Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

Horoskop ogólny od 03. 03 do 09. (...)
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Dawno już utraciłaś nadzieje, że uda Ci się odzyskać ukochaną osobę, jednak pojawia się możliwości, które pomogą Wam szczerze i spokojnie ze sobą porozmawiać, wyjaśnić pewne nie domówienia. Pamiętaj tylko, że zaprosić na kolejne (...)
Różne oblicza miłości część I
Autor: Agnelya
Nie od dziś wiadomo, że seks lesbijek budzi ciekawość i intryguje. Miłość lesbijska jest równie powszechna jak homoseksualizm mężczyzn, a nawet powszechnie uważana za bardziej (...)
8 ścieżek jogi
Autor: Usunięty Ekspert
Joga jest jedną z najstarszych metod prowadzących do zjednoczenia ze wszystkim, co istnieje. A jest to możliwe jedynie poprzez doświadczenie przepływu. Przepływ to stan umysłu, kiedy (...)
Dzieje kobiety. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Bóg stworzył świat, a kiedy ukończył dzieło powołał do życia mężczyznę aby mógł się cieszyć dziełem Stwórcy. Mężczyzna jednak do końca nie umiał się odnaleźć w tym (...)
W zdrowym ciele, zdrowy duch!
Autor: Róża
Ortopedzi nieustannie ostrzegają, że wśród najmłodszych występują wady postawy. Są to skrzywienia kręgosłupa, koślawe kolana etc. Ruch jest naturalną potrzebą sprawności (...)
7 grzechów głównych w odżywianiu
Autor: Róża
Nadwaga i otyłość to problem milionów ludzi na świecie. Co nam przeszkadza w osiągnięciu zgrabnej sylwetki? Wymienię 7 czynników-grzechów głównych: 1/BRAK OPANOWANIA W JEDZENIU I (...)
Trawienie i przyswajanie pokarmów
Autor: Róża
Zapachy  i kolory pokarmów uruchamiają wydzielanie soków żołądkowych. Żadna to nowość. . . a jednak. Czujemy głód, a cały organizm przestawia się na dostawę pyszności. (...)
Zapamiętywanie i zapominanie snów
Autor: Usunięty Ekspert
Nie każdy posiada zdolność zapamiętywania snów, są tacy, którzy pamiętają sen każdego ranka i inni, którzy są przekonani, że nie śnią w ogóle. Z czego to wynika? Zdolność (...)
Wstać prawą nogą na przekór pogodzie. (...)
Autor: Róża
Na przedwiośniu, wahania temperatury i ciśnienia, wilgotność powietrza etc. mają niekorzystny wpływ na stan zdrowia i samopoczucia. Badacze twierdzą, że klimatyzatory i centralne (...)
Kobiety, mężczyźni i ich emocje
Autor: Usunięty Ekspert
Niektóre róznice w zakresie emocjonalnosci między kobietami a mężczyznami mają podłoże biologiczne i np. takie zaburzenia emocjonalne, jak ataki paniki czy depresja częściej (...)
 1 2 3 4 5 6 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl