Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
TAJEMNICZE KULTURY

Fascynujące miejsca, ludzie, historie i zwyczaje...

Rozmowa z Bogiem
Rozmowa z Bogiem. Boże, próbowałem Ciebie zrozumieć. Dałeś mi siłę, nie dałeś wytrwałości. Boże, wtedy, gdy myślę, że rozumiem - okazuje się na odwrót. Dałeś mi rozum, nie dałeś zdrowego rozsądku. Boże, dlaczego tu tyle zła? Dałeś mi życie, ale nie kierujesz nim. . . Boże, kiedy doznam ukojenia? Dałeś mi wenę, ale nie dajesz polotu. Boże, dlaczego, gdy kochamy, cały świat się nie liczy? Złapałeś mnie za dłoń. Ludzie nic nie rozumieją. . . Boże, (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 03. 03 DO 09. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Barany będące w związku, w którym od dłuższego czasu nie najlepiej wiodło się będą miały okazje teraz to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś, ale to sprawi, że w Waszym związku na nowo powieje (...)
Feng Shui
Autor: Usunięty Ekspert
Feng shui jest starożytną sztuką, której celem jest osiągnięcie zgodności z naturą. Sztuka ta wywodzi się z Chin, i tam obejmowała ona przede wszystkim ogólny rozkład miast jak i budynków. W polskim rozumieniu feng shui oznacza wiatr i wodę. Jest to sztuka, która wyróżnia kilka zasad, (...)
KRYSZTAŁOWA CZASZKA
Autor: Usunięty Ekspert
Witam serdecznie Państwa, Po dłuższej nieobecności ponownie zamieszczam dla Was kochani ciekawy artykuł. Poświęcony będzie  Kryształowej Czaszce. Na to spotkanie zaprosił mnie wieloletni kolega i przyjaciel dr hipnoterapeuta Andrzej Kaczorowski. Na spotkaniu oprócz wybitnych naukowców, (...)
MODLITWA INDIAN
Autor: Usunięty Ekspert
  Daj mi iść przez Piękno. Spraw, aby moje oczy zawsze pełne były widoku purpurowych zachodów słońca. Spraw, aby moje ręce miały szacunek dla Twojego stworzenia. Spraw, by mój słuch był tak wyostrzony, żebym usłyszał twój głos. Daj mi mądrośc, bym lepiej rozumiał to, czego nauczasz. (...)
OKO HORUSA
Autor: Usunięty Ekspert
Wyobrażeniem Oczu Horusa jako boga światła i nieba były Słońce i Księżyc. Samego Horusa przedstawiano zazwyczaj jako uskrzydloną tarczę słoneczną lub postać z głową sokoła. Bóg Horus, który miał czuwać nad faraonami, przez starożytnych uważany był także za opiekuna i przewodnika (...)
MAGIA EGIPSKA cz. I Magia Amuletów
Autor: Xena
Starożytni Egipcjanie kochali życie i potrafili z niego korzystać, ale również wiedzieli, że to co ich otacza jako środowisko jest pełne niebezpieczeństw. Wierzyli, że nie wiele trzeba żeby Bogów wyprowadzić z równowagi, dlatego stale należy ich błagać o odwrócenie gniewu. Magię (...)
Magia masażu ma-uri
Masaż ma-uri to starożytny masaż praktykowany w Nowej Zelandii, który wywodzi się z Polinezji. Zmiany i przemieszczanie się ludności spowodowały, że w Nowej Zelandii i na wyspach Polinezji stosowano nieco inne techniki tego masażu.  Możemy więc mówić dzisiaj o dwóch różnych odmianach (...)
Hawajski Taniec Hula
Hawajski taniec 'hula'- trochę legend i historii 'hula'. . . Początki tańca hula nie są znane. Hawajczycy twierdzą zgodnie, że pierwszym tancerzem był bóg lub bogini, co uczyniło z tańca święty rytuał. Istnieje kilka legend mówiących o powstaniu hula. Jedna z nich dotyczy Laka - bogini (...)
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl