portalu. Znajduja się w niej materiały opracowane przez ekspertów portalu. Są one wprowadzeniem do szeroko rozumianej ezoteryki, lub uzupełnieniem wiedzy o niej; dotyczą różnych dziedzin i metod wróżenia. Aby z nich skorzystać należy zakupić wybrany materiał.
Rozpocząłem rozmowę chat / Call Back z ekspertem, punkty na moim koncie zniknęły? Co się z nimi stało? Kiedy wrócą?
W momencie rozpoczęcia rozmowy na żywo z ekspertem typu Chat lub Call Back, punkty użytkownika są zablokowane na czas trwania rozmowy, a odpowienia ich ilość, wynikająca z kosztów zakończonej rozmowy, zostaje zwrócona po automatycznym rozliczeniu - dla Chat następuje to natychmiast, dla Call Back rozliczenie zrealizowane jest do 10 minut od momentu zakończenia rowmowy.
Doładowanie konta:
Jak zamieniane są złotówki na punkty?
Złotówki zamieniane są w zależności od wybranej formy płatności. Wpłaty zawierają podatek VAT.
Jak można doładować konto na portalu Wizyta u Wróżki?
Za pomocą przelewu bankowego w bankach: …, przelew bezpośredni do Alior Bank, mBank, MultiBank, BZWBK, ING Bank Śląski, Bank BPH SA, PEKAO S.A., Millenium, Deutsche Bank, Kredyt Bank S.A., Pko BP, Lukas, Nordea, CitiBank Handlowy, InvestBank, Bank Gospodarki Żywnościowej, Bank Ochrony Środowiska, Paribas Fortis Bank, ING Bank Śląski, Voksvagen Bank Polska, Alior Bank, BS Wschowa, lub SMS.
Jak działa doładowanie za pomocą SMS-a?
Aby doładować konto, należy wpisać odpowiedni kod z tabelki w dziale Płatności na stronie głównej. Należy zwrócić uwagę na dokładne wpisanie nazwy użytkownika na portalu ( ważne polskie znaki)
Jak działa doładowanie za pomocą serwisu dotpay?
Aby doładować konto, należy wybrać jedną z opcji płatności przelewem internetowym, a serwis dotpay przeprowadzi nas przez cały proces płatności
Jak działa doładowanie za pomocą przelewu bezpośredniego?
Aby doładować konto, należy dokonać płatności albo drogą elektroniczną ze swojego konta lub zwykłym przelewem pocztowym. Dane do przelewu znajdują sie w zakładce Płatności na stronie głównej.
Problemy, jakie może napotkać użytkownik portalu:
Eksperci dziwnie się wyświetlają.
Proszę o sprawdzenie aktualnej wersji przeglądarki internetowej. Możliwe, ze trzeba będzie zainstalować jej aktualizacje. Proszę także odswieżyć stronę przyciskiem w lewym górnym rogu ekranu na pasku przeglądarki.
Dostałem SMS z informacją o wysłaniu niezgodnie z regulaminem.
Prawdopodobnie wyłano sms z nieprawidłową treścią ( błąd w nazwie eksperta, brak polskich znaków, brak kropki, błąd w przepisanym numerze sms); W takim przypadku opłata za sms nie powinna zostać pobrana. Gdyby było inaczej, należy złożyć reklamację w dziale reklamacji dotpay.
Dostałem kod gdy wysłałem wiadomość o doładowanie SMS.
Kod ten jest potwierdzeniem zawarcia transakcji. Należy go zachować w razie gdyby doładowanie nie doszło do skutku lub nastąpiły inne usterki.
Ekspert twierdzi, że dostał ode mnie kilka smsów tej samej treści. Jak wygląda zapłata za nie?
Za wysłanego SMS-a płaci się tylko raz, zawsze w momencie wysłania. Jeśli Ekspert zauważy, że sms od Państwa, tej samej treści, pojawił się większą ilość razy to jest to spowodowane pomyłką operatora, który większą ilość razy wysłał tę samą wiadomości ( jednocześnie tylko raz pobierając za nią opłatę). Nie ma takiej możliwości, aby za jeden SMS do eksperta, operator podjął kwotę, jak za więcej wiadomości (przynajmniej tak jest przy wysyłaniu sms’a do naszych wróżbitów).
Jak mogę skorzystać z wybranej usługi, np. Horoskop, danego Eksperta?
W celu skorzystania z usług wybranego Eksperta, należy wejść na jego profil, poprzez zakładkę „Nasi eksperci” i wpisać jego nazwę w wyszukiwarce ekspertów (białe pole z przyciskiem szukaj). Horoskop lub inną oferowaną usługę przez Eksperta otrzymuje się, zadając o nią pytanie Ekspertowi poprzez e-meil lub darmową wiadomość .
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl