Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop 13 - 20 maja wróżki Ewy Emily
Autor:
Usunięty Ekspert

Baran:

Uczucia: początek tygodnia to poczucie samotności, tęsknota za bliskością. Pary mogą mieć przejściowe kłopoty w harmonijnym pożyciu. Osoby samotne czuć się lekceważone. Koniec tygodnia jednak wynagrodzi dobrymi emocjami, miłymi spotkaniami. 

Praca: dość męczący i monotonny tydzień, dający się we znaki baranom lubiącym ruch. Czas gdy trzeba usiąść i nadrobić zaległości w papierach, rozliczeniach. Czas pracy statycznej, nadrabianie zaległości.

Zdrowie: ogółem dobra kondycja, warto jednak o więcej ruchu i dbałość o linię. 

 

Byk:

Uczucia: czas przed Wami drogie byki na to by bardziej zadbać o partnera. Szczególnie panowie byki w tym tygodniu powinny zainteresować się bardziej życiem swej ukochanej, pomagać, wspierać, uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie. To będzie ważny czas na udowodnienie swej dojrzałości, odrzucenie egoizmu. 

Praca: dużo żmudnej pracy, spotkań, załatwiania transakcji, handel, negocjacje, które odniosą oczekiwany skutek, zysk, zadowolenie. Byki powinny zadbać o swoje kwalifikacje, dokumenty z tym związane. Może być kontrola dokumentów, weryfikacja wiedzy z dokumentami.

Zdrowie: uwaga na kości, stawy, ostrożnie za kierownicą. 

 

Bliźnięta: 

Uczucia: tydzień ważnych rozmów i rozwiązywania problemów, jak i przekonywania partnera o konieczności zmian w domu, w relacjach, ważne będą także sprawy rodzinne i przyjaźnie. Niektóre pary mogą podjąć decyzję o rozstaniu bądź czasowej izolacji.

Praca: zawodowo spokojnie, tydzień także na miłe spotkania zawodowe, szkolenia, kursy, imprezy firmowe. Możliwy flirt w pracy.

Zdrowie: uwaga na dietę. Szczególnie Pani spod znaku bliźniąt warto by zadbały o jakość odżywiania.

 

Rak:

Uczucia: czas dla rodziny, dzieci, starszych osób, opiekuńczość wobec nich. W związkach lekkie ochłodzenie, apatia, spadek sił witalnych. To jednak ostatnie takie dni. Od niedzieli i tydzień następny zapowiada duże zmiany. 

Praca: dużo ciężkiej i terminowej pracy, możliwe także przejęcie czyichś obowiązków, dodatkowe zajęcie. Raki szukając pracy mają szansę na jej znalezienie. 

Zdrowie: panie powinny zadbać o sprawy kobiece, panowie o sprawy związane z męskością, witalnością oraz starać się zrzucać wagę, dbać o kondycję. 

 

Lew: 

Uczucia: tydzień na spotkania towarzyskie, nie jednemu lwu przyjdzie udowadniać swą męskość w gorącym romansie. Stałe związki czeka nieco stresu, wzburzenia, godzić będziecie się jednak dość czule, w nastroju romantycznej kolacji... 

Praca: sprzeczki, zazdrość, nieporozumienia. To czas by zachować spokój, rozwagę, nie zawierać umów, pilnować pieniądza, miejsca pracy, unikać plotek. Czas dość ciężki, nużący, wiele lwów zatęskni za wakacjami. 

Zdrowie: uwaga na alergie i ugryzienia, rany. 

 

Panna: 

Uczucia: do połowy tygodnia poczcie nostalgii, osamotnienia, mogą przyjść wieści od osób znanych z przeszłości, kroi się nawet spotkanie po latach... W związkach spokój, ład, na koniec tygodnia sporo namiętności. Panie panny będą uważane za bardzo atrakcyjne.

Praca: poczucie znużenia, zmęczenia, trudno będzie zabrać się do działania, warto zadbać o dobre planowanie dnia. Koniec tygodnia do dobre wieści w temacie zarobków, zysków. Miłe spotkanie. 

Zdrowie: zadbać o jelita, dobre odżywianie. Unikać skrajnych diet. 

 

Waga:

Uczucia: wiele wag będzie miało szansę na przeżycie zauroczenia, a nawet romansu. Związki czekają konflikty, ciche dni. Warto skupić się na sobie, przeczekać. Druga połowa miesiąca niesie już pocieszenie, poprawę. 

Praca: dobre wieści dla wag prowadzących firmy, czeka je zysk i pochwały. Wagi szukające pracy niech uważają na podstępy, oszukańcze oferty, legalność. Wagi na etacie czeka praca dość żmudna, ale owocna. 

Zdrowie: zadbać o oczy, uszy, gardło, mogą być infekcje, przeziębienia. 

 

Skorpion:

Uczucia: w związkach skorpionów sporo zmienności, raz słońce, raz deszcz. Od wspaniałego nastroju możecie mieć skłonność wpadać w złość, uważać by nie ranić najbliższych. Pod koniec tygodnia będą wieści z rodziny o powiększeniu rodziny, ślubie. 

Praca: wiele spotkań, werwy w działaniach, dyskusji zawodowych z nutką flirtu. Skorpiony będą wiele załatwiać, osiągać sukcesy, często kartą przetargową będzie urok osobisty. 

Zdrowie: uważać na kości, stawy, a także na ciśnienie.

 

Strzelec:

Uczucia: samotne strzelce mają okazję bliżej zaprzyjaźnić się z kimś, z bliskiego otoczenia, nawiązać nić przyjaźni. Związki czekają rodzinne dyskusje na tematy związane z planowaniem potomstwa, formalizacji. 

Praca: porządkowanie biura czeka osoby prowadzące firmy, uwaga na kontrole, urzędy, banki. Szukające pracy strzelce otrzymają ofertę pracy wyjazdowej. 

Zdrowie: unikać picia i palenia. Panowie szczególnie powinni zacząć lepiej odżywiać się, zastąpić używki warzywami i owocami. 

 

Koziorożec:

Uczucia: wolne koziorożce mają szansę na romans z osobą związaną z medycyną, czyli dbając o zdrowie można znaleźć przyjaciela. W związkach remanenty odnoszące się do podziału obowiązków, może iskrzyć. 

Praca: dbać o bezpieczeństwo w pracy, nie lekceważyć regulaminów, zasad, nie starać się wykonywać pracy za wszelką cenę, kosztem własnego bezpieczeństwa i zdrowia. 

Zdrowie: koziorożce powinny zadbać o jamę ustną, jak również wszelkie odkładane wizyty dotyczące postawy, kości, stawów powinny być zrealizowane. 

 

Wodnik: 

Uczucia: panie spod znaku wodnika będą zastanawiały się nad zmianą partnera, nawet w z pozoru zgodnych związkach zapanuje wątpliwość co do przyszłości, Panie szukające nowego partnera znajdą go, możliwe że daleko od domu, zagranicą. Panowie wodniki będą zabiegać o swe kobiety, mam zadowolenie i spełnienie w związkach. 

Praca: panie muszą uważać by pracy nie stracić. Mogą być konflikty poważne, dotyczący pieniądza. 

Zdrowie: zadbać o zdrową dietę, o nerwy, sprawy hormonalne oraz gastryczne 

 

Ryby:

Uczucia: wolne ryby będą oddawać się flirtom i romansom. Pani ryby szczególnie będą miały czułych adoratorów, może dojść do flirtów, nawet zdrad. Panowie także będą flirtować, bawić się. 

Praca: zapowiedź konfliktów z szefem, negocjacje, które jednak po czasie dłuższym niespodziewanie otworzą wielu rybom drogę do awansu. 

Zdrowie: uważać na serce, krążenie, osoby palące powinny poważnie rozważyć rzucenie. 

 

Pozdrawiam

Ewa Emily

 

Zapraszam na wróżbę! Jasnowidzenie i wróżenie, runy, Dar uwodzenia i inne porady.

Wróżka Ewa Emily.

Bezpośredni numer do doradcy to : 700 788 351 (4.92 zł brutto) Wyślij SMS o treści: TC.EE. treść pytania do eksperta pod numer 72068 (2.46 zł brutto). Chat z wróżką na stronie 3.99 zł/min brutto.

Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj:  wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl