Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Magia pór roku, czyli najlepsze pory na rytuały
Autor:
Anna Bell

1. Przesilenie zimowe- okres przesilenia zimowego przypadającego na dzień 21 grudnia jest najbardziej odpowiedni dla zabiegów magicznych związanych z PIENIĘDZMI i korzyściami praktycznymi. Czyli praktyki magiczne odnoszące się do spraw majątkowych najlepiej udają się w grudniu i styczniu.

 2. Dzień Świętego Walentego – najlepsza pora dla magii MIŁOŚCI. Dla magii miłosnej najbardziej odpowiednim okres jest luty i pierwsza polowa marca.

 3. WIELKANOC- najlepszy czas dla magii początków. To najlepszy czas dla magii we wszystkich dziedzinach, a zwłaszcza w życiu zawodowym i w sferze własnej tożsamości.

 4. Pierwszy maja – ŚWIĘTO PŁODNOŚCI. Najlepszym okresem dla magii płodności jest czas od początku maja do połowy czerwca.

 5. Najdłuższy dzień roku 21 czerwca – czas sukcesu, siły i zdrowia.

 6. 31 lipca – najlepsza pora dla magii sprawiedliwości. Praktyki magiczne, mające przynieść sprawiedliwość, powinny być wykonywane w okresie od końca lipca do połowy września.

7. RÓWNONOC JESIENNA- pora kończenia. Magię zakończenia praktykuje się od połowy września do końca października.

8. 1 listopada – czas rozstania. Cały listopad i pierwsza połowa grudnia to czas najbardziej odpowiedni dla magii rozstania, magii oddalającej cienie przeszłości.


Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl