Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
JAK ZAPROSIĆ SZCZĘSCIE DO SWOJEGO ŻYCIA ,CZYLI ABC O AFIRMACJACH...
Autor:
Agnelya

Aby afirmacja była skuteczna mówimy lub piszemy ją 40 razy dziennie przez 40 kolejnych dni. Dlaczego 40 dni ? Bo Bóg zawsze wszelkie transformacje robił przez 40 dni i tak np. Jezus modlił się na pustyni przez 40 dni, Izraelici wędrowali po pustyni przez 40 lat, czas Wielkiego Postu trwa 40 dni, ciąża u kobiet "książkowo" trwa 40 tygodni..... Przykładów podanych nie trzeba tłumaczyć, skupmy sie na celu. Celem afirmacji jest trenowanie swojego umysłu,  tak aby myśleć inaczej oraz , aby mówić inaczej,  czyli zsynchronizować swoją podświadomość z pragnieniami. Jak to zrobić najłatwiej ? otóż,  umieść w filiżance 40 koralików lub ziaren fasoli i kiedy mówisz afirmację wyjmij 1 koralik lub fasolkę.... W ten sposób nie będziesz musiał skupić się na liczeniu afirmacji i będziesz mógł podczas mówienia jej medytować. Bardzo ważne jest, aby powiedzieć afirmację powoli i poczuć uczucie radości, dać sobie czas, aby Twoje ciało "czuło" to co mówisz. Jeśli afirmujesz bogactwo to poczuj się bogaty....zobacz siebie np. w "dobrej "restauracji, luksusowym apartamencie czy ekskluzywnym aucie. Jeśli afirmacja odnosi się do uczuć, to pozwól sobie to czuć ,zobacz miłość i kochaną osobę wokół siebie. Poczuj to wszystkimi zmysłami. Podam  jeszcze inny sposób dla bardziej zapracowanych; mianowicie afirmacje można pisać i zostawiać karteczki w różnych miejscach np. szufladzie biurka, monitorze komputera, kuchni, łazience, za kierownicą auta, kosmetyczka itp. Dlaczego? Po to by je powtarzać przy każdej okazji. Afirmując siebie spróbujcie poczuć emocje, jakie wywołują afirmacje u was. Afirmacje powinny być pierwszą rzeczą, o jakiej myślisz, kiedy się obudzisz i ostatnią przed snem.

Tu i teraz masz wszystko co potrzebne by zmienić podświadomość i zaprosić do życia tylko to czego pragniesz, więc działaj....

Jeśli chcesz otrzymać afirmację poprawiającą Twoją jakość życia zapraszam do kontaktu email-zakładka AFIRMACJA wystarczy ,że klikniesz w ten link:

 

http://wizytauwrozki.pl/expert/127/Agnes#Usługi Specjalne


Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl