Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop Finansowy na 2013 rok
Autor:
Xena

BARAN (21.03-20.04)

Rok 2013 dla większości osób z pod znaku Barana będzie rokiem zmiennym. Pierwsza połowa roku może być bardzo dobrym momentem do ewentualnej spłaty długów bądź zobowiązań. Wiosna to okres zwiększonych wydatków. Warto zachować umiar, by znacznie nie uszczuplić domowego budżetu. Latem możliwy remont, kolejne pieniądze upłyną i to będzie dodatkowe zmartwienie. Przez to już na jesieni zaczniesz szukać dodatkowego zajęcia, pracy. Możesz tu liczyć na pomoc znajomych. Koniec roku może przynieść upragniony awans i podwyżkę. Sytuacja finansowa ustabilizuje się.

BYK  (21.04-21.05)

Dobry rok pod względem finansów. Szczególnie jego pierwsza połowa i miesiące luty, marzec. Dodatkowe pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Jednak powinieneś uważać ,gdyż z początkiem wiosny pojawią się nowe nieoczekiwane wydatki. Trzeba będzie nieco zaoszczędzić na cele, które sobie postawisz za priorytet. Z tym nie będzie problemu. Starczy Ci pieniążków. Z końcem roku będziesz mieć więcej pracy, dostaniesz upragnioną podwyżkę. Będziesz zadowolony ze stanu Twojego konta.

BLIŹNIĘTA (22.05-20.06)

Bardzo dobry rok pod względem finansowym. Twoja sumienna i staranna praca wreszcie przyniesie upragnione efekty. Pieniądze będą się Ciebie trzymały. Okazji na ich wydawanie nie będzie aż tak dużo. Wiosną zaczniesz oszczędzać na upragnione wakacje. Zbierze się pokaźna sumka. Z końcem roku propozycja współpracy od znajomego i możność zwiększenia dochodów. Przydadzą się szczególnie w okresie świątecznym.

RAK (21.06-22.07)

Wiosna 2013 będzie sprzyjała szczęściu i powodzeniu materialnemu. W pracy będziesz miał wiele ciekawych pomysłów, docenią to zwiększeniem Twojego wynagrodzenia. Lubisz wydawać, musisz szczególnie uważać w okresie letnim, by znacznie nie uszczuplić funduszy. Okres zimowy to dobry czas na wejście w układ, założenie firmy i myślenie rozwojowo o karierze. Szansa pomnożenia oszczędności, zwiększenia budżetu. Będzie Cię stać na wiele i z tego będziesz w tym roku najbardziej zadowolony.

LEW (23.07-22.08)

Rok 2013 to rok, gdzie bardziej niż w poprzednich latach zaczniesz się martwić o swoje finanse. Zwiększą się Twoje wydatki poprzez nieoczekiwane zdarzenia, szczególnie z początkiem roku. Połowa roku to bojaźń o swoje stanowisko i większa chęć oszczędzania w razie niepowodzeń. Jesień upłynie więc na szukaniu nowej, ciekawszej zarobkowo pracy bądź dodatkowego źródła dochodu. Poprzez takie działania jest szansa na upragnioną stabilizację finansową.

PANNA ( 23.07-22.09)

Dla Panny rok 2013 będzie rokiem zmiennym pod względem finansów. Gdy zaczniesz się stabilizować, nadejdzie ciężki okres. Przed wiosną zwiększą się Twoje wydatki, ale pojawi się możliwość poprawy finansowej poprzez znalezienie dodatkowego zajęcia. Nie będzie źle. Koniec roku jednak będzie nerwowy. Zaczniesz poważnie myśleć o oszczędzaniu. Kolejne wydatki sprawią, że będziesz niezadowolony ze swojej sytuacji materialnej. Zaczniesz szukać nowej pracy.

WAGA (23.09-23.10)

Dobry rok dla Wagi jeśli chodzi o karierę i finanse. Pierwsze miesiące to intensywna praca. Stabilizacja finansowa. Jednak z początkiem wiosny należy uważać na podejmowanie zbyt pochopnych decyzji dotyczących inwestycji. Pomysły, które narodzą się w Twojej głowie mogą znacznie uszczuplić Twój domowy budżet. Druga połowa roku o wiele lepsza. Dostaniesz od kogoś dodatkowe pieniądze, spadek. Uważaj na swoją rozrzutność.

SKORPION (24.10-21.11)

Rok 2013 będzie rokiem wytężonej pracy, która na pewno spowoduje zwiększenie Twoich finansów. Początek roku jest dobrym okresem na znalezienie nowej, lepiej płatnej pracy, bądź dodatkowego zajęcia. Dzięki temu będziesz miał upragnione zyski. Okres letni będzie czasem, gdzie więcej wydasz, ale na tyle rozsądnie że jeszcze zostaną Ci oszczędności. Jesteś osobą pracowitą i pieniądze się Ciebie trzymają. Oby tak dalej Skorpionie. W tym roku, jako jeden z niewielu znaków zodiaku, możesz narzekać na swoją sytuacje finansową .

STRZELEC( 22.11-21.12)

Początek roku niezbyt ciekawy jeśli chodzi o strefę finansową. Dodatkowe wydatki, a będzie ich na prawdę dużo, znacznie obciążą Twój budżet. Będziesz przygnębiony. Jednak ten zły okres powoli będzie odchodził w zapomnienie. Z początkiem wiosny będzie okazja na zarobienie większych pieniędzy i dlatego kolejne miesiące będą pracowite. Pojawią się zmiany na lepsze. Finanse mogą być na prawdę imponujące. Będziesz tym faktem zaskoczony, ale także bardzo zadowolony.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Strefa finansowa będzie stabilna na rok 2013. Mogą pojawić się nowe źródła dochodów ale także wydatki. Początek roku pomyślny w interesach. Jeśli masz w planach założenie interesu to dobry pomysł właśnie teraz. Zacznie się rozkręcać i mogą być z tego niezłe pieniążki. Druga połowa roku to więcej imprez i okoliczności by pomniejszyć swoje oszczędności. Koniec roku pracowity. Pieniądze też będą, nie masz się o co martwić Drogi Koziorożcu.

WODNIK (20.01-18.02)

Dla Twojego znaku zodiaku szczególnie korzystny będzie początek roku. Tu strefa finansowa dobra. Możliwość zwiększenia dochodów firmy poprzez nowe koncepty. Oszczędzanie w okresie letnim pozwoli spokojnie myśleć o przyszłości. W okresie jesienno-zimowym nie będziesz się martwił o pieniążki. Nawet, gdy pojawią się nieoczekiwane wydatki, spokojnie możesz sięgnąć po odłożone finanse. Nie zabraknie ich.

RYBY (21.02-20.03)

Początek 2013 roku niezbyt dobra passa jeśli chodzi o finanse. Pojawią się dodatkowe wydatki, zaczniesz być coraz bardziej Rybo oszczędna. Będziesz coraz więcej pracować. Chcąc poprawić zarobki podejmiesz się dodatkowej pracy. Trochę Cię to uspokoi i zaczniesz pozytywnie myśleć. Koniec roku poprawi się Twoja sytuacja materialna. Możliwy awans. Nareszcie dobry okres.

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl