Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Twój Dzień urodzenia - poznaj jego astrologiczne znaczenie
Autor:
Usunięty Ekspert

Przychodząc na świat mamy odgórnie dany tzw. posag urodzeniowy. Składa się na to dzień, miesiąc i rok urodzenia. Wszystkie czynniki są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na nasze życie. Są ludzie co mają szeroko pojęte - SZCZĘŚCIE i gwiazdy im sprzyjają, oraz tacy co ich gwiazda urodzinowa nieco przyblakła i czego dwa razy nie zrobią to i raz nie mają. W dużym stopniu zależy to od dnia przyjścia na świat. I tak urodzeni w:

Poniedziałek - temu dniu tygodnia patronuje księżyc, czyli żywioł - woda. Mają niesamowicie rozwiniętą intuicję. Postępują często wbrew zdrowemu rozsądkowi, ale dobrze na tym wychodzą. Są to ludzie gotowi zawsze i wszędzie nieść pomoc innym, są bardzo wrażliwi i niestety podatni na zranienie, potrafią wtedy zamknąć się w swojej skorupie i być niedostępnym dla nikogo. Towarzyszy im upór i są pracowici, ale też szybko się poddają, jeżeli coś im nie wychodzi. Mają wybujałą wyobraźnię, a księżyc obdarza ich talentami artystycznymi.


Wtorek - dzień Marsa; ludzie wojowniczy i gniewni, nie zapominają wyrządzonych im krzywd, są uparci i wyznaczają sobie konkretne cele. Mają skłonności do działań spontanicznych, a często i brawurowych. Są inteligentni ponad przeciętną, pomysłowi, spostrzegawczy i potrafią błyskawicznie reagować w ekstremalnych sytuacjach. W uczuciach też nie lubią się z nikim dzielić, są podejrzliwi i skłonni do mitomanii.


Środa - dzień Merkurego, ludzie weseli, energiczni i wypośrodkowani. Głodni wiedzy, nowości na każdym etapie życia. Merkury jest bardzo wszechstronny i dlatego obdarza urodzonych w środę wieloma zaletami, talentami, choć uposaża ich też w smykałkę do interesów, często cwaniactwa i przekupstwa. Ugodowi i przyjacielscy, ale kochając bywają zaborczy. Są zawsze tam gdzie coś się dzieje i żyją w wiecznym pośpiechu.  Mają zdolności adaptacyjne i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.

 

Czwartek - dzień Jowisza, ludzie wytrwali i mądrzy. Są odpowiedzialni, nie należą do gawędziarzy i marudów, cenią sobie precyzję i konkrety. Oszczędni w słowach ale za to ich czyny mówią same za siebie. Dzięki uporowi wychodzą nawet z pozornie beznadziejnych sytuacji, przeważnie ludzie sukcesu. W uczuciach brzydzą się kłamstwem nie lubią zmian partnerów, wolą stabilne uporządkowane życie. Mają trzeźwość umysłu i wielkie pokłady życiowej rozwagi.


Piątek - dzień Wenus, czyli ludzi artystów, kruchych i zagubionych, często nie akceptowanych przez otoczenie. Potrafią rozpłakać się na zawołanie, nad każdym się litują i widzą we wszystkich pokłady dobra, często poprzez to wykorzystywani i brani za naiwnych. Kochają luksus i cenią sobie doznania zmysłowe, mężczyźni uchodzą za mistrzów alkowy, a kobiety są bardzo wymagające. Miłość dla płci pięknej jest najważniejszą rzeczą na świecie, ludzie wierni i romantyczni. Często lubią otaczać się ludźmi którzy coś znaczą w życiu społecznym.

 

Sobota - dzień Saturna, ludzie którzy mają najmniej szczęścia w życiu. Realiści nie bujający w obłokach, często stawiani do odpowiedzi poprzez życiowe sytuacje. Nic im z przysłowiowego nieba nie spada, o wszystko muszą walczyć i sobie zapracować. Trudniej im ułożyć sobie życie osobiste, nie szukają przygód i frywolności, cenią porządek i uczciwość, dla nich ognisko domowe jest najważniejsze! Nie ryzykują, unikają eksperymentów i dwuznacznych sytuacji. Często nie przywiązują wagi do wyglądu.

 

Niedziela - dzień Słońca, mimo mało pochlebnych opinii są to ludzie mający najwięcej  farta w życiu, pogodni, optymistyczni i zakładający zawsze na - TAK! Tym samym wszystko im się udaje, nie mają porażek życiowych, spokojnie to o czym marzą osiągają, spotykają samych odpowiednich ludzi na swojej drodze, a szczęście do późnych dni ich nie opuszcza! Są optymistami. W magiczny sposobów przyciągają okazje i sprzyjające sploty okoliczności. Są uparci, przebojowi i działają błyskawicznie. Mają silnie rozwinięty instynkt dominacji i kochają władzę.


Wymienione powyżej cechy są jednak składowymi numerologii i astrologii. Mogą być albo uwydatniane albo tłumione w zależności, co ma silniejszy wpływ na daną osobowość!

Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl