Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
O czym mówią nam zmarli? Kontakty ze światem duchowym.
Autor:
Usunięty Ekspert

Zapewne nie raz zastanawialiście się Państwo czy naprawdę można nawiązać kontakt z duszą zmarłej osoby, a nawet uzyskać od niej informacje. Mam oczywiście na myśli prawdziwe kontakty z duszami osób zmarłych, dalekie od spektakularnych niegdyś pokazów z wychodzącą z ust medium ektoplazmą, przesuwającym się talerzykiem wody i przerażonymi minami osób kurczowo trzymających się za dłonie. Może i niektóre z tego typu seansów faktycznie były prawdziwe, któż to wie... 

Niemniej dziś chcę Państwu opowiedzieć o tym, jak w sposób subtelny objawiają się nam znaki od osób zmarłych oraz w jaki sposób można otrzymać od nich wiadomość. Zapewne nie raz czujemy, że w domu nie jesteśmy sami, odczuwamy ciepło, czyjąś energię tuż za plecami, dotyk ręki na ramieniu. To nic innego jak wizyta bliskiej nam dobrej istoty duchowej, chcącej nam przekazać znak przyjaźni, opieki; że czuwa nad nami, chce pomóc. 

Często wspominając ukochaną zmarłą osobę myślimy, co ona zrobiłaby będąc w naszym położeniu. Na to zwykle dostajemy odpowiedź w postaci informacji znalezionej w prasie, znalezienia osobliwej rzeczy, pieniążka, usłyszenia ulubionej piosenki zmarłej osoby. To znaki że są, że czuwają, a także że dają  podpowiedzi poprzez symbole podobne do tych, za pomocą których komunikują się z nami np. anioły. Warto wyczulić się na tego typu znaki; są często cennym źródłem wiadomości i pomocy dla nas.

Dusze zmarłych bliskich nam osób, z rodziny, z grona przyjaciół, bardzo często po przejściu na drugą stronę stają się naszymi opiekunami duchowymi, podobnymi energetycznie do aniołów opiekuńczych. Szczególnie jeśli zmarła osoba posiadała podobne zainteresowania i pasje, jakie posiadamy my, żyjący. Bardzo często bywa, że zmarła ciocia, czy babcia, utalentowana matematyczka, czy finansistka, bierze nas pod swoje duchowe skrzydła i pomaga w naszej ziemskiej karierze w tych właśnie, również nam bliskich sferach.

Kontakt z osobą zmarłą ma więc często na celu pomoc w karierze, pomoc w nauce, pomoc w odkryciu naszych talentów. Może być to pomoc stała lub czasowa. Najczęściej jednak spotkania ze zmarłymi to okazja do przekazania sobie miłości, a także do wyjaśnienia spraw, które nie zostały dokończone/wyjaśnione za ich życia na ziemi. To także okazja do wybaczania, do pojednania, do przekazania sobie ważnych informacji. Zmarłe osoby często są pomocne w rozwiązywaniu naszych obecnych ziemskich problemów; mając jasny i obiektywny wgląd w sprawę, z wyższego poziomu energetycznego, wyzbyty ziemskich zależności i przywar. Zaznaczam jednak, że nasi zmarli bliscy nie są zwykle w stanie przepowiedzieć przyszłości. 

Poza częstym poczuciem obecności kogoś obok nas, przekazywaniu znaków pod postacią wyżej opisanych ziemskich sytuacji, zmarli często przekazują informację w snach. Sny te charakteryzuje ciepła, dobra atmosfera, jasność, blask bijący od napotkanej przez nas osoby. Wtedy możemy mieć pewność że to kontakt z dobrą duszą, chcącą nam coś powiedzieć. Takie sny zwykle pamiętamy długo. Warto takie sny zapisywać, ponieważ często dopiero z czasem przychodzi do nas pełne zrozumienie symboliki i przekazu od zmarłej osoby.  Wiele osób ma wątpliwości czy w ogóle wolno nam żywym, zakłócać spokój zmarłym, przez kontaktowanie się z nimi?

Otóż osoby zmarłe jak i żywe, mają prawo zgodzić się na taki kontakt lub go odmówić. Można czytać znaki wyżej opisane, można też powierzyć komunikację ze zmarła osobą osobie z uzdolnieniami mediumicznymi i/lub będącą np. jasnowidzem. Będąc medium często prowadzę takie spotkania, zawsze pytam czy dana osoba życzy sobie rozmowy. Są to spotkania, w których biorą zazwyczaj udział silne emocje, są pięknym i budującym przeżyciem. Osoba, która pragnie taki kontakt nawiązać musi być przygotowana na wzniosłe, pełne miłości ale i często szokujące przeżycie. 

W spotkaniach z osobami zmarłymi należy także zawsze kierować się dobrymi intencjami. Tak jak na osobie żywej, tak i na zmarłej nie wolno wywierać presji, należy szanować jej wolną wolę i godność. Są zmarłe dusze odmawiające kontaktu, ale jednak większość zmarłych z radością chce z nami rozmawiać, pomagać, przesyłać miłość. Ponadto, bardzo ważna kwestia to nie oddawać kontroli nad własnym życiem innym osobom - tak żywym, jak i zmarłym, wtedy wszelkie międzyludzkie i duchowe kontakty będą dla nas szczęśliwe i bezpieczne. 


Kategorie:

Poznanie, Metafizyka, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl