Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
METAFIZYKA

Dział zajmujący się przedmiotami wykraczającymi poza doświadczenie, zmierzający do poznania "istoty" rzeczy.

Szaman – kapłan, uzdrowiciel, (...)
Autor: Henrietta
Szaman – kapłan, uzdrowiciel, czarownik, egzorcysta, wróżbita; To nieliczne synonimy tego określenia. Szaman leczy, usuwa i rzuca klątwy, pośredniczy między światem żywych, a umarłych, przepowiada przyszłość, rozsądza lokalne spory. Czasami szaman jest (...)
Reinkarnacja - Życie po Życiu. .
Autor: Usunięty Ekspert
  Reinkarnacja to wyznawana główna w Indiach wiara w możliwość wędrówki duszy i jej odrodzenia w nowym ciele, rozprzestrzeniła się i stała doktryną religijną. Starożytni grecy, (...)
KLĄTWA - cichy zabójca. . .
Autor: Usunięty Ekspert
„Klątwa - cichy zabójca”   UWAGA! Z góry przepraszam za wulgaryzmy, jednak są niezbędne w przytoczonej historii, aby zrozumieć sens przesłania…   - Mamo! - Czego Ty, kurwa znowu (...)
Druga strona życia
Autor: Usunięty Ekspert
  Ludzkość od zawsze fascynowała "druga strona"życia, tym samym wielu ludzi próbowało i próbuje nadal skontaktować się ze zmarłymi przywołując ich dusze. Jest dużo osób co (...)
O czym mówią nam zmarli? Kontakty ze światem (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne nie raz zastanawialiście się Państwo czy naprawdę można nawiązać kontakt z duszą zmarłej osoby, a nawet uzyskać od niej informacje. Mam oczywiście na myśli prawdziwe (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ METARON
Autor: Usunięty Ekspert
METARON  jest najmłodszym  z archaniołów, gdyż jego stworzenie nastąpiło po narodzinach innych archaniołów. Kiedyś był człowiekiem, został wprowadzony do nieba, gdzie stał się (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ URIEL i CHAMUEL
Autor: Usunięty Ekspert
ARCHANIOŁ URIEL Ten, którego imię oznacza “Światło Boga” to Archanioł Uriel. On to uświadamia nam, czego nie dostrzegamy w sobie, rozświetla nasze dusze, dociera do najskrytszych (...)
Demonizujące projekcje
Autor: Usunięty Ekspert
Ówczesne czasy uświadamiaja nam w głębszym stopniu pragnienie większej stabilności i znalezienie pewnego oparcia. Przypomina to karcianego Diabła. Jak na ironię, w języku angielskim (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ MICHAŁ
Autor: Usunięty Ekspert
Następnym Archaniołem o którym chciałam napisać, jest Ten którego imię oznacza “Któż jak Bóg”, czyli jest to Archanioł Michał. Jego aura to kolor błękitu, złota i purpury. (...)
ZWIĄZKI KARMICZNE, na czym polegają?
Autor: Usunięty Ekspert
Często ludzie zastanawiają się nad tym, co to właściwie jest związek karmiczny, na czym polega i jaki ma sens. Związki karmiczne bywają różne i zależą od tego czy związaliśmy (...)
 1 2 3 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl