Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Magia, ezoteryka, (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Ezoteryka, magia czy parapsychologia to nic złego to my sami jesteśmy przyczyną złych doświadczeń pracy z tarotem , runami, wahadełkiem i innymi narzędziami magicznymi! Wielu z nas ma wielki zapał do ezoteryki z początku zapominając o tak zwanym BHP w tarocie, (...)
Dlaczego rozwój duchowy jest ważny? cz. 1
Autor: Usunięty Ekspert
Ostatnio do łask, po latach bycia w cieniu, powróciła ezoteryka. Znów zaczęliśmy sięgać po jej tajemnice, by poznać to, co kryje się za rogiem przyszłości. Całkiem niedawno pojawił się również dosyć ciekawy termin – rozwój (...)
Jak spełnić marzenia ?
Autor: Agnelya
  Weź kartkę , długopis i napisz na czym najbardziej Ci zależy : a) mieć więcej wiary we własne siły b) mieć więcej sprawdzonych przyjaciół c) cieszyć się z życia wiesz, że (...)
Czy będę szęśliwa?
Autor: Usunięty Ekspert
  "Czy ja będę szczęśliwa?" najczęściej zadawane pytanie przez moje klientki. Moja odpowiedz jest zawsze taka sama - to zależy wyłącznie od pani! Szczęście jest bardzo względne i dla każdego ma inny wymiar. Setki kobiet nie może mieć (...)
Czakry
Autor: Usunięty Ekspert
Czym są czakry? Jak działają? Na ten temat powstało wiele książek i pewnie powstanie jeszcze więcej, ponieważ ciągle nie wiemy o czakrach wszystkiego. W wielkim skrócie czakry to (...)
MAPA MARZEŃ
Autor: Anna Bell
Mapa marzeń Zacznę od tego, jak zapewne każdy z nas zadaje sobie zazwyczaj pytanie wierzyć czy nie? Sama miałam dużo wątpliwości a jednak w zeszłym roku skusiłam się i pierwszy raz (...)
PRZYCZYNY NASZYCH PROBLEMÓW…
Autor: Usunięty Ekspert
PRZYCZYNY  NASZYCH   PROBLEMÓW… Często zastanawiamy  się dlaczego   ciągle „mamy pod  górkę”,   dlaczego  nie  układa  nam  się  w  związku,   w  małżeństwie, (...)
Samotność- wróg czy przyjaciel.
Autor: Anna Bell
Mamy wiele rodzajów samotności, z wyboru, samotność w związku, samotność, bo tak chce los, ale bywa tak, że samotność okropnie boli. Zadzwoniła do mnie klientka, z zapytaniem, co ma (...)
Różne oblicza miłości część III
Autor: Agnelya
Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Z takim pytaniem zwróciła się do mnie jedna z moich klientek…zaczęła ciągnąć wątek, że w jednym ceni ciepło, stabilność i (...)
O prawach prosperity i sukcesu
Autor: Usunięty Ekspert
Sadhana Singh o prawach prosperity i sukcesu Czym jest prosperity i jak ją do siebie przyciągnąć? Już sama etymologia słowa "prosperity" może nieco rozszerzyć naszą świadomość. (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl