Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop Tygodniowy 7.01-13.01.2013
Autor:
Xena

Baran (21.03 – 19.04)

Miłość:  W stałych związkach ważne by wspierać się wzajemnie i okazywać sobie dużo miłości i czułości. Dla samotnych nie jest to dobry czas na nowe znajomości. Powinni skoncentrować się na pracy.

Praca i Finanse: Dużo pracy, mogą się pojawić różne nieprzyjemne sytuacje. Uważaj by nie wyprowadziły Cię z równowagi. Finanse w dobrej kondycji.

Zdrowie: Odczujecie wyjątkowe zmęczenie. Relaks w weekend może uczynić cuda, szczególnie w gronie przyjaciół i znajomych.

 

Byk (20.04 – 20.05)

Miłość:  Dla samotnych bardzo dobry czas na poznanie partnera. Może się to przerodzić w prawdziwe uczucie. W stałych związkach harmonia, będziesz wiedzieć że dobrze trafiłeś, macie te same pomysły na życie.

Praca i finanse:  masz szansę wykazać się w pracy i szefostwo to doceni, możliwa podwyżka.

Zdrowie:  będziesz mieć siłę i energię do działania.

 

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Miłość:  Samotne osoby powinny uważać na zawarte znajomości, lepiej poświęcić czas znajomym i nadrobić zaległości w spotkaniach z nimi. W związkach mało czasu na chwile dla siebie. 

Praca i finanse:  czas stabilizacji finansowej, dobry również dla osób szukających pracę na jej znalezienie.

Zdrowie:  uważaj na przeziębienia, ciepło się ubieraj.

 

Rak (22.06 – 22.07)

Miłość: samotni mają szansę na poznanie ciekawych osób, jednak tu ostrzeżenie, by nie ufać im za szybko. W stałych związkach brak czasu na celebrowanie uczucia.

Praca i finanse:  natłok obowiązków sprawi że mniej będziesz w domu drogi Raku, finansowo będzie lepiej ale jeszcze nie teraz

Zdrowie:  przez stres i zmęczenie musisz odpowiednio odreagować. Może w weekend wybierz się na długi spacer?

 

Lew (23.07 – 22.08)

Miłość: samotni mogą się rozczarować nowo poznaną osobą, w stałych związkach stabilnie.

Praca i finanse: ogarnia Cię lenistwo, a tu trzeba wziąć się za ciężką pracę; więcej wytrwałości. Na finanse należy uważać, bo poprzez niekontrolowane zakupy możesz znacznie uszczuplić portfel.

Zdrowie: bez większych zmian.

 

Panna (23.08 – 22.09)

Miłość: dobry czas dla samotnych; ktoś kogo znasz może się okazać kimś więcej niż znajomym. Stałe związki- rozkwit uczuć.

Praca i Finanse:  stabilizacja, konsekwentnie będziesz dążyć do celu, dobrze to wróży na przyszłość. Bądź ostrożny w finansach.

Zdrowie:  dobry nastrój i siły witalne.

 

Waga (23.09 – 22.10)

Miłość:  W stałych związkach stabilnie, spokój. Dla samotnych to nie jest dobry czas na zawieranie znajomości. Możliwe romanse.

Praca i finanse:  możliwy konflikt w pracy, napięcie i stresy. Finanse trochę lepiej niż ostatnio.

Zdrowie: zalecany wypoczynek i relaks by nabrać sił na kolejne dni.

 

Skorpion (23.10 – 21.11)

Miłość:  jeśli jesteście samotne, to na waszej drodze pojawią się osoby, które mogą okazać się świetnymi kandydatami na nowy związek. Stałe związki: rozkwit uczuć, pełnia czułości i namiętności.

Praca i finanse:  nowe szanse, nowe możliwości. Będzie to dobry okres dla osób, które chcą zmienić pracę, doszkalać się, poznawać nowe rzeczy. Finansowo bez większych zmian.

Zdrowie: przypływ sił i pełen relaks.

 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Miłość:  Stałe związki mają wreszcie czas na romantyczne wyjście tylko we dwoje, spacer, kolację. Samotni zaś muszą przeczekać zły okres na poznanie drugiej połówki.

Praca i finanse:  natłok pracy, obowiązków. Nie będziesz mieć na nic czasu. Finanse bez zmian.

Zdrowie: odczujesz zmęczenie, będziesz obolały. Warto odpocząć i poleżeć w łóżku.

 

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Miłość:  osoby w stałych związkach mają dobry czas, możesz zawsze liczyć na swojego partnera, pamiętaj o tym. Samotni powinni się wybrać na jakąś imprezę; szansa na nową znajomość, która może przerodzić się w uczucie.

Praca i finanse:  dobry czas w pracy na zrealizowanie swoich planów, to też czas idealny na szukanie nowej pracy i zwiększenie środków na koncie. Finanse całkiem niezłe.

Zdrowie:  dobry okres, bez większych problemów zdrowotnych.

 

Wodnik (20.01 – 18.02)

Miłość:  w stałych związkach powinniście znaleźć mimo natłoku spraw czas dla siebie, samotni zaś bez zmian.

Praca i finanse:  sytuacja finansowa całkiem dobra, w pracy bez większych zmian, mniej obowiązków a więcej uśmiechu na twarzy.

Zdrowie:  szczególnie należy zwrócić uwagę na zdrowie, przeziębienia mogą dać o sobie znać. Stres zrobi swoje. Może warto zapisać się na fitness.

 

Ryby (19.02 – 20.03)

Miłość: w stałych związkach spokój i harmonia, samotni jeśli często będą gdzieś wychodzić mają szansę spotkać drugą połówkę serduszka.

Praca i finanse: dobry czas na kursy, szkolenia. Możliwy skok obowiązków i więcej pracy, ale uporasz się z tym bez problemu.

Zdrowie:  bez większych zmian, mimo tego przyda się zażywanie witaminek na odporność.

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl