Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ RAFAEL
Autor:
Usunięty Ekspert

Archanioł Rafael jest jednym z siedmiu Aniołów, którzy mają prawo przebywać przed majestatem Boga.Imię Rafael oznacza “Bóg uzdrawia”. Tajemniczą siłą Archanioła Rafaela jest napełnianie ludzi wielką,radosną witalnością. Zadaniem tego Archanioła jest usuwanie z naszego organizmu wszelkich choróbciała i duszy. Pomaga Nam szybko zregenerować siły. Archanioł Rafael pomaga Nam również zakończyć,uzdrowić niekorzystne sytuacje, ukoić ból rozstania. Rafael jest życiodajną siłą wszystkiego co porusza sięna ziemi.

Rośliny, zwierzęta jak i ludzi napełnia swoją siłą i mocą. Jest głównym kanałem energetycznym,który transportuje światło życia mieniące się kolorem białym, żółtym, zielonym.Gdy czujesz się przygnębiony, życie zaczyna Ci się wymykać spod kontroli, tracisz chęć do życia, wezwijwtedy Archanioła Rafaela, który otoczy Cię i ochroni Boskim światłem. Rafael jest opiekunem podróżników,jest nazywany Aniołem uśmiechu, chroni Nas przed wypadkami i nieszczęściami.

Człowiek posiada dużą siłę samouzdrawiania i właśnie Archanioł Rafael, gdy Go o to poprosisz,pomoże Ci uaktywnić tą siłę, która tkwi w Tobie. On to pomaga Nam wykorzystywać naszą wewnętrzną siłę,moc, aby w życiu nigdy nie poddawać się. Pamiętaj o tym, że Archanioł Rafael poprowadzi Cię do uzdrowicieli, terapeutów, doradców od których możesz uzyskać pomoc. On rozbudza w Nas odpowiedzialność za swojezdrowie oraz dostrzec w chorobie uzdrawiającą lekcję, poprzez którą możemy się dużo dowiedzieć i nauczyć o sobie.

Jeżeli zapragniesz jedności, harmonii, czyli uzdrowienia zwróć się o pomoc do Archanioła Rafaela.Imię Archanioła Rafaela wyryte na kawałku dębowego drewna jest amuletem przeciw cierpieniu iniespodziewanemu nieszczęściu.


 
Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl