Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
"Śpieszmy się kochać ludzi, (...)
Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy wiadomość, że 19 kwietnia nasza kochana wróżka Henrietta odeszła z tego świata. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi. Wyślijmy naszą duchową energię Henriecie, aby wiedziała, jak bardzo będziemy za nią tęsknić. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 23. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: jesteś bardzo ambitna i nastawiona na karierę. Dowiesz się w połowie tego tygodnia o następnym awansie i podwyżce. Właśnie dlatego ten tydzień będzie dla Ciebie taki (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 23. 04. -29. 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolnym Baranom już znudziło się „łapanie króliczka”, poczekają aż sam im wpadnie w łapki. Zostawiają wszystko losowi, jednak nie zawahają się mu dopomóc. W ten sposób (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 16. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zaczyna się czas zmian zawodowych, dowiesz się w tym tygodniu o awansie i jednoczesnej podwyżce. Będziesz bardzo zadowolona z tego faktu. Co prawda niesie to za sobą (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 16. 04. -22. 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień Barany przeznaczą na sprawy rodzinne. Te wolne przyprowadzą po raz pierwszy swojego faceta. Będą mogły spróbować starej metody „przez żołądek do serca”. Każdy (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 9. 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zapowiada się wspaniały zawodowo tydzień. Sprawdzisz się we wszystkim, co będziesz miała do zrobienia. Nagroda Cię nie ominie – awans i podwyżka.   Finanse: nagroda (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 9. 04. -15. 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany czasami nie wiedzą czego chcą od życia. Niby wszystko jest w porządku, a tego właściwego nie widać. Taki w miarę odpowiedni partner pojawi się w połowie tego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: bardzo trudno jest wrócić po Świętach do pracy na kilka dni. Jednak warto będzie trochę popracować. Krótki dwudniowy służbowy wyjazd w połowie tygodnia przyniesie Tobie (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 02. 04. -08. 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień dla Baranów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Część z Was pozna w miarę odpowiednich partnerów, takich do stałego związku. Zdecydują się więc na kontynuację tej (...)
Horoskop Henrietty na 26. 03. -01. 03. 2018
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu możesz być trochę rozkojarzona bliskością Świąt. Niestety, ale praca musi być wykonana terminowo. Nie oczekuj awansu, podwyżki ani żadnej nagrody, czy (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl