Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Co mówi o Tobie kolor Twojego ubrania?
Autor:
Usunięty Ekspert

Barwy ubrań, które nosimy nie są przypadkowe. To nasza podświadomość podpowiada nam w kierunku jakiego koloru kierujemy swój wybór. Kolorystyka ubrań, które nosimy mówi wiele o nas i naszych upodobaniach, i tak:

Kolor biały - noszą go osoby kochające wolność i chcące być niezależne, chcące podkreślić swoją indywidualność. Jednak bardzo często zdarza się, że noszą go także osoby, które są ograniczane i w ten sposób chcą zamanifestować zerwanie tych ograniczeń.

Kolor pomarańczowy - to dla osób, które chcą pokazać swoją ekstrawagancką indywidualność. Te osoby potrafią radzić sobie w życiu w różnych sytuacjach. Osoby te są na ogół radosne i beztroskie, ale bardzo często są to psotnicy, którzy potrafią nie liczyć się z innymi i chcą być szczęśliwi nawet kosztem innych.

Kolor różowy - ten kolor preferują osoby, które nie zaznały ciepła, miłości, uczuć w dzieciństwie i ich podświadomość domaga się ich teraz od otoczenia. Ten kolor mówi "Przytul mnie i zaopiekuj się mną". Bardzo często  etap dojrzewania emocjonalnego u tych osób jest powolniejszy.

Kolor brązowy -  wiąże się on z żywiołem Ziemi, daje spokój, stabilizację, poczucie bezpieczeństwa. Ludzie noszący ubrania w tym kolorze właśnie tego potrzebują, chcą znaleźć oparcie w sobie samych. Często właśnie te osoby mają dużo kompleksów i brak im wiary w siebie. Jednak starają się udowodnić innym, że można na nich polegać.

Kolor zielony -  to odprężenie. Ten kolor ubrań noszą ludzie, którzy są zmęczeni obowiązkami i problemami. Chcą przez ten kolor doładować swoją energię, rozjaśnić szarą codzienność. Kolor ten niesie harmonię, dlatego polecany jest dla osób zestresowanych.

Kolor  niebieski - to kolor intelektu i sukcesu. W tym kolorze mają ubrania ludzie dążący do osiągnięcia sukcesu, otwarci na zmiany i wszelkie nowości. Ci ludzie chcą być oryginalni, wyjątkowi, działają na rzecz innych i chcą być doceniani. Kolor granatowy - to dla osób lubiących sprawować kontrolę nad tym, co się wokół nich dzieje. Są pedantyczni i zdystansowani wobec otoczenia. Są to ludzie nadający się w 100% na szefa.

Kolor fioletowy - noszą go osoby lubiące tajemnice i rzeczy niezwykłe. Są oni ciekawi życia, nuży ich codzienność. Ten kolor to zwrot w stronę duchowości, dlatego symbolizuje religijność.

Kolor szary - to kolor dla ludzi, którzy nie chcą odkryć swojego wnętrza. Ukrywają coś, o czym chcieliby zapomnieć. Ten właśnie kolor daje im poczucie bezpieczeństwa, że nikt nie dotrze do ich wnętrza.

Kolor srebrny - osoby noszące w tym kolorze ubrania są bardzo wrażliwe, najważniejsze są dla nich uczucia. Są dobrymi przyjaciółmi, zawsze gotowi do pomocy. Ich wrażliwość powoduje, że nie zawsze mogą panować nad emocjami.

Kolor złoty -  to bogactwo, dostatek. Ludzie noszący  w tym kolorze ubrania najbardziej cenią sobie wartości wymierne. Tu nie tylko chodzi o pieniądze ale również o sławę, sukces, awans, to co dodaje danej osobie ważności i prestiżu. Te osoby są dumne, konkretne i praktyczne.

Kolor czarny - to kolor wyciszenia, oderwania sie od tego co nas zraniło. Ten kolor mówi również o tęsknocie za miłością. Osoby noszące ubrania w tym kolorze są tajemnicze a jednocześnie magiczne, również o zdolnościach artystycznych. Jest to też kolor elegancji nadający sie na każdą uroczystość.

Osobowość człowieka możemy ocenić również na podstawie makijażu, fryzury czy torebek, które noszą kobiety.

Ale o tym w następnych artykułach, do czytania których zapraszam.


Kategorie:

Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl