Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Energetyczny kod...

Według średniowiecznych astrologów każdy z nas w momencie przyjścia na świat, zastaje w nim pewną konkretną rzeczywistość. Tworzy ją dla nas Układ Słoneczny.  Wszystko co nas wówczas otacza, także układ planet,  wytwarza pole energetyczne.

Pole to jest zależne od wzajemnego położenia ciał, które  je wytwarzają. Dlatego też , jeśli rodzimy się w konkretnym dniu i czasie zegarowym, to ten moment włącza nas w istniejący układ energetyczny i w ten sposób stajemy się jednym z jego czynników. Można powiedzieć, że wraz z narodzinami i pojawieniem się każdego człowieka na świecie, zyskujemy swój odrębny kod energetyczny, przypisany nam podobnie, jak odcisk palców. Ten układ energetyczny wytacza nam kierunek drogi, którą w życiu przemierzamy. Wyglądałoby to tak, jakbyśmy nie mieli wpływu na drogę i przeznaczenie każdego z nas zapisane w gwiazdach wraz z pojawieniem się na ziemi.

Tymczasem wedle współczesnej astrologii natura ludzka nie jest zupełnie bezradna wobec losu zapisanego w gwiazdach… Zawarty w danym układzie planet  kod energetyczny, z którym idziemy przez życie, mówi wprawdzie o tendencjach, które mogą u nas wystąpić, naszych cechach i upodobaniach, ale nie decyduje w sposób nieodwracalny  o powodzeniu lub nie naszych wyborów i decyzji.  Służy bardziej pomocą w odczytaniu niesprzyjających okoliczności i zdarzeń, które możemy uniknąć. Oznacza to, że mając świadomość grożących niebezpieczeństw i możliwości jakimi się dysponuje, łatwiej zwrócić się ku pozytywnym rozwiązaniom.  Drzemią w nas siły i możliwości, z których często nie zdajemy sobie sprawy.

Wpływ na nasze życie ma również oddziaływanie pola energetycznego przyrody.Pole energetyczne i informacyjne wytwarza wszystko to, co przyroda stworzyła. Energia płynie do nas także z drzew, roślin, kryształów.

Zadaniem dobrej, białej magii jest ingerencja w indywidualny kod energetyczny, przypisany każdemu w dniu narodzin. Chodzi o to, aby umieć przewidzieć i zareagować odpowiednio w odpowiednim czasie. Do tego potrzebna jest tylko świadomość wystąpienia zagrożenia, którą posiadają ludzie obdarzeni darem wróżenia i jasnowidzenia.

Plan życia w postaci układu planet, który człowiek otrzymuje wraz z narodzinami może pomóc w zrozumieniu samego siebie i sytuacji w jakiej się znajduje; także tego, dlaczego spotyka się na swojej drodze takie, a nie inne osoby, popełnia te same błędy, cierpi zamiast być szczęśliwym, żyje bardziej po omacku niż pewnie i świadomie. Zrozumienie i odkrycie tych indywidualnych zależności  jest niezbędne do uczynienia pierwszego kroku do bardziej świadomego życia. Takiego, w którym człowiek potrafi pokierować swoim losem, unikać kłopotów, chorób i nieszczęść.

Każdy z nas posiada inny plan swojego życia. Można powiedzieć, że inaczej przywitał każdego z nas kosmos. Za każdym jednak razem wibracje i energia, w które człowiek został wtedy wyposażony, popychają go w kierunku samodoskonalenia i rozwoju, aby w pełni i dobrze zrealizować to, co nam dano – nasz plan życia.  Jeśli nie jesteś pewien któregoś w nim punktu, albo czujesz, że od dawna stoisz w miejscu, zgubiłeś się, pomyliłeś drogi, nie wiesz, co dalej, być może któryś z naszych Wróżbitów pomoże Ci w tym zadaniu. W końcu chodzi o twoje jedyne takie i niepowtarzalne… życie.

Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl