Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ZWIĄZKI KARMICZNE, na czym polegają?
Autor:
Usunięty Ekspert

Często ludzie zastanawiają się nad tym, co to właściwie jest związek karmiczny, na czym polega i jaki ma sens. Związki karmiczne bywają różne i zależą od tego czy związaliśmy się z daną osobą pozytywną karmą czy raczej negatywną. Niestety więcej związków opartych jest na negatywnych powiązaniach wynikających z intencji zazwyczaj się dogrywających. Najsilniejsze związki to związki z rodzicami, których większość ludzi nie uważa za udane. Ich motywacja do kolejnego odrodzenia się przy danych rodzicach to często chęć zemsty, oczekiwanie na to, że dostaniemy to czego oczekiwaliśmy od kogoś lub przymus spełnienia obietnicy. Niedopalenie intencji względem silnego związku pomiędzy dwojgiem kochanków może zaowocować, iż jedno z nich, to które nie chce odpuścić i za wszelką cenę dostać swoje, odrodzi się np. jako dziecko wymagające szczególnej opieki. Wynikiem różnych ślubowań z poprzednich wcieleń, misji, strażników odradzamy się w związkach z rodzicami i jeśli ślubowaliśmy, żeby strażnik (obecnie rodzic) dopilnował byśmy nigdy nie weszli w związek, a już szczególnie udany, to tak będzie się działo, i w tym życiu i wtedy kiedy się przy nim odrodzimy po raz kolejny. A warto pamiętać, iż przy strażnikach możemy odradzać się nawet co trzecie wcielenie.  Stąd wynika wiele nieporozumień, złości i chęci zemsty, że bliscy robią wszystko by nie udało się  nam w związku. Matki nie dają wejść w związki swoim synom, ponieważ żadna kobieta nie będzie dość dobra dla jej syna, a rzekomo zaborcza mama zrobi wszystko by ukochaną sprowokować do odejścia. Taki skutek ślubowań może doprowadzić również do potężnej intencji chęci zemsty na osobie, która nam szkodziła lub szkodzi. Wtedy walczymy z nią w kolejnych wcieleniach i najpierw ona nam, później my jej i tak w kółko, aż ktoś odpuści.

Silnie obciążające są również związki poparte przysięgami zemsty, transami walki. Pierwotną ich przyczyną mogło być jakieś zobowiązanie przejęte  wobec kogoś np. telepatycznie od guru czy kogoś dla nas ważnego, ale mogło zostać również wmówione w hipnozie. Bardzo silnie wiążą również zobowiązania do spłaty długów lub zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Może to wiązać się z tym, iż dawnymi czasy zabójca miał obowiązek zająć się utrzymaniem rodziny ofiary i miał prawo do wdowy. Stąd mogą brać się przymusy utrzymywania kogoś wbrew naszej woli.

Związki oparte na działaniach magii miłosnej to obciążenia z przekonaniem w podświadomości o idealnym wzorcu partnera, jego wyglądzie oraz zachowaniu mogły zostać również wmówione w hipnozie. Często, nieświadomi tego ludzie mogą wyzwalać w sobie różnego rodzaju zachowania by zniewalać partnerów do siebie. Adepci wielu praktyk seksualnych mają również pokodowane idealne wzorce partnerów. W związku z tym zdarzyć  się mogą pozakładane kody cyfrowe na brzuchu, trzecim oku lub nawet na wszystkich czakrach . Zdarzają się nawet przypadki założonych mandal astrologicznych.
Ludzie tacy pielęgnują przekonanie, że są dla siebie niezbędni, że wiąże ich wspólna część mocy magicznej lub oświecającej, a będąc razem staną się niepokonani.  Tego typu wzorce odbijają się niekorzystnie na relacjach międzyludzkich, ponieważ wypiera się miłość na rzecz zakłamania.

Jeśli staniemy na drodze chęci oczyszczenia tego typu obciążeń należy liczyć się z tym, iż jest to długotrwała i żmudna praca, jednak opłaca się nam bardzo. Zmieniając swoje nastawienie do ludzi i świata, wybaczając wiele zarówno sobie jak i innym, podnosząc swą świadomość bezpieczeństwa i samoświadomości tak wysoko, że mamy pewność, że nie potrzebujemy innych, przymusu ich obecności by dawali nam poczucie  rzekomego bezpieczeństwa, a sami jesteśmy sobie je w stanie zapewnić wszystko to, co w danej chwili jest nam potrzebne. Warto się również pomodlić o oczyszczenie relacji z różnymi ludźmi dla najwyższego dobra, naszego i ich. Zrozumieć fakt, iż Bóg ma dla nas zawsze coś lepszego, niż to do czego się przywiązaliśmy i że jako najpotężniejsza Moc we wszechświecie wspiera nas zawsze.Kategorie:

Porady życiowe, Płeć i ciało, Metafizyka, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl