Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Czym jest ThetaHealing?
Autor:
Usunięty Ekspert

Theta jest nazwą, którą naukowcy zarezerwowali dla częstotliwości fal mózgowych od 4 do 7 Hz. Jest to stan głębokiej medytacji, stan, w którym możemy wykreować dowolny aspekt naszego życia, zgodnie z naszą wolą. W stanie theta można uaktywnić chromosomy młodości i witalności, zobaczyć przeszłość i przyszłość, doznawać natychmiastowych uzdrowień, usunąć negatywne przekonania, choroby, ból. I tak, można np. przeprogramować przekonania, które blokują daną osobę energetycznie przed posiadaniem pieniędzy.

Wykorzystywanie odmiennych stanów świadomości w celu uzdrawiania znane jest od dawna. Szamani używają ich od wieków, aby uzdrawiać członków swoich społeczności. Stosowane często podczas wprowadzania w stan zmienionej świadomości rytmiczne dźwięki bębnów powodują zmiany w zapisie EEG, przejawiające się pojawieniem się fal theta. Współczesne badania naukowe potwierdzają zwiększone wydzielanie endorfin, podczas stanów zmienionej świadomości, wywoływanych poprzez osiągniecie stanu theta.

Metoda ThetaHealing pojawiła się pod koniec lat 80. Jej autorką jest Vianna Stibal. Nazwa metody pochodzi od angielskiego słowa to heal, które oznacza uzdrawiać oraz thetaoznaczającego stan umysłu, który pracuje na częstotliwości fal mózgowych od 4 do 7 Hz. ThetaHealing jest relatywnie łatwą metodą uzdrawiania. Vianna Stibal mówi, że „ThetaHealing jest procesem medytacyjnym, który kreuje psychiczne, fizyczne i duchowe uzdrawianie poprzez modlitwę skierowaną do Stwórcy”. Jest to metoda uzdrawiania, która została przekazana Viannie Stibal przez Stwórcę Wszystkiego, co Istnieje.

ThetaHealing, czyli Theta Uzdrawianie

Metoda ThetaHealing znana jest także jako metoda OrionHealing. Jest to metoda uzdrawiania energetycznego. Uzdrawianie za pomocą tej metody, choć proste, przynosi znakomite, a przede wszystkim natychmiastowe efekty.

Metoda polega na tym, że uzdrowiciel wchodzi w stan theta, a następnie używa różnych technik w celu uzdrowienia osoby, takich, jak: theta skanowanie, programowanie przekonań, czy praca z DNA. W stanie theta umysł uzdrowiciela znajduje się na takich częstotliwościach fal mózgowych, które umożliwiają natychmiastowe uzdrawianie. Mimo to uzdrowiciel jest jedynie świadkiem podczas całego procesu uzdrawiania.

Uzdrawianie w stanie theta można podzielić na kilka kategorii :

1. Skanowanie (czytanie).

2. Uzdrawianie.

3. Praca z DNA.

4. Znalezienie i zmiana ograniczających programów, przekonań.

Metoda ThetaHealing jest tak samo efektywna w obecności osoby uzdrawianej, jak i na odległość. Pozwala na uzdrawianie poprzez rozmowę na czacie, czy przez telefon, także na odległość bez konieczności fizycznej obecności danej osoby. Każda kategoria uzdrawiania wymaga zgody osoby.

 Techniki uzdrawiania ThetaHealing:

1. Skanowanie ciała w stanie theta. Skanowanie polega na intuicyjnym wglądzie w ciało fizyczne, jak również w centra energetyczne osoby. Takie skanowanie pozwala zobaczyć, czy osoba ma jakieś problemy ze zdrowiem lub pozwala zidentyfikować energetyczne powiązania z innymi istotami, które są dla tej osoby szkodliwe. Skanowanie zwykle nie tylko potwierdza z wielką precyzją to, co można zdiagnozować tradycyjnymi metodami, ale pokazuje też przyszłe choroby, których można uniknąć i inne dolegliwości, których nie może wykryć inna metoda. Na przykład za pomocą metody ThetaHealing można wykazać obecność metali ciężkich w organizmie, genetyczne predyspozycje danej osoby, czy skutki palenia papierosów w ciąży.

Skanowanie ciała sprawdza się także w przypadku szukania odpowiedzi na pytania osoby i poszukiwania korzenia przekonań, które trzeba zmienić, aby osoba mogła być uzdrowiona. Ta część uzdrawiania może być wykonywana zarówno w obecności osoby, jak i na odległość.

2.Uzdrawianie w stanie theta.

Uzdrawianie polega na tym, że uzdrowiciel wchodzi na częstotliwość fal mózgowych theta (w stan głębokiej medytacji) i uzdrawia poprzez Stwórcę Wszystkiego, co Istnieje. Ta część leczenia jest tak samo efektywna w obecności osoby, jak i na odległość. Ta metoda leczenia jest też używana, kiedy skanowanie jest już wykonane, ale chcemy jeszcze aktywować DNA, geny młodości czy zmienić kluczowe przekonania.

2. Uaktywnienie splotów DNA.

Ta technika polega na uaktywnieniu dodatkowych nie-fizycznych splotów DNA, jak również chromosomów młodości i energii. Uaktywnienie DNA może spowodować następujące skutki:

1. Objawy grypy, ponieważ ciało usuwa substancje toksyczne.

2. Wygładzenie zmarszczek.

3. Wzmocnienie się włosów, mogą rosnąć szybciej.

4. Poprawę wzroku.

5. Rozwój intuicji.

6. Wzrost energii.

7. Uzdrowienie systemu immunologicznego.

W wyniku aktywacji DNA osoba przejdzie na wyższy poziom wibracji. Osoby, którymi się otacza pozostaną na innym poziomie. W efekcie może okazać się, że ich drogi rozejdą się, pojawią się nowe osoby w otoczeniu. W wyniku aktywacji DNA osoba może poczuć potrzebę zmiany diety lub mogą uaktywnić się u niej pewne zdolności, które dotychczas były uśpione. Najczęściej pojawiającym się efektem aktywacji DNA jest to, że ludzie z łatwością pozyskują informacje, które prowadzą ich w kierunku realizacji swoich duchowych celów.

3.Leczenie specyficznej choroby.

Uzdrowienie za pomocą metody Thetahealing polega nie tylko wyleczeniu na przykład arytmii serca, zapalenia płuc, czy poprawie wzroku, zagojeniu złamanej kości, podtrzymaniu ciąży czy jakiejkolwiek innej choroby. Polega ono przede wszystkim na usunięciu korzeni programów, które powodują te choroby. Przykładowo pacjenci którzy mają pasożyty, mogą mieć następujące programy:

1. Nie potrafię nikomu odmówić.

2. Ludzie nadużywają mnie.

Takie przekonania trzeba zmienić, aby choroba już więcej nie powracała.

Inne choroby związane są z innymi przekonaniami. Ludzie często posiadają zaprogramowane schematy poglądów, takie jak:

1. Nienawidzę swojego ciała.

2. Jestem niekochany.

3. Jestem ofiarą.

4. Życie jest trudne.

5. Muszę ciężko pracować, aby przeżyć.

Kości przykładowo skupiają w sobie wiele problemów pochodzących od naszych przodków, np. niespełnione powinności albo urazy. Urazy, złość z kolei powodują grzybice w ciele człowieka. Dlatego też uzdrawianie w stanie theta polega nie tylko na fizycznym leczeniu, ale także na zmianie programów czy korekcji genów, aby uzdrowienie w pełni mogło się urzeczywistnić.

3. Zmiana programów i ograniczających przekonań.

Czy wiesz, że to co Ty myślisz, a to, w co wierzy Twoja podświadomość, to często dwa różne programy? To główna przyczyna dla której często, zupełnie nie intencjonalnie, my sami sabotażujemy własne życie. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, co myślą, z programów, które posiadają, z tego, w co wierzy ich podświadomość. Często są przekonani, że nie mają żadnych blokad w otrzymywaniu miłości, zdrowia, pieniędzy czy szczęścia. Tymczasem ich podświadomość i ich programy decydują o tym, co się dzieje w ich życiu.

Metoda ThetaHealing pozwala sprawdzić, czy dana osoba ma przekonania, które ją ograniczają i generalnie nie służą jej. Aby sprawdzić, czy osoba ma takie przekonania, zazwyczaj używa się testu kinezjologicznego (tzw. testu mięśni). Za pomocą tego testu sprawdza się programy, a potem zmienia się je w stanie theta. W ten sposób łatwo można usuwać ograniczające programy i zamieniać je na programy, które służą danej osobie. Ten element metody powoduje, że uzdrawianie w stanie theta jest takie efektywne. Zmiana programów jest zwykle konieczna, gdy pracuje się nad fizycznymi czy emocjonalnymi chorobami. Niemniej osoba uzdrawiana zawsze musi dać pozwolenie na zmianę programów. Poniżej podaję kilka przykładów negatywnych programów, które być może także posiadasz:

1. Nie zasługuję na miłość.

2. Nie lubię siebie.

3. Nie zasługuję, żeby być szczęśliwy.

4. Pieniądze to zło.

5. Jestem biedny.

Przekonania mogą znajdować się na 4 poziomach: rdzenia, genetycznym, historycznym i duszy. Na poziomie rdzenia znajdują się przekonania pochodzące z tego życia, to programy, których uczymy się w dzieciństwie. Przyjmują one formę fizyczną jako energia zgromadzona w płacie czołowym mózgu. Na poziomie genetycznym znajdują się te przekonania, które przekazane zostały nam przez przodków. Mają swoje źródło co najmniej 7 pokoleń wstecz. Przyjmują fizyczną formę jako pole morfogenetyczne wokół naszego DNA. Na poziomie duszy są te przekonania, które sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Przekonania te przechowywane są wokół czakry serca. A na ostatnim historycznym poziomie są przekonania, zawierające wspomnienia z przeszłych wcieleń, pamięć genetyczną lub doświadczenie świadomości grupowej, które przynosimy ze sobą do tego życia. Przekonania te obejmują to, kim byliśmy, gdy narodziła się nasza dusza oraz to, kim jesteśmy teraz. Przekonania te przechowywane są w naszej aurze.

Generalnie, w procesie uzdrawiania i osoba, i uzdrowiciel są w stanie theta. To wspaniały, głęboko relaksujący stan, w którym łączymy się ze Stwórcą Wszystkiego, co Istnieje. Każdy jest w tym stanie, zanim zasypia.

Dzięki metodzie ThetaHealing w dowolnym momencie można wchodzić w stan theta i uzdrawiać – siebie oraz innych. Metodę ThetaHealing można łączyć z innymi metodami uzdrawiania. Pozwala to na osiągnięcie jeszcze innego poziom doświadczenia. I tak, np. masażysta może wykorzystać metodę ThetaHealing do uwolnienia napięcia w mięśniach. Kiedy pracuje z osobą, może ją wprowadzić w stan theta, aby osiągnęła wyższy poziom relaksacji. Praktycy reiki mogą stać się bardziej świadomi bloków energetycznych i pracować za pomocą metody ThetaHealing nad ich uwolnieniem. Instruktorzy Kundalini Jogi mogą dzięki tej metodzie stać się bardziej świadomi tego, który ośrodek (czakram) danej osoby jest zanieczyszczony lub niedoenergetyzowany, a który przeenergetyzowany.


Prośba o sesje ThetaHealing

O sesję ThetaHealing można poprosić logując się na portalu www.wizytauwrozki.pl (doradca duchowy Anja). Jedna sesja theta trwa mniej więcej godzinę. W zależności od problemów, z którymi przychodzi dana osoba, może być konieczne wykonanie kilku sesji. Uzdrawianie może odbywać się na odległość, telefonicznie lub poprzez czat. Metoda ThetaHealing umożliwia pracę z osobą znajdującą się w dowolnym miejscu na ziemi.

 

 

 

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl