Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Nie bój się Tarota!
Autor:
Usunięty Ekspert

Często zastanawiałam się nad tym, czym jest dla mnie praca z kartami Tarota, co mi to daje, jaki wpływ ma Tarot na moje życie? Moja ocena jest pozytywna. Tarot pozwolił mi odkryć siebie, swoje zdolności, predyspozycje, nabrać dystansu do życia. Nauczył pracy nad sobą, pokazał drogę, którą powinnam iść. Jest on dla mnie doradcą , terapeutą, nauczycielem, drogo wskazem na mojej drodze życia.

Zgłębiałam wiedzę, czytając mnóstwo książek, jednak przekonałam się że skarbnicą mojej wiedzy jest moje wnętrze, intuicja, droga doświadczeń życiowych. Mam dużo szczęścia bo los pozwolił mi dzielić się tym wszystkim z innymi i pomagać im jak tylko potrafię.

Na podstawie rozmów z klientami wiem, że niektórzy ludzie boją się kart Tarota, spotkania z Tarocistą, wróżką. Dlaczego? Dlatego że nie są na to przygotowani psychicznie i duchowo. Boją się lub nie raz nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy.

Tarot jest pewnego rodzaju formą diagnozy energetycznej, terapią, odkryciem ukrytej rzeczywistości. Reasumując:

 -  Tarot potrafi odkryć potencjał który w nas jest jeszcze nie wykorzystany

-  pokazać człowiekowi, że jego problemy mają związek przyczynowo-skutkowy, mogą wynikać z problemów rodzinnych, społecznych a nieraz wynikających z poprzednich wcieleń

-  za pomocą tych kart możemy odczytać energię czakr

-  Tarot pomaga zrozumieć siebie, uwolnić się od negatywnych emocji, energii, blokad

-  Tarot służy do poszukiwania rozwiązań dla problemów życiowych człowieka

Spotkanie z Tarocistą, wróżką pozwala nam wiele zrozumieć, nabrać dystansu do wielu spraw i poprzez wspólną pracę, wsparcie jakie dostajemy rozwiązać nasze problemy a tym samym bardzo często doznać uzdrowienia psychicznego i duchowego.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości to starajcie się ich pozbyć poprzez kontakt z Tarocistą, wróżką doradcą, terapeutą, gdyż my wszyscy jesteśmy po to, by w miarę swoich możliwości, wiedzy, doświadczenia, daru, który większość z nas posiada pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów życiowych, wskazać drogę którą powinni iść.

 

Zapraszam serdecznie na wróżbę z kartami Tarota!

 ANEZ

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl