Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Dotyk symptomem uczucia
Autor:
Róża

Tęsknota za miłosnym i akceptującym dotykiem jest w nas zakodowana bardzo mocno. Czuły dotyk jest wyrazem bliskości, miłości i przywiązania do drugiej osoby. Troskliwa dłoń to lekarstwo i antidotum na zmęczenie, cierpienie i stres. Umiemy używać oklepanych sloganów o miłości, a przecież za pomocą dotyku powiemy więcej...albowiem nieraz trudno nam mówić o tym co dla nas ważne. Przytulenie, wzięcie się za ręce to już tworzenie bliskości i erotyka.

DELIKATNE DOTKNIĘCIE TWARZY, wsunięcie dłoni w dłoń partnera to nieraz deklaracja bez zbędnych górnolotnych słów.

DOTKNIĘCIE BRZUCHA: dla kobiety jest czymś co wyzwala w niej endorfiny i radość, swoistą gotowość na grę miłosną.... Dla mężczyzn okolice klatki piersiowej są wysoko erogenne.

Jeśli  czujemy, że zostaniemy źle odebrani przez partnera czy partnerkę poprzez dotyk, potrenujmy to na swym ciele a później w dogodnym momencie, gdy już będziesz gotowa... zrób to z nim /nią/.

Bywa tak, że poprzez pośpiech dna codziennego oddaliliście się od siebie, a więc to jest czas abyście obudzili swe ciała dotykiem, aby znów zainicjować bliskość. Przytulajcie się, dotykajcie swoich twarzy jakbyście się na nowo poznawali.

Męski dotyk bywa bardziej zdecydowany, dotyk kobiety jest miękki i łagodny.

Pocałunek to jakby zwieńczenie i finał dotyku. Dotyk twarzy partnera/ki/ to wyraz czułości, uwagi, miłości, serdeczności. Poparty głębokim spojrzeniem w oczy, daje efekt totalnego spełnienia.

Dotykajmy się nawzajem drodzy Państwo jeżeli jesteśmy ze sobą blisko… Jeżeli chcemy by więź trwała. Nie tylko w intymnych kontaktach w postaci pieszczot, ale na co dzień..to zwiększa bliskość i naszą wzajemną integrację.

Życzę powodzenia,

*Róża*

 

Kategorie:

Namiętność, Porady życiowe, Płeć i ciało, Historie miłosne

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl