Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Demony zazdrości, jak się od nich uwolnić?
Autor:
Usunięty Ekspert

Demony zazdrości czyhają na niemal każdy związek. Te demony, znane ze swoich zielonych oczu, nie tylko niszczą wiele związków, ale także pozostawiają po sobie ogromny ból, złość i nienawiść.

Oczywiście zazdrość pojawia się z wielu przyczyn, ale dwie z nich są szczególnie ważne. Mam na myśli negatywny obraz siebie i lęk. W rzeczywistości obydwie pozostają ze sobą blisko powiązane.

I tak, jeśli kobieta ma negatywny obraz siebie (Jestem za gruba) i widzi, że jej kochanek rozmawia z inną kobietą, zaczyna się obawiać, że uzna ją za bardziej atrakcyjną. Zaczyna odczuwać lęk, że jej partner opuści ją dla tej drugiej. Potem może pojawić się złość, żal, ból i rozgoryczenie. To wszystko jest w stanie zniszczyć najlepszy związek, nawet jeśli partner nie ma najmniejszego zamiaru opuścić kobiety. Z takiego samego powodu również mężczyzna może odczuwać zazdrość.

Niejednokrotnie siła miłości ledwie jest w stanie zapanować nad demonem zazdrości. Jeśli zwycięży demon, związek się rozpada. W grę wchodzą potężne emocje, które nagle przejmują nad nami kontrolę i wówczas trudno powrócić do wewnętrznej harmonii.

Na szczęście, współcześnie znamy już wiele sposobów pokonania demona zazdrości, tak że zazdrość może być odsunięta na stałe i już dłużej nie może niszczyć związku. Jednym z tych sposobów jest droga tantry. Innym, przeprogramowanie negatywnych wzorców myślenia i zachowania. A jeszcze innym jest uwolnienie się od istot duchowych przebywających na niższych planach astralnych; one mogą powodować zazdrość i inne silne negatywne emocje oraz stany lękowe.

Ludzie na ogół szukają najlepszego dla nich partnera. Czasami określają go bratnią lub bliźniaczą duszą. Mówią, że szukają swojej bratniej duszy. Ale nie rozumieją, że gdy tylko mają przed sobą partnera, mogą z niego uczynić swoją bratnią lub bliźniaczą duszą. Jeśli sam jesteś w wewnętrznej harmonii, wtedy wszystko zaczyna się manifestować zgodnie z Twoją wolą, łącznie z wymarzonym partnerem. Wszystkie opisane metody prowadzą do głębszego zrozumienia tej prawdy. Największą trudnością jest pokochać siebie, potem możesz zacząć dzielić się tą miłością z drugą osobą. Twój partner jest tylko drzwiami do Ciebie samego.

 

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Historie miłosne, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl