Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop tygodniowy 20 -27.01.2013
Autor:
Xena

BARAN

Miłość: jest to dobry tydzień dla samotnych Baranów, mają okazje zawrzeć ciekawe znajomości -jedna z nich może się okazać wreszcie wymarzoną osobą. W związkach spokój i harmonia.

Praca i finanse: jest to okres gdzie w pracy może dojść do konfliktów i nieporozumień, nie tylko ze współpracownikami, ale również z szefostwem. Finanse bez znaczących zmian, ktoś z rodziny może Cię wesprzeć finansowo.

Zdrowie: musisz uważać na pogodę, mróz da znać o sobie, a więc i Ty ubieraj się cieplej, jest możliwe przeziębienie-zapobiegaj od razu zażywając codzienną porcję witamin.

BYK

Miłość: dobry czas by wybrać się z ukochaną osobą na kolację, do kina, po prostu poprzebywać ze sobą. Dla samotnych okres imprez i zapoznanie wielu znajomych na dłużej.

Praca i finanse: dla tych co szukają prace nie jest to dobry okres na jej znalezienie, lepszy okres nadchodzi. Jeśli masz jakieś długi staraj się je pospłacać- powinno Ci się udać to zrobić przed terminem.

Zdrowie: silny organizm i wyjątkowa energia sprawią, że ten tydzień pod względem zdrowotnym będzie bardzo korzystny; w weekend należyty wypoczynek.

BLIŹNIĘTA

Miłość: może się dziać wiele złego dla osób żyjących w stałych związkach. Wiele kłótni, okres buntu-uważajcie rozstanie wisi na włosku. Samotni nie będą mieli szczęścia w tym tygodniu na poznanie potencjalnego partnera.

Praca i finanse: w pracy dużo obowiązków, natłok spraw- mimo tego warto poszukać sobie dodatkowej pracy gdyż szykuje się wiele wydatków, a wasz portfel znacznie się uszczupli.

Zdrowie: bez znaczących zmian, jedynie w weekend warto wybrać się na spacer na świeżym powietrzu bądź pójść na basen-kondycja murowana. Jedz więcej warzyw- one wzmocnią Twój organizm jeszcze bardziej.

 

RAK

Miłość: stałe związki mogą przeżywać kryzys, czasami warto wysłuchać drugiej połówki zanim powie się  o jedno słowo za dużo; samotni mają szanse na płomienny romans, który może przerodzić się w głębokie uczucie.

Praca i finanse: masz czasami dość swojej pracy, myślisz o zmianie? To idealny czas na jej poszukiwania. Mogą być owocne. Dlatego też postaraj się zaoszczędzić trochę na przysłowiową czarną godzinę.

Zdrowie: od jakiegoś czasu źle się czujesz, jesteś senny warto więcej poświęcić odpoczynkowi i wysypiać się. Uważaj na sprawy gardłowo- krtaniowe, mogą Ci porządnie dokuczyć.

 

LEW

Miłość: dobry okres na przebywanie ze swoją drugą połówką, wspólny weekend ożywi wasze płomienne uczucie i sprawi, że na nowo zakochacie się w sobie. Samotni mają czas pokazać jakimi są wartościowymi ludźmi przed nową poznaną osobą.

Praca i finanse: przykładną pracą możesz wiele zyskać u szefa- jest gotów by dać Ci podwyżkę, finansowo dobry czas. Kontrolujesz wszystko- jesteś na plusie z pieniążkami.

Zdrowie: wyjątkowo dobry okres, bez chorób. Rozpiera Cię energia- może warto zapisać się na jakieś zajęcia fitness bądź na siłowni.

 

PANNA

Miłość: Kryzys? Czy brak czasu dla drugiej osoby? Warto coś z tym zrobić, może właśnie szczera rozmowa scementuje wasz związek. Dla samotnych-uważajcie na nowo poznane osoby, nie każdy może się okazać kimś zaufanym.

Praca i finanse: dużo obowiązków, ale na szczęście tylko na początku tygodnia później należyty odpoczynek. Finanse w normie. Potrafisz oszczędzać. Zawsze na wszystko Ci starczy.

Zdrowie: zasiedzenie w pracy sprawi, że możesz narzekać na bóle reumatyczne szczególnie na okolice kręgosłupa, warto więc wybrać się na masaż relaksacyjny.

 

WAGA

Miłość: czas na podejmowanie racjonalnych decyzji zarówno w związkach ze stażem małżeńskim jak i samotnych osób. Pamiętaj, dobrze wszystko przemyśl by potem nie żałować swojego wyboru.

Praca i finanse: jeden z lepszych okresów dla Ciebie. Jest i praca są i pieniądze. Nie będziesz narzekać na brak jednego lub drugiego. Jesteś osobą dość pracowitą, inni potrafią to docenić.

Zdrowie: może być różnie. Początek tygodnia, możesz czuć się sennie i zmęczenie da o sobie znać, natomiast w weekend siły powrócą. Warto udać się na spacer- ruchu nigdy za wiele.

 

SKORPION

Miłość: widać że się kochacie. Szczęście z was tryska- bardzo dobry okres dla małżeństw i tak trzymać. Samotne Skorpiony nadszedł okres na znalezienie tej wymarzonej połówki. Ruszajcie i szukajcie- wszystko wam sie uda.

Praca i finanse: czas na dobre podejmowanie decyzji o przyszłości i karierze- zmiana pracy? Idealny czas. Uważaj na swoje wydatki- możesz sobie narobić długów przez swoją rozrzutność.

Zdrowie: natłok obowiązków sprawi, że będziecie czuć się senni, przytłoczeni. Warto odpocząć, zrelaksować się np. w czasie zażycia gorącej kąpieli- na pewno pomoże i odzyskacie siły. Wyśpij się.

 

STRZELEC

Miłość: dla osób w związku rada- słuchaj swojego partnera on dobrze radzi. Miło spędzicie czas przy romantycznej kolacji. Samotne Strzelce nie będą miały ochoty na poszukiwania-przeczekają na lepszy czas.

Praca i finanse:  z pieniążkami może być problem, możecie się zadłużyć. Ten okres należy do jednych z gorszych w styczniu. Praca jak zawsze dużo stresów, obowiązków. Dzień jak co dzień.

Zdrowie: cieplej się ubieraj chroń swoje zatoki, bo możesz mieć z nimi problem. Staraj się nie forsować bo jesteś podatny na osłabienie- zażywaj więcej magnezu.

 

KOZIOROŻEC

Miłość: W stałych związkach harmonia. Umiecie cieszyć się sobą, szanujecie się nawzajem i to procentuje. Samotni mogą liczyć na nowe znajomości, ale nie przerodzą się w coś poważniejszego, raczej chwilowe zauroczenia.

Praca i finanse: jest szansa, że wreszcie wyjdziesz na prostą, szykuje się lepszy czas dla Twojej kariery zawodowej jak i finansów, powoli wychodzisz ze swoich długów. Pieniądz będzie lgnął do Ciebie-wykorzystaj to.

Zdrowie: umiesz się zahartować, ubierasz się ciepło, nie będziesz narzekać na brak zdrowia. Do swojej codziennej diety dołącz witaminy- poprawią Twoją witalność.

 

WODNIK

Miłość: w stałych związkach bez zmian, może wkraść się rutyna, czasami warto pójść każde w swoją stronę lub spędzić dzień w towarzystwie znajomych, poprawi to wasze relacje.

Praca i finanse: praca przynosi Ci satysfakcje zważywszy na to, że w tym tygodniu będzie jej mniej. Czasami nawet możesz się nudzić. Finanse w dobrej kondycji-zawsze masz odłożoną gotówkę, gdyby pojawiły się nieoczekiwane wydatki.

Zdrowie: czasami za bardzo się denerwujesz i zaczyna się ból głowy- spokojnie, może się to odbić negatywnie na Twoim samopoczuciu. Warto poczytać dobrą książkę, napić się ciepłego napoju i tak na kanapie zrelaksować się.

 

RYBY

Miłość: widać że świetnie się rozumiecie, pasujecie do siebie pod każdym względem, dlatego w związku waszym panuje spokój i harmonia. Samotne Rybki mogą już nie być takie samotne. Zabije serduszko mocniej do nowo poznanej osoby.

Praca i finanse: dużo pracy, nowe obowiązki, nie ma co liczyć na taryfę ulgową. Finansowo widać jest dobrze, weekendowe zakupy sprawią, że przestaniesz liczyć, ile masz na koncie pieniążków. Nie przejmiesz się tym. Jesteś w swoim żywiole.

Zdrowie: jesteś w dobrej kondycji, dbasz o siebie, zażywasz witaminy, pielęgnujesz swoją skórę -nic dodać nic ująć wszystko w formie. Weekend czas relaksu. Przybędzie Ci więcej energii.


 

ZAPRASZAM WRÓŻKA XENA

 
Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl