Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Pozytywne myślenie drogą do sukcesu
Autor:
Róża

Aby osiągnąć sukces trzeba ...W TO WIERZYĆ! Dobry humor i pozytywne myślenie, radość i uśmiech to już połowa sukcesu. Musimy być jednak przekonani o tym, że jest to możliwe, a z tym już jest u każdego z nas trudniej. Miarą sukcesu powinno być nasze spełnienie, bo ono prowadzi z kolei do zadowolenia. Realizacja tego, co w życiu najważniejsze dla każdego z nas to klucz do sukcesu. Uwalnia to w nas endorfiny i hormony szczęścia. A zatem reasumując, żeby być zadowolonym należy robić to co dla nas najważniejsze. Pamiętajmy o tym, że to co robimy teraz  wpływa radykalnie na przyszłość.

Spełnienie marzeń to właśnie sukces. Bądźmy wytrwali w działaniu. Wakacje były bardzo dobrym momentem na odreagowanie dylematów dnia codziennego i ustalenie strategii na przyszłość. Nasz umysł pracuje wszak na dwóch płaszczyznach: świadomości i podświadomości. Świadomość kształtuje podświadomość. Podświadomość jest siłą sprawczą naszych myśli, czyli świadomości. Wszystko o czym myślimy  ma  się prawo wydarzyć. Gdy myślimy o naszym zdrowiu negatywnie, zagłębiamy sie w nie, wizualizujemy negatywne myśli, przyciągamy chorobę. Działa to na szczęście i w drugą stronę, np. wizualizujemy siebie zdrowego, pełnego energii. W ten sposób programujemy się na zdrowie....TAK NASZE MYŚLI KSZTAŁTUJĄ PODŚWIADOMOŚĆ!!! Dlatego tak bardzo ważne jest POZYTYWNE MYŚLENIE!!! Twórzmy plany w myślach po to, by było co realizować. Wszystkie marzenia są osiągalne...Trudne??? Poćwicz co wieczór i przyznasz mi rację... Budzimy się w dobrym humorze!!! Wszak mamy realizować marzenia!!! Nikt za nas tego nie zrobi!! W niczyim interesie nie jest bowiem abyśmy byli szczęśliwi. To my musimy to dla siebie zrobić!! Jeżeli pokochamy siebie to jest szansa, że ktoś nas pokocha. To tylko TY jesteś odpowiedzialny za swoje życie. Zmienisz siebie, a wtedy zmieni się świat wokół Ciebie...

Ponosimy pełną odpowiedzialność  za nasze powodzenia i porażki. Wyeliminujmy z życia negatywne myśli i slogany w stylu "Ja to się do niczego nie nadaje", "mam zawsze pecha", "i tak X mnie zostawi". Warto uwierzyć, że każdego dnia o poranku i w nocy wszystko i wszyscy nam sprzyjają. W dobie kryzysu, gdy tracimy pracę z dnia na dzień, gdy związki upadają bo sytuacja kryzysowa ich przerasta, dajmy sobie sami szansę poprzez pozytywne myślenie, aby zmienić złą passe. Patrzmy co rano w lustro i mówmy do odbicia uśmiechając się, że stoi tam sympatyczna, wartościowa osoba, którą wszyscy kochają....OSOBA SUKCESU!!!!

Pozdrawiam *Róża*


 
Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl