Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Czy prośba wysłuchana. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Jakiś czas temu prosiłam Boga o znak, czy na pewno. . . błądzę?  Nie powiem Stwórca długo milczał, ale dziś w nocy miałam sen: śnił mi się poznany jakiś rok temu kolega, z którym do chwili obecnej utrzymuje kontakt. Nie było dla mnie tajemnicą poliszynela, ze ma żonę z długim stażem, gdyż od razu mi o tym powiedział. Jednak jakby nie patrzeć rozmawiając ze sobą nikt z nas nie"skupiał" się na swoich połówkach, ale każdy miał świadomość, że druga strona (...)
Uwaga na żarty. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Jako dziecko byłam bardzo śmiała i ciekawska świata oraz ludzi. Pewnego razu, gdy przyszedł nowy ksiądz po kolędzie, po utartych formułkach duszpasterskich zaczął luźną rozmowę. Pytał mnie i siostrę jak się uczymy, czy znamy pacierz (...)
Wakacje retro
Autor: Usunięty Ekspert
Byli u nas znajomi z ośmioletnim synkiem i on zaraz w progu oznajmił frapującą wiadomość: jadę na wakacje na Hel! Mój Boże tak sobie pomyślałam, jakie zgoła odmienne wakacje były za moich czasów. Po pierwsze nawet nie wiedziałam o (...)
Seksocholizm
Autor: Usunięty Ekspert
Rodzimy się z pewnymi uwarunkowaniami genetycznymi, mamy do czegoś mniejsze lub większe predyspozycje. Nikt nie jest doskonały, ale pewne cechy charakteru jeżeli wybiegają ponad ogólnie przyjętą normę zaczynają uwierać zarówno samych (...)
Liczby roku osobistego
Autor: Anna Bell
Planując swoje życie według indywidualnej liczby roku, możemy uniknąć wielu życiowych rozczarowań. Znając swą liczbę roku możemy ustalić najlepszy moment do podjęcia ważnych (...)
Czy będę szęśliwa?
Autor: Usunięty Ekspert
  "Czy ja będę szczęśliwa?" najczęściej zadawane pytanie przez moje klientki. Moja odpowiedz jest zawsze taka sama - to zależy wyłącznie od pani! Szczęście jest bardzo względne i dla każdego ma inny wymiar. Setki kobiet nie może mieć (...)
Od kiedy miłość. . .
Autor: Usunięty Ekspert
MIŁOŚĆ - na ten temat powstało wiele definicji, porównań, tekstów oraz wierszy. Każdy jej pragnie, każdy za nią goni, ale . . . nie każdy ją ma taką jak sobie wymarzył, albo (...)
Zbrodnia, kara i. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Żyjemy ponoć w Państwie prawa. Jednak kiedy ostatnimi czasy jest tyle paradoksów prawnych to zaczynam mieć konkretne wątpliwości. Trynkiewicz wychodzi na wolność! każda stacja bez (...)
Różne oblicza miłości część III
Autor: Agnelya
Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Z takim pytaniem zwróciła się do mnie jedna z moich klientek…zaczęła ciągnąć wątek, że w jednym ceni ciepło, stabilność i (...)
Różne oblicza miłości część II
Autor: Agnelya
Ze statystyk wynika że 94 % gejów i 43 % lesbijek w porównaniu z 30 % żonatych mężczyzn i 22 % mężatek przyznaje się do tego że „uprawia seks” z kimś innym niż stały partner. (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl