Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Bratnia dusza, jesteś gotów?
Autor:
Usunięty Ekspert

Związkami dusz rządzą pewne kosmiczne siły, podobne do tych, pod wpływem których znajdują się migracje ptaków. Siły te popularnie nazywane są karmą lub po prostu przeznaczeniem.

Karma to suma przyczyn powstałych w przeszłości, która determinuje sytuację „tu i teraz”. Powszechnie przyjmuje się, że natura karmicznych więzów między duszami jest złożona i jedynie najwięksi mogą mieć na nie wpływ. Nie jesteśmy w stanie kontrolować koła przyczyn, które puściliśmy w ruch w poprzednich wcieleniach. Ale możemy kontrolować swoje reakcje na następstwa, które one wywołują „tu i teraz”.

Czym właściwie jest bratnia dusza?

Czasem jest to ktoś, z kim czujemy się głęboko związani i przy kim możemy być całkowicie sobą. Czasem jest to ktoś, kogo kochamy bezwarunkowo i kto odwzajemnia naszą miłość. Ale bratnia dusza to także ktoś, kogo rozpoznajemy z innych czasów, miejsc lub wcieleń. Wydaje nam się, że znamy tę osobę i z łatwością możemy czytać w jej umyśle. Bratnia dusza to ktoś, kto jest naszym dopełnieniem. Odróżnia się ją od bliźniaczej duszy, która jest dokładnym Twoim odzwierciedleniem.

Magia bratnich dusz

Bratnie dusze mogą nawiązywać relację w rozmaity sposób, najpopularniejszym z nich jest seks, a właściwie pociąg seksualny. Niemniej oprócz pociągu seksualnego istnieją także inne więzy między duszami, takie jak odnawianie karmicznych związków z przeszłości.

Współcześnie istnieje więcej bratnich dusz niż kiedykolwiek wcześniej. Jedna osoba może posiadać kilka lub więcej bratnich dusz, w różnym wieku, w różnych miejscach na świecie, różnej płci.

Sprawdź, czy już jesteś gotów spotkać swoją bratnią duszę!

Osoba, która postanowiła przyciągnąć bratnią duszę przede wszystkim powinna pokochać siebie w każdym aspekcie. Jest to bardzo ważne, ponieważ poziom Twojego rozwoju jako osoby będzie wyznaczał to, jaką bratnią duszę przyciągniesz. Ludzie przyciągają się zarówno poprzez cechy pozytywne, jak i negatywne. Dlatego powinieneś usunąć jak najwięcej negatywnych przekonań, aby przyciągnąć do siebie jak najlepszą osobę.

Warto też wiedzieć, że gdy manifestujesz dla siebie bratnią duszę, przyciągniesz równocześnie wiele innych osób. Musisz umieć rozpoznać, która z nich jest Twoją bratnią duszą.

Poproś o najbardziej dopasowaną bratnią duszę, a nie idealną, bo idealna może okazać się zbyt perfekcyjna. Taka dusza będzie z Tobą w strumieniu życia. Przyciągniesz osobę, z którą będziesz mieć niewiele sporów lub nawet wcale. A jeśli pojawią się sprawy, które będą Cię dotykały emocjonalnie, oznacza to, ze masz do przeprogramowania przekonania. A oto przykładowe przekonania, które mogę blokować przyciągnięcie przez Ciebie bratniej duszy.

  1. Jestem nieszczęśliwa.
  2. Jestem zbyt zmęczona.
  3. Mam za dużo negatywnych doświadczeń.

Musisz zacząć zmieniać obraz samej siebie, konstruowany nieświadomie przez wiele lat. Im szybciej i dokładniej usuniesz takie i podobne przekonania na swój temat, tym szybciej przyciągniesz to, czego pragniesz. Możesz twierdzić, że jesteś gotowa na przyciągnięcie bratniej duszy, a mimo to mogą istnieć pewne obszary w Twoim obrazie, które blokują to, czego pragniesz. Spróbuj zidentyfikować takie obszary, co pozwoli ci stopniowo je oczyszczać. A jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, zapraszam do kontaktu.

  1. Czy jest ktoś, kogo nadal kochasz? Jeśli tak, to zastanów się, czy jest możliwość stworzenia z nią związku autentycznego, pełnego miłości i zaangażowania. Jeśli nie, pozwól tej osobie odejść. Nie oszczędzaj czasu na profesjonalne wsparcie, jeśli go potrzebujesz.
  2. Czy jest ktoś, do  kogo nadal żywisz złość, urazę, lub przez kogo czujesz się zdradzona. Uraza, żal, poczucie krzywdy przywiązuje nas do drugiego człowieka tak samo mocno, jak tęsknota. One nie pozwalają żyć „tu i teraz”. Uwolnij zatem poczucie krzywdy i złości, jakie nadal w sobie nosisz.
  3. Czy w Twoim życiu jest miejsce dla innej osoby? Czy masz w tej chwili czas, aby poświęcić się głębokiej relacji?
 
Kategorie:

Namiętność, Porady życiowe, Historie miłosne, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl