Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ GABRIEL
Autor:
Usunięty Ekspert

W świecie archanielskim jest Archanioł, który zjawia się w naszym życiu, by pokazać nam, że jesteśmy stworzeni na podobieństwo Boga i każdy z Nas ma w sobie Boską cząstkę. Jest to Archanioł Gabriel a jego imię oznacza “Bóg jest moją siłą”.

On nam pomaga zrozumieć, że nasze ciało jest świątynią duszy, o które trzeba dbać w naszej wędrówce ziemskiego życia. Jego aura to kolor  bieli, delikatnego błękitu, możliwość fioletu i koloru miedzianego.

Archanioł Gabriel uświadamia nam naszą wewnętrzną siłę, za którą odpowiada pierwsza i druga czakra. Gdy czujemy w sobie brak siły, jesteśmy przybici przez sytuację w której żeśmy się znaleźli  czy przez innych ludzi, poprośmy Archanioła Gabriela o pomoc, a On wskaże Nam wewnętrzną moc, Boską siłę, iskrę, która jest wstanie ochronić Nas przed wszystkim. Jest to iskra, której nie można zgasić bo ona ciągle świeci.

Ale za to można ją rozpalić, by stworzyć wewnętrzny płaszcz ochronny, przez który Nas obroni przed złem, nienawiścią, żalem, strachem. To właśnie Archanioł Gabriel, gdy Go poprosimy pomoże Nam odnaleźć tę iskrę, dającą początek naszego mocnego, wewnętrznego światła.

Każdy z Nas ma w sobie Boską mądrość ,z której możemy korzystać w każdej sytuacji. Wystarczy się wyciszyć, wsłuchać w siebie i znajdziemy odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie i innym. Pomóc może Nam w tym Archanioł Gabriel, gdy go poprosimy o pomoc w dostrzeżeniu tego, co jest w Nas.

Bardzo często ludzie mają małe poczucie wartości. Oni powinni prosić o pomoc Archanioła Gabriela, gdyż to właśnie On postawi na ich drodze ludzi, którzy potrafią ich docenić, dojrzeć to, czego inni nie widzą, dodać im wiary w siebie i swoje możliwości.

Archanioł Gabriel jest patronem pisarzy, dziennikarzy, poetów. Pomaga im uzyskać natchnienie do napisania artykułu, książki i pomaga znaleźć ludzi, którzy opublikują ich dzieła.

Jeżeli masz trudności w komunikowaniu się z ludźmi poproś o pomoc Archanioła Gabriela a pomoc masz gwarantowaną. Relacje z ludźmi się poprawią, gdyż to On sprawi że zobaczysz w drugim człowieku Boską cząstkę i zaczniesz do niego inaczej przemawiać.

Bardzo często Archanioł Gabriel zwany jest Aniołem Zwiastowania czy Objawienia gdyż właśnie dzięki Niemu matki poczują, że są brzemienne czy też niedługo zajdą w ciążę.

 

Kochani, zmieńmy swoje wnętrze, zapraszając do Naszego życia Archanioła Gabriela.

 

 
Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl