Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Liczba psychiki. Co to takiego?
Autor:
Usunięty Ekspert

Dzień czas i miejsce urodzenia służą astrologom i numerologom do przygotowywania horoskopów. Takie informacje również się przydają podczas pisania analiz charakterologicznych, są bardzo istotne w dziedzinach, które dotyczą świadomego umysłu czy wolnej woli.

Oto przykład: 14 Luty 1959 roku. Dzień, miesiąc oraz data urodzenia pokazują jak dana osoba postrzega siebie. Liczbę psychiki można obliczyć sumując liczbę dnia, w którym się urodziliśmy. W przykładzie powyżej jest to: 14=1+4=(5) Liczba naszej psychiki odgrywa ważną rolę przy wyborze jedzenia, przyjaźni, jakości stosunków seksualnych, małżeństwa, a także potrzeb, ambicji jak i pragnienia.

Psychika związana jest z krótkim i powtarzającym się cyklem kalendarzowym. Ten znów ukazuje szybko zmieniające się fazy księżycowe, które znajdują odzwierciedlenie w naszej świadomości umysłowej .Ma to związek z naszymi fizycznymi, osobistymi uczuciami. Zgodnie z naszą liczbą psychiki, możemy pojąć i zrozumieć, co nam mówi nasz świadomy umysł, przez co w rezultacie możemy się dowiedzieć co z tymi informacjami zrobić. Jednak pamiętajmy, że nawet jeśli np:10,19,01 sumują się do cyfry 1 to w cale nie oznacza, że osoby o tej liczbie dnia mają taki sam charakter!

Zapraszam:) http://wizytauwrozki.pl/expert/1789/Martin

 
 
Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl