Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Jak żyć by być szczęśliwym?
Autor:
Usunięty Ekspert

Życie nasze przebiega różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale pamiętajmy o jednym: jakie ono będzie, zależy tylko i wyłącznie od Nas. Jakie i kiedy podejmiemy decyzje, czy będą one zgodne z naszym wnętrzem, czy potrafimy wyciągnąć wnioski z przebytych doświadczeń życiowych, po to, żeby żyć tak jak tego pragniemy.

I główna podstawa: jakie są nasze myśli, TAKIE JEST NASZE ŻYCIE, bo wszystko zaczyna się w naszej głowie. Nasze myśli rządzą tym, co robimy i tu się kłania pozytywne myślenie. Myśląc negatywnie nigdy nic nie osiągniemy, wręcz przeciwnie, będziemy przyciągać negatywną energię. Dlatego bardzo ważne jest dbanie o naszą aurę, która powinna być duża i mocna. Musimy zadbać o jej ochronę, o czym często zapominamy w natłoku  życia codziennego. Idąc przez życie starajmy się być dla siebie mili, wyrozumiali. Wszyscy popełniamy błędy; gromadzą się w Nas emocje, napięcia, stresy, żale, które często powodują że myślimy i postępujemy nie tak jak powinniśmy. Nauczmy się sobie nawzajem wybaczać, starając się osiągnąć wewnętrzną równowagę, z którą pójdziemy przez dalsze życie. Starajmy się znaleźć  dla siebie codziennie trochę czasu.

Relaksujmy się, medytujmy, rozmawiajmy z Bogiem, spędzajmy czas z rodziną i przyjaciółmi, starajmy się robić to, co będzie dawało nam wewnętrzną równowagę. Starajmy się w życiu kierować pewnymi zasadami, takimi jak: uczciwość, miłość, przebaczenie, lojalność, odpowiedzialność. Niech każdy stara się uwierzyć we własne możliwości. Powinniśmy czekać tylko na dobro i wiarę, że tylko ono Nas spotka i My będziemy jego udziałem. Takie podejście do życia da nam wewnętrzną moc i siłę na dalsza drogę życia.

Stworzymy gruby pancerz, który będzie Nas chronił. Będzie to nasza broń przeciwko niespodziewanym atakom, jakie możemy napotkać w naszym życiu. Poczujemy się bezpieczni i szczęśliwi. Bo człowiek szczęśliwy to moim zdaniem człowiek bezpieczny. To bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy od Nas, jak ukształtujemy swoją osobowość. Będzie to miało również wpływ na nasze otoczenie, naszych najbliższych. Oni również będą szczęśliwi, gdy będziemy im dawać to, co sami stworzymy i osiągniemy, czyli BEZPIECZEŃSTWO.

Twórzmy naszą przestrzeń życiową zgodną z naszym wnętrzem i wypracowaną przez Nas. “ W ŻYCIU MAMY TYLE SZCZĘŚCIA, ILE JEST W NAS WIARY W TO SZCZĘŚCIE.”

 
 
Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl