Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Anioły-Opiekunowie roślin i znaków zodiaków
Autor:
Usunięty Ekspert

Już od najdawniejszych czasów ludzie znali mowę kwiatów i z nimi to właśnie utożsamiali charaktery i losy ludzkie. Świat roślin ma swoje tajemnice. W każdej roślinie drzemie jej duch, opiekun, i dlatego każdemu z kwiatów  przyporządkowano jej Anioła, istotę, która jest z nami od zawsze. Tak jak ludzie mają swojego Anioła Stróża, tak każda roślina, zwierzę , kamień a nawet miejsce ma swojego ducha opiekuńczego, istotę eteryczną, zwaną Aniołem.

Celtowie, starożytni Grecy bardzo kochali i cenili świat roślin; potrafili odczytać ich mowę np. szumu drzew. Wierzyli, że człowiek w momencie narodzin podlega wibracjom roślin. Czy wiesz  jakiego masz Opiekuna Kwiatowego? Postaram się ten temat przybliżyć.

ANIOŁ GORYCZKI  -  patronuje osobom urodzonym  pomiędzy  1 – 10 styczeń, zodiakalnym Koziorożcom, którym patronuje planeta Uran. Są to osoby niebanalne, bardzo rozsądne, podejmujące konkretne decyzje. Jednak ich słabą stroną są emocje, bardzo często żyją w świecie marzeń, iluzji dotyczących życia osobistego, zwłaszcza jeżeli chodzi o partnera, tego idealnego, wymarzonego.

To właśnie Anioł Goryczki jest po to, żeby pomóc tym osobom  stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością, gdyż poprzez oderwanie się od niej, można stracić wszystko na co się zapracowało. Potrafi wyprowadzić z tego zagubienia emocjonalnego, tylko poproś go o to. Może to wydawać się dziwne i nieprawdopodobne, ale moc roślin jest ogromna i warto się o tym przekonać.

ANIOŁ OSTU  -  patronuje osobom urodzonym   11  - 20 styczeń ,  typowym Koziorożcom. Osoby urodzone w tym okresie są bardzo czułe i wrażliwe, mimo, że sprawiają całkiem odmienne wrażenie. Dopiero bliższe poznanie tych osób pozwoli ocenić ich osobowość. Ich wewnętrzna niedostrzegalna wrażliwość jest bardzo często ich problemem. I tu pojawia się właśnie Anioł Ostu, po to, żeby Ci uświadomić, że możesz być zraniony albo Ty możesz kogoś zranić. Trzeba przeprowadzić dokładną analizę swojego postępowania, i w tym pomoże Ci Twój Anioł, tylko go o to poproś. Poprzez Twoją podświadomość udzieli  Ci odpowiedzi. On to pomaga nam przejść przez nasze lekcje  życiowe.

ANIOŁ NIEŚMIERTELNIKA  -  jego wibracją podlegają osoby urodzone 21 – 31 stycznia;  typowi Wodnicy, którym patronuje planeta Uran. Niepoprawni marzyciele, skromni i wrażliwi, często nie radzą sobie z realiami życia. Jednak na swojej drodze życia często spotykają ludzi mocnych, przedsiębiorczych, którzy pomagają im przejść przeszkody na ich drodze życia, Ci ludzie mają dużo szczęścia. Ten Anioł wkracza w ich życie, żeby uświadomić im jakimi są niepowtarzalnymi istotami, które mają duże możliwości osiągnąć w życiu sukces, uświadomić im, że marzenia mogą się spełniać. Dobrze mieć w domu taka roślinę!

ANIOŁ JEMIOŁY  -   to ludzie urodzeni  1 -  10 luty  - to zodiakalni Wodnicy, podlegający planecie Uran. Ludzie błyskotliwi, ekscentryczni, niebanalni ale często nieprzewidywalni. Dla mnie Jemioła ma działanie karmiczne, pozwala i pomaga przygotować się na niespodzianki losu, nie zawsze pozytywne, ale konieczne, gdyż to są lekcje życiowe, przez które pomaga nam przejść, by później było inaczej, lepiej. Tak się składa, że Anioł Jemioły, to Mój Anioł, który uczy mnie pokory a jemioła wisząca w moim domu, jest dla mnie impulsem do zmian, do działania, do przygotowania się do tego co niesie mi los.

ANIOŁ KOSMEI  -  urodzeni 11 – 19 luty, Wodnicy i ich planeta Uran. Są to indywidualiści, którzy pragną i cenią sobie wolność. Ludzie, którzy potrafią dokonywać rzeczy niezwykłych, być przewodnikami, mającym nieraz swój świat, swoją przestrzeń życiową, którą chcą chronić i mieć ją tylko dla siebie. Właśnie ten Anioł  pomoże Ci w realizacji tego co pragniesz, co chcesz osiągnąć, poprzez przekaz energii, która da Ci siłę do działania. On to utwierdzi Cię w przekonaniu, że indywidualizm przyczynia się do rozwoju świata. Ten Anioł utwierdzi Cię w przekonaniu, że wszystko dzieje się we właściwym  czasie, potrzeba tylko cierpliwości.

ANIOŁ MIMOZY  -  podlegający tej wibracji to urodzeni  20 –29 luty, zodiakalna Ryba i ich planeta Neptun. Ci ludzie to typowi marzyciele, wrażliwcy, delikatni i czuli, na których można liczyć ale również wykorzystać, zwłaszcza pod względem emocjonalnym. Ten Anioł jest dla Nich ochroną przed znieczulicą tego świata, potrafi inspirować, poprowadzić do realizacji marzeń, ale tych, które maja szanse na spełnienie. Jednak głównym zadaniem Anioła Mimozy, jest uświadomienie, że cokolwiek robisz, najpierw pomyśl o sobie a potem o innych.

 

Inspiracją to napisania tego artykułu oraz dalszych jest moja praca z kartami Aniołów Kwiatowych. Efekty przeszły moje oczekiwania!


Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl