Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ URIEL i CHAMUEL
Autor:
Usunięty Ekspert

ARCHANIOŁ URIEL

Ten, którego imię oznacza “Światło Boga” to Archanioł Uriel. On to uświadamia nam, czego nie dostrzegamy w sobie, rozświetla nasze dusze, dociera do najskrytszych ich zakamarków. Archanioł Uriel chce nam pokazać i uświadomić jak wiele ukrywamy przed samym sobą a to właśnie pozbawia nas energii. On to uświadamia nam, że im bardziej będziemy oporni na zmierzenie się ze swoimi słabościami, tym bardziej to odczujemy poprzez chorobę, cierpienie.

Archanioł Uriel pomoże Ci uwolnić się od Twoich nałogów, uzależnień, ale poproś Go o to, zrób pierwszy krok a otrzymasz pomoc. Pomoże Ci również pozbyć się złudzeń, starych schematów zachowań, sprawi, że staniemy mocniej na nogach i zaczniemy patrzeć inaczej na świat.

Archanioł Uriel pomaga nam odnaleźć w sobie moc, poczucie własnej wartości, uwolnić się od przeszłości, wybaczyć innym i bardzo często pomaga Nam uwolnić się od obciążeń karmicznych. On to mobilizuje Nas do pracy nad sobą, aby nasze życie stało się piękniejsze i bardziej wartościowe dla Nas, a tym samym i dla innych.

Archanioł Uriel jest Panem grzmotu, jest odpowiedzialny za katastrofy naturalne, które są następstwem odwrócenia sięod Boga. Wtedy dostrzegamy co w życiu jest najważniejsze.

Archanioł Uriel oświetla Nasz cień abyśmy mogli się z nim zmierzyć, dokonać rozrachunku z przeszłością, rachunku sumienia, żebyśmy inaczej spojrzeli na własne życie, dokonali samokrytyki, a w ten sposób odzyskamy swoją wewnętrzną moc.

Polecam zaproszenie do swojego serca Archanioła Uriela.

 

ARCHANIOŁ  CHAMUEL

 

To Ten, który uczy Nas miłości ale przede wszystkim do samego siebie, gdyż jeżeli nie pokochamy siebie, trudno nam będzie pokochać drugiego człowieka prawdziwą, bezwarunkową miłością.

Jego imię oznacza “Ten, który szuka Boga”. Archanioł Chamuel jest tym, który pozwala Nam dostrzec jedność ducha i materii. Pomaga Nam dokonać transformacji naszego wnętrza. Życie to jest ciągła nauka, droga doświadczeń życiowych, dzięki którym potrafimy odróżnić dobro od zła oraz zdobyć siłę potrzebną do duchowego rozwoju.

Nie ma ludzi “dobrych” i nie ma ludzi tylko “złych” – Oni po prostu SĄ.

Archanioł Chamuel pomaga Nam uświadomić sobie, że wzrost poziomu duchowego człowieka następuje wtedy, gdy potrafimy zmierzyć się z trudnościami, sytuacjami, które wzbudzają w Nas emocje. Często upadamy na kolana, podnosimy sięi idziemy dalej, jak małe dzieci, bo My jesteśmy dziećmi Boga bez względu na wiek, płeć,czy zajmowane stanowisko.

Ale My musimy odnaleźć Boga w sobie a to nam da dopiero wewnętrzną moc, siłę do dalszego innego, lepszego życia. Wtedy będziemy mogli pokochać siebie, emanować pozytywną energią. Poczujemy to uziemien ie, szczęście, radość i to samo zaczną odczuwać Ci, którzy Nas otaczają. Zaczniemy inaczej patrzeć na drugiego człowieka. Żeby takie zmiany naszego wnętrza dokonały się, poprośmy o pomoc w dokonaniu tych zmian Archanioła Chamuela.

On czeka tylko na to, żeby mógł zagościć w naszym sercu.

 
 
Kategorie:

Poznanie, Metafizyka

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl