Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ METARON
Autor:
Usunięty Ekspert

METARON  jest najmłodszym  z archaniołów, gdyż jego stworzenie nastąpiło po narodzinach innych archaniołów. Kiedyś był człowiekiem, został wprowadzony do nieba, gdzie stał się Archaniołem.

Jako człowiek był znany jako Enoch. Zajmuje On koronę kabalistycznego Drzewa Życia. On to pośredniczy między Niebem a Ziemią. Jest Aniołem najwyższej rangi, Kanclerzem Niebios i wodzem Aniołów. Metatron przypomina nam o szanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskazuje Nam naszą własną  siłę twórczą, kreatywność. Jest to Anioł pracujący na najwyższych wibracjach.

Znaczenie imienia Metatron nie jest jasne. Może pochodzić od greckiego Metathronios co znaczy  „Ten, który zajmuje tron obok Boga”, jak również może pochodzić od Jahwe, żydowskiego terminu, które określa niewypowiedziane imię Boga. Metaron był też nazwany  „Aniołem Obecności”.

Metatron jest pierwszym Aniołem Śmierci. On to pomaga duszom zmarłych , przeprowadzając je i przygotowując do  warunków w niebie. Jest Archaniołem Czasu i Przestrzeni. Zapisuje ludzkie czyny i myśli w Księdze Życia. Jeżeli poprosimy, Metatron podpowie i wskaże drogę, jak osiągnąć szczęście tu, na Ziemi.

Potrafi wprowadzić w życie każdego z nas harmonię i naprawić zło. On nauczy proszącego, jak dokonywać dobrych wyborów. Jeżeli masz problem i nie możesz sobie z nim poradzić, nie wiesz do którego Anioła masz się zwrócić, to poproś Metatrona. On to wyśle odpowiedniego Anioła, by przyszedł ci z pomocą. W modlitwie do Archanioła Metatrona  można prosić o wszystko co ma związek z planem duchowym, fizycznym i materialnym. Archanioł ten pomaga przy odchudzaniu, rzucaniu nałogów, potrafi zbłąkanego człowieka naprowadzić na nową drogę.

W sercu Metatrona szczególne miejsce zajmują dzieci, zwłaszcza te uzdolnione duchowo. Jest opiekunem dzieci, które cierpią na zaburzenia ADD, ADHD. Często mówi, że jego dawne życie na ziemi pozwala mu bardziej zrozumieć ludzkie postrzeganie idei życia i śmierci.

Jego zasada to: “ DROGA JEST NASTĘPUJĄCA: BYĆ, CZYNIĆ, MIEĆ “

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Metafizyka

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl