Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Co na nas działa- Saturn w Skorpionie- 2012-2015 rok
Autor:
Usunięty Ekspert

Saturn w Skorpionie to jedna z najsilniejszych konfiguracji planetarnych jaką mamy doświadczyc. Działanie Saturna w Skorpionie będzie na nas wpływać, aż do września 2015 r.Co to oznacza?

Saturn to planeta nazywana wielkim nauczycielem, dzięki niej pozbywamy się tego co przestało nam służyć, nabieramy odpowiedzialności, oraz dojrzałości. Saturn pogłębi nasze relacje emocjonalne z innymi. Wejdziemy w głęboki kontakt z naszym wewnętrznym centrum. W niektórych momentach poczujemy, że coś zostało nam zabrane, możemy czuć obawę i strach  przed następnymi wydarzenaimi. Jednak to, co przestało działać, praca, związek, przyjaźń pokaże nam w dalszej perspektywie, że te straty były dla nas konieczne, ponieważ w pewien sposób cofały nas one i zatrzymywały w rozwoju.

Możliwe, że sami podejmiemy decyzję o tym, by czegoś się pozbyć. Decyzje będą miały ogroną wagę i znaczenie. Odkryjemy dodatkowe źródła tkwiące w nas samych, znajdziemy siłę by usunąć to co przestało działać. Mamy wybór- albo zginemy, albo uleczymy naszą duszę. Jeśli będziemy chcieli zatrzymać to, czego nie można już reanimować, wpuścimy nasza energię w ,,czarną dziurę'',  która zasysa i zostawia pustkę.

Sprawy pieniędzy, biznes i głębokie relacjie partnerskie zostaną poddane testowi. To o czym marzyliśmy w 2010, 2011 i 2012 ma teraz szansę się zrealizować. Teraz jest czas działania, bycia prawdziwą osobą...

 
Kategorie:

Poznanie, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl