Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Raz na wozie a raz pod… czyli koło fortuny w Tarocie
Autor:
Usunięty Ekspert

Koło fortuny to karta losu, jeżeli trafia Wam się podczas wróżby jest to zapowiedź zmian i zawirowań w Waszym życiu. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ zmiany nie zawsze są złe. 

 Koło sygnalizuje, że jeśli w danej chwili jesteśmy w złej sytuacji i pojawia się nam w rozkładzie znaczy to, że to ulegnie zmianie na lepsze. Niestety czasem dzieje się również odwrotnie, czyli jeśli wiedzie nam się teraz wyjątkowo dobrze, koło może być przestrogą przed nadchodzącymi zmianami na gorsze. Zawsze musimy to odpowiednio dopasować do naszej obecnej sytuacji. Pamiętajcie, że wróżka nie wie o Was i o Waszej sytuacji życiowej wszystkiego, więc to podlega Waszej indywidualnej interpretacji. Sama karta nie jest jednoznacznie pozytywna, ani negatywna, wszystko zależy od tego o co pytacie i jaka jest Wasza obecna sytuacja osobista.

Poza tym karta ta sygnalizuje ingerencję przeznaczenia w nasze życie. Znaczy to tyle, że nie mamy wpływu na to, co się wydarzy. Od nas jednak zależy w jaki sposób wykorzystamy tę zmianę. Musimy pamiętać, że każda sytuacja ma swoje złe i dobre strony. Zawsze musimy dostrzegać pozytywne aspekty, tak kierować swoim życiem, aby wszystko co się w nim dzieje miało dla nas dobre znaczenie.

Karta ta symbolizuje również bezsilność wynikającą z nadmiaru obowiązków i trosk, co z kolei prowadzi do zwątpienia, a czego można jednak uniknąć. Wszystko zależ od nas, co nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza, że przeważnie kierujemy się do wróżki w trudnych chwilach. Piszę jednak ten artykuł po to, abyście pamiętali o tym, że los, jaki by nie był, czy dobry, czy zły, jest do przejścia. Analizując całe nasze życie możemy dojść do wniosku, że jest to wielkie koło fortuny, były w nim wzloty i upadki, a nie zawsze mieliśmy przestrogę od wróżki.

Ktoś, kto jest tą kartą w Tarocie, jest osobą o chwiejnej psychice, zmiennych nastrojach i niestabilną emocjonalnie. Często nie potrafi podjąć decyzji, nie jest konsekwentna/y i wszystko odkłada na później. Nie można jednak twierdzić, że przez te względy jest to zła osoba. Ma ona wiele pozytywnych cech, jak np. wewnętrzną energię, przebojowość, poczucie humoru czy ujmujące „roztrzepanie”. Ludzie będący dziesiątką, czyli kołem, przyciągają, intrygują i często są obiektem pożądania. W związkach są niestabilni, ale jeśli ktoś zaakceptuje ich zmienne nastroje są w stanie być bardzo oddani. Osoby te szukają akceptacji, zrozumienia i stabilizacji, choć często same nie potrafią tego przyznać. Tylko ich całkowite przeciwieństwo jest w stanie ich ustatkować i wprowadzić poczucie bezpieczeństwa.

Podsumowując, Koło Fortuny w Tarocie oznacza zmiany, ingerencję przeznaczenia i losowe, niekontrolowane zmiany. Pamiętajmy jednak, aby mieć to zawsze za dobrą monetę, szukać nawet w trudnych sytuacjach pozytywów i nie poddawać się do końca przeznaczeniu. Nie bójmy się tej karty, zmiany są nam potrzebne, bo bez nich nasze życie byłoby nudne i monotonne.


Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Praca nad sobą

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl