Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Gra miłosna czy niewinny wampiryzm?
Autor:
Usunięty Ekspert

Gry miłosne są prawdziwą prowokacją do wampiryzmu. Kobieta, która czuje, że „odlatuje” pod wpływem pieszczot partnera, najlepiej zrobi, jak będzie się go wystrzegać. To nie pożądanie ją przenika, lecz partner, świadomie lub nie, wysysa jej świadomość. Naucz się rozróżniać, czy zmęczenie pod wpływem pieszczot jest „ciepłe” czy „zimne”. To ostatnie jest podpisane przez wampira.

Myśl miłosna wysłana z odpowiednim natężeniem i szczerze, dotrze do odbiorcy pod warunkiem, że podasz jego adres. Jeśli przekaz zostanie odrzucony lub źle odczytany, to nie wina nadawcy, ale odbiorcy, który odmawia przyjęcia. W podobny sposób dotrze do niego myśl nienawistna czy przekleństwo. Słowa i myśli są naładowane dynamitem, więc uważaj, co wypowiadasz do innych lub myślisz. Miłość i nienawiść są nośnikami przekazywania energii na odległość.

Portret wampira

Wampir w powszechnym rozumieniu, to „osoba bogacąca się kosztem bliźniego”. To osoba, która czerpie energię życiową od osób z własnego otoczenia, żywi się jej energią na zasadzie naczyń połączonych, które dążą do wyrównania poziomów energii. Wampiryzm jest jedną z metod przenoszenia energii od jednego człowieka do drugiego. Większość wampirów musi Cię dotknąć, aby wyssać z Ciebie energię. Kiedy ciała fizyczne wampira i jego ofiary dotykają się, mechanizm jest bardzo prosty. Wampir łatwo może podłączyć się do któregoś z siedmiu czakramów lub innego miejsca przenikania energii. Bardzo otwartymi miejscami są: punkt za lewym uchem, zagłębienia pod kolanami, lewy nadgarstek – miejsce, gdzie się zazwyczaj mierzy się tętno, pod pachami, czy w kostkach nóg.

Jak rozpoznać wampira? Wampiry można rozpoznać po kilku cechach. Jedną z ważniejszych jest cyklotymia. Wampir kilkakrotnie w ciągu dnia przechodzi od stanów depresji do uniesienia. Kiedy jest na głodzie wpada w popłoch i jego zachowanie staje się dziwaczne. Ma manię dotykania rozmówcy, podczas rozmowy ujmuje go za rękę, za ramię, siada tuż obok niego, bez powodu kładzie mu rękę na udzie. W końcu wzrokiem szuka przenikalnego punktu, a kiedy go znajdzie, dziwnie nieruchomieje. To powoduje złe samopoczucie. Jeśli chcecie go zdemaskować, postępujcie tak jak on. Dotykajcie go przy każdej okazji, wpatrujcie się uporczywie w jego lewe ucho lub punkt między brwiami. Wtedy zobaczycie, jak wampir się peszy, potem oddala.

Gdyby wampira należało bać się tylko z bliska, zagrożenie nie byłoby takie duże. Proces wampiryzacji można uprawiać także na odległość. Kiedy osoba jest otwarta, wampir dopadnie ją łatwo. Wystarczy, że ma świadka osoby, z której chce wyssać energię życiową. Są jednak wampiry, które nie posiadają żadnego świadka, a potrafią czerpać energię na odległość. Wykorzystują do tego siłę wyobraźni i woli, dzięki której potrafią podłączyć się do energii źródła i sycić się nią pod warunkiem, że nie znajduje się ono pod ochroną, np. magii talizmanu.

Warunki do wampiryzmu

Oddziaływanie na tej samej długości fali jest jednym z warunków niezbędnych, aby mógł zaistnieć wampiryzm. Długość fali to najmniejsza odległość między dwoma punktami o tej samej fazie drgań, czyli między dwoma powtarzającymi się fragmentami fali.  Ale co to znaczy być na tej samej długości fali? Dwie osoby oddziałujące na tej samej długości fali grają jakby tę samą nutę, tyle że na różnych instrumentach. Drugim warunkiem niezbędnym do zaistnienia procesu przenoszenia energii jest zjawisko rezonansu pomiędzy osobami. Czy jest zjawisko rezonansu? Otóż, nie jest potrzebne laboratorium fizyki, aby pokazać, czym jest zjawisko rezonansu. Wystarczy zaobserwować 3 huśtawki, zawieszone na jednej osi. Kiedy jedną z nich wprawi się w ruch, dwie pozostałe zaczną się powoli kołysać wskutek rezonansu, jaki nastąpi, jeśli huśtawki zbudowane są wg tego samego wzoru, a zatem jeśli mają ten sam okres oscylacji. Prawo rezonansu stosuje się także do ludzi, a przynajmniej do tych, którzy działają na tej samej długości fali.

Każdy człowiek posiada osobiste pole wibracyjne. Pole to wydziela promień, nośną falę, której długość zależy od pewnej konfiguracji czynników fizycznych oraz duchowych. Dzięki temu dwie osoby mogą znaleźć się na tej samej długości fali. Jeśli osoby te spotkają się, jeśli między nimi zaistnieje współdziałanie, połączą się ze sobą jak bliźniaki. Wymiana między nimi przebiegnie bez przeszkód na wszystkich poziomach i powstaną idealne warunki do wampiryzmu. Każda kolejno da i otrzyma, aby zrównoważyć poziomy energii. Taka wymiana dotyczy dobrych i prawdziwych związków, przyjaźni czy też miłości. A zatem, uroczym wampirom, jakimi są osoby zakochane, udaje się najdoskonalsze przekazywanie energii. W tym celu trzeba nauczyć się kultywować stan rezonansu.

Zjawisko rezonansu, które powstaje między dwiema osobami, różni się skutecznością i intensywnością nie tylko w zależności od natury jednostek, lecz i okoliczności spotkania. Odpowiednio do poziomu energii życiowej, stopy wibracji, przenikliwości granic, życzliwości przyjęcia, wampiryzm staje się łatwiejszy i głębszy. Okoliczności, w jakich nastąpi pierwsze współdziałanie, nadadzą ogólny ton efektowi rezonansu. Nie ma zatem prawa regulującego przepływ energii.

Objawy wampiryzmu

Można z pewnością wskazać wiele objawów wampiryzmu, niemniej najbardziej charakterystyczne zamieszczam poniżej.

  1. Osoba zaatakowana      często czuje wewnętrzny chłód, nawet wtedy, kiedy temperatura otoczenia      jest wysoka. Jest jej po prostu zimno.
  2. Innym razem zdaje      się jej, że jest wsyssana do środka ciała – na ogół w punktach czakramów.      Czuje się, jakby była wciągana w wewnętrzną próżnię. Wciąganie obejmuje      mózg – tworząc nieprzyjemne wrażenie, że jest się pozbawionym wszelkiej      inteligencji – jak koniec splotu pacierzowego przy koci ogonowej, czasem      także serce.
  3. Innym objawem jest stan jakby autohipnozy, rodzaj senności mediumicznej, która pozwala czasem poznać swojego wampira, uświadomić związek, w którym jest się ofiarą. Takie zjawisko występuje zwłaszcza wtedy, kiedy przekazywanie energii odbywa się między dwiema kochającymi się osobami. Jeśli to odbywa się nocą, uśpiona ofiara nie budzi się, ale przeciwnie, zapada w jeszcze głębszy sen. Czasem we śnie można odczytać objawy wyjaśniające.

 

Jak radzić sobie z wampirem?

Przede wszystkim musisz zamknąć wszystkie swoje czakramy, w taki sposób, jakbyś używał regulatora światła zmniejszającego jego natężenie. Dobrze jest zdystansować się fizycznie. Wampirom łatwiej jest się żywić, gdy znajdują się blisko ofiary. Chroń w pierwszej kolejności czakram serca i splotu słonecznego!

Przyjmij inną pozycję niż wampir. Przy stole zajmij miejsce na przeciwległych krańcach. Możesz palcami stóp, lepiej całymi stopami, dotykać podłogi. Tupnij nogą, aby otworzyć i zamknąć czakram ziemi.

 

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl