Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Jasnowidz
Milagros
ZADZWOŃ:
700 788 337
4.92 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: nie powinnaś liczyć na poprawę warunków pracy, zarabiasz i robisz karierę jeżeli masz konkretny zawód i wykształcenie. Natomiast osoby zwyczajne, takie jak Ty, mają niewielki wybór. Pomyśl o kursach dokształcających. Twoje możliwości otrzymania (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 17-23. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany nie będą miały okazji poznać w tym tygodniu normalnego partnera. Owszem, pojawią się tacy do przelotnych związków, do których nie należy się przywiązywać. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: sezon letni to wytężona praca i możliwość wykazania się. Pod koniec tygodnia spotkanie biznesowe, bardzo ważne dla Twojej dalszej pozycji zawodowej. Tylko od Ciebie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolnym Baranom letnia pora doda animuszu, a nowa fryzura pewności siebie. Poczujesz się piękna i atrakcyjna, Twój urok zniewoli każdego mężczyznę, ale na tego właściwego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zapowiada się ciężki tydzień. Dużo pracy, mało czasu, terminy gonią, dodatkowo dochodzi jeszcze szkolenie. To duże obciążenie jak na jedną osobę. Jednak lubisz taką (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany w tym tygodniu nie będą miały szczęścia w miłości i w wyborze partnera. Panowie okażą się „przelotni” . Nie ma sensu się zamartwiać tym faktem, po prostu (...)
Pierścienie stymulujące strefy refleksogenne. (...)
Autor: Ewa
Specjalne pierścienie - energetyzatory Na palcach posiadamy strefy refleksogenne, pobudzanie ich wpływa dobroczynnie na stan naszego organizmu. Jedna z metod stymulacji tych stref jest (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 26. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zaczyna się typowy sezon urlopowy. Będziesz miała możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Zastępując współpracowników tak naprawdę pracujesz dla siebie, na (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 26. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Życie Baranów, zarówno wolnych jak i zajętych, w tym tygodniu nie ulegnie zmianie. Wolne co prawda poznają sympatycznego mężczyznę, ale będzie to przelotna znajomość. Nic (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 19. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany, a przynajmniej ich część, będą miały okazję poznać swoją drugą połowę. Pozostałe, owszem, też poznają, ale takich do krótkiego użytkowania. Nie martwcie (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl