Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci kim jesteś
Autor:
Usunięty Ekspert

Mało kto wie, że torebka, którą nosimy odzwierciedla nasze psychologiczne uwarunkowania. Torebki mają różne kształty, wielkości ,kolory, różnie je nosimy i co one o Nas “mówią”?

MAŁA TOREBKA – charakteryzuje kobiety energiczne, dynamiczne, aktywne. Są one otwarte na nowe pomysły, starają się żyć teraźniejszością, szybko zamykają przeszłość za sobą. Są to kobiety ciekawe świata, nie brakuje im odwagi żeby iść do przodu i osiągnąć sukces.

DUŻA TORBA – jest to już sygnał, że kobieta obciążona jest problemami i to nie tylko swoimi ale i cudzymi. Ma Ona skłonność do zamartwiania się na zapas, mimo że problem już dawno przestał istnieć. Duża torba to całe “gospodarstwo”, w którym wiele rzeczy jest już niepotrzebnych, ale one mogą się przydać “tak na wszelki wypadek”. Zmiana torebki u tych kobiet na mniejszą może przestawić ich podświadomość i spowodować ich dystans do wielu spraw. Warto spróbować!

TOREBKA KUFEREK – charakteryzuje kobiety, które dużą wagę przywiązują do wartości materialnych. To kobiety bardzo dobrze zorganizowane, u nich każdy ruch jest przemyślany. Są to kobiety energiczne, stanowcze i konkretne.

PLECACZEK – noszą je kobiety, które swoje problemy zostawiają tylko sobie, chcą je ukryć przed otoczeniem, udając, że wszystko jest w porządku. Plecak noszony na plecach to dźwiganie swoich problemów, ale wtedy mamy wolne ręce, co oznacza, że mamy swobodę działania co pozwala by te troski, kłopoty nie utrudniały  życia.

SASZETKI- noszone najczęściej na pasku przy spodniach, najczęściej umiejscowione na brzuchu i to nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. To domena handlowców. Oni to posiadają umiejętność kontaktów z ludźmi i czują poczucie bezpieczeństwa wobec innych. Tacy ludzie oceniają innych według ich statusu materialnego i przeważnie nie wchodzą w relacje z tymi, którzy nie dają im korzyści.

Kobiety różnie noszą torebki: na długim pasku, w dłoni, w lewej ręce lub na lewym ramieniu, pod pachą.

TORBY noszone na długim pasku świadczą o tym, że kobieta przeciążona jest swoimi problemami, które mogą nawet wynikać z dzieciństwa, co nie pozwala jej normalnie funkcjonować w życiu.

TOREBKA noszona w dłoni charakteryzuje kobiety, które dają sobie same radę w życiu oraz mogą nawet pomagać innym. One nigdy się  nie poddają, trzymają wszystko i wszystkich w “garści”.

TORBA noszona w lewej ręce lub na lewym ramieniu mówi o kobiecie samotnej, lub która czuje się bardzo samotna, mimo że jest w związku. Jak wiemy, po lewej stronie kobiety jest miejsce dla mężczyzny, a jeżeli jest torba, tzn. bardzo często że go nie ma lub jest bariera, która nie pozwala by się on pojawił. Zdarza się jednak, że mężczyzna zajmuje tą lewą stronę koło kobiety, a mimo to jest też torba na lewym ramieniu. Oznacza to, że jest między nimi dystans, brak ufności.

TORBA noszona pod pachą świadczy o lękach, obawach kobiety o siebie, swoich bliskich, o to co posiada. Dla tej kobiety bardzo liczy się stan posiadania, bardzo często są to kobiety wręcz skąpe. Tak więc torebka noszona przez kobietę, daje nam dużo informacji o niej samej.

A o czym mówi kolor torebki?

To już w następnym artykule, do czytania którego serdecznie zapraszam.

 


Kategorie:

Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl