Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ MICHAŁ
Autor:
Usunięty Ekspert

Następnym Archaniołem o którym chciałam napisać, jest Ten którego imię oznacza “Któż jak Bóg”, czyli jest to Archanioł Michał. Jego aura to kolor błękitu, złota i purpury. Przewodzi On Aniołom niebieskiego płomienia. Kolor ten to czakra gardła. Wzywamy Go gdy potrzebujemy ochrony. Uważany jest za Anioła sprawiedliwości, odwagi, silnej walki i dlatego przedstawiony jest jako silny mężczyzna, mający w dłoni miecz i tarczę.

Gdy czakra gardła działa prawidłowo mamy odwagę mówić to co jest zgodne z naszym wnętrzem, to co myślimy i czujemy.


Gdy jednak czakra gardła źle funkcjonuje to mamy trudności związane z zablokowaną kreatywnością, odczuwamy tremę, boimy się krytyki, nie wypowiadamy swojej prawdy. Wtedy prosimy Archanioła Michała o oczyszczenie tej czakry, o odcięcie od nas energii strachu. Archanioł Michał pomaga nam odnaleźć siłę na wyrażanie samego siebie, tego co czujemy, myślimy. On nam dodaje odwagi, żeby dokonać zmian w swoim życiu. Tarcza przy boku Archanioła Michała jest nie tylko po to żeby Nas chronił, ale także nasze domy i rodzinę.

Archanioł Michał daje nam również odwagę i siłę aby skończyć z rolą ofiary w życiu, aby móc wyjść z destrukcyjnego związku.

Dodaje nam sił abyśmy mogli zmienić swoje życie. Broni Nas również przed atakami świata astralnego, duchów, różnych myślokształtów i należy go prosić, by odciął swoim mieczem wszelkie połączenia mentalne i energetyczne, które nie są zgodne z Naszym dobrem.

Archanioł Michał wzbudza w Nas zaufanie i siłę do wybrania drogi, która się przed nami otwiera. Jest naszym przewodnikiem do osiągnięcia naszego celu wcielenia. On nas utwierdza w przekonaniu o wierze w Boską Opatrzność. Gdy już wezwiemy Archanioła Michała słownie lub poprzez zapalenie świecy w kolorze jego aury, należy zwracać uwagę na wszelkie znaki, wskazówki, które mogą być nam udzielane. Właśnie w ten sposób komunikują się z nami Anioły.

Wsłuchujemy się w naszą intuicję, zwracamy uwagę na ludzi, których spotykamy, co chcą nam przekazać, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. To jest właśnie ta forma pomocy, którą daje nam Archanioł Michał.

Pamiętajmy o jednym najważniejszym, niech nasze prośby płyną z serca i nie szkodzą innym.

 

Kategorie:

Porady życiowe, Metafizyka

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl