Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop Tygodniowy 27.01-03.02.2012
Autor:
Xena

BARAN

Miłość: jest to bardzo dobry czas dla samotnych, właśnie w tym tygodniu mają szanse poznać drugą połówkę, muszą częściej wychodzić z domu. W stałych związkach harmonia i spokój.

Praca i finanse: tydzień wyjątkowo pracowity, natłok obowiązków będzie przez cały czas aż do weekendu. Finanse stabilne, nie masz czasu wydawać pieniążków.

Zdrowie: zalecane badania profilaktyczne oraz dużo ruchu szczególnie na świeżym powietrzu, zażywaj też więcej witamin by wzmocnić swój organizm.

 

BYK

Miłość: zarówno dla samotnych jak i osób w związku idealnym czasem na wzajemną fascynację będzie weekend, który sprzyja wspólnym wyjściom i spędzania więcej czasu ze sobą; nacieszenia się tym.

Praca i finanse: w pracy okres mniejszych obowiązków, trochę odpoczniesz psychicznie od zdarzeń z poprzednich tygodni. Będziesz mógł spokojnie iść sobie na upragnione zakupy.

Zdrowie: czas relaksu, zajmiesz się tym co lubisz robić, zadbasz o to by Twoje przemęczenie ustąpiło. Zalecane wizyta w saunie bądź łaźni.

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: uczuciowo dobry czas dla samotnych. Weekendowe szaleństwa przysporzą wielu nowych znajomych, jedna z tych znajomości może przerodzić się uczucie. W stałych związkach bez zmian- miłość, czułość, pragnienie.

Praca i finanse: na początku tygodnia zbierzesz wiele pochwał od szefostwa, nie spocznij na laurach bo jego koniec to kolejny natłok obowiązków. Finanse bez większych zmian.

Zdrowie: uważaj na przeziębienie, trzeba je wyleczyć. Weekend spędzisz aktywnie (narty, sanki)-będzie wesoło. Zażywaj witaminy, one Cię wzmocnią.

 

RAK

Miłość: W związkach rozkwit uczuć. Kolacja we dwoje, wspólnie spędzony czas ożywią wasze relacje. Samotne zaś mogą przeżyć cudowny romans.

Praca i finanse: możliwe konflikty w pracy, uważaj na współpracowników jest ktoś kto źle Ci życzy i przez to możesz narobić sobie problemów. Finansowo uważaj, niespodziewany wydatek może znacznie uszczuplić Twój portfel.

Zdrowie: ten tydzień w normie, zaczniesz dbać o siebie i swój wygląd. Wizyta znajomych poprawi Twój humor i wypoczniesz. Nic tak nie poprawia Twojego humoru jak rozmowy z najbliższymi.

 

LEW

Miłość: możliwe kłótnie poprzez zazdrość partnera, nie dopowiadaj za dużo by nie przerodziło się w to większą awanturę. Samotni mają szanse poznać ciekawe znajomości.

Praca i finanse: cały tydzień ciężka praca, nowe projekty. Finanse się poprawią, ale kosztem natłoku obowiązków. W weekend jest szansa na kupienie sobie fajnego ubrania.

Zdrowie: uważaj szczególnie na gardło, infekcja może dać o sobie znać. Ubieraj się cieplej by nie doprowadzić do takiej sytuacji.

 

PANNA

Miłość: uczuciowo dobry czas dla osób żyjących w stałych związkach. Zaczniecie się ponownie starać o partnera, wiele namiętności i miłości. Samotni zaś mają gorszy okres. Trzeba przeczekać.

Praca i finanse: pod koniec tygodnia będziecie musiały zdecydować się czy pozostać w firmie czy szukać sobie czegoś innego. Zaczniesz oszczędzać bojąc się o własne fundusze.

Zdrowie: musisz zadbać o zdrowie, przejście na zdrową dietę wzbogaconą o owoce i warzywa mogą znacznie poprawić Twój metabolizm. Osłabienie zmniejszy się, zyskasz energie.

 

WAGA

Miłość: wymagania partnera mogą być nie do zniesienia, musicie odbyć poważną rozmowę. Samotni ożywią swoje życie towarzyskie, wiele zabaw nowych znajomości- umieją cieszyć się życiem.

Praca  i finanse:  od połowy tygodnia wiele pracy, szefostwo będzie narzucało tempo, będziesz wykończona i zmarnowana. Finanse w stabilizacji. Umiesz zaoszczędzić na przysłowiową "czarną godzinę".

Zdrowie: zmęczenie i przygnębienie sprawią że zaczniesz zażywać preparaty wzmacniające oraz więcej witamin. Koniecznie zrelaksuj się w gronie przyjaciół

 

SKORPION

Miłość: namiętność, seksapil, pożądanie- te słowa odzwierciedlają uczucie między dwojgiem ludzi-sielanka w związkach. Samotni będą w idealnym momencie by poznać sobie drugą połówkę.

Praca i finanse: pomoc innym to Twoja specjalność i tak też będzie w pracy- to zostanie docenione szczególnie przychylnie przez szefa. Finanse mogą znacznie się uszczuplić. Planowane zakupy udadzą się.

Zdrowie: odpoczynek, relaks, wyjście ze znajomymi- czas spędzisz naprawdę miło. Zadbasz o swoje ciało, dostarczysz mu więcej witamin, pójdziesz na solarium i siłownię.

 

STRZELEC

Miłość: Samotne Strzelce muszą przeczekać ten okres, mało spotkań towarzyskich oraz imprez. W związkach uważaj na słowa, one mogą ranić. Potem możesz wszystkiego żałować.

Praca i zdrowie: kolejny tydzień, kolejne obowiązki a Ty masz wrażenie że jest tego coraz więcej, masz rację czeka Cię ogrom pracy. Finanse w normie- nie masz kiedy wydawać.

Zdrowie: musisz o nie zadbać, sprawy reumatyczne dadzą  o sobie znać. Wymagany masaż. Uważaj też na przeziębienie, ubieraj się ciepło. 


KOZIOROŻEC

Miłość: wolne Koziorożce mogą bardziej zaangażować się w nowo poznaną osobę. W związkach harmonia i spokój. Zadbaj o więcej czasu na wspólne przebywanie w swoim towarzystwie.

Praca i finanse: początek tygodnia zapracowany, koniec mniej obowiązków -odpoczniesz. Finanse mogą się poprawić poprzez propozycję od znajomego- dodatkowa praca, przemyśl ją.

Zdrowie: poczujesz zmęczenie, osowienie, osłabienie. Spacer, dobra książka, gorąca kąpiel z olejkami - właśnie teraz tego najbardziej potrzebujesz.

 

WODNIK

Miłość: możliwe kłótnie, nie będą one silne, ale sprowadzą niemiłą atmosferę w domostwie. Samotne Wodniki powinny więcej czasu spędzać w gronie najbliższych.

Praca i finanse: czeka Cię nudna, rutynowa praca; tydzień będzie obfitował w mało ciekawe obowiązki. Będziesz chciał poprawić sobie humor zakupami- nie zwlekaj, upolujesz coś ciekawego na wyprzedażach.

Zdrowie: nie za ciekawy humor, ospały nastrój - to Ci towarzyszyć będzie szczególnie w weekend. Powinieneś udać się na basen, saunę. Uważaj na sprawy związane z gardłem.

 

RYBY

Miłość: samotne Ryby mogą poznać interesującą osobę, kolejne spotkanie okaże się sukcesem; jest szansa na poważny związek. W stałych relacjach sielanka. Aż miło na was popatrzeć.

Praca i finanse: jest szansa że doceni Cię szef, myśli nad jakaś podwyżką dla Ciebie. W pracy stabilizacja, obowiązków w sam raz. Finanse- postanowisz zaoszczędzić, masz pewien pomysł do zrealizowania.

Zdrowie: będziesz leniwy, nie będzie Ci się chciało wychodzić. Wyśpij się. Kolejne dni mogą być intensywniejsze i będzie mniej czasu na wypoczynek.


 

Zapraszam,

WRÓŻKA XENA

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl