Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 15 .07 DO 21.07.2013.
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barny w związku dojdą do wniosku ze ich wybór partnera nie był do końca przemyślany, zdarza Ci się Baranie nie dotrzymywać terminów czy zobowiązań a Twój partner nie akceptuje tego tylko robi Ci wyrzuty i Wasza wspólna relacja to pełne konfliktów partnerstwo.

Samotne Barny czeka czas niezdecydowania, uwięzienia w kontynuacji znajomości, która ich nie zadowala ale nikt ciekawszy na horyzoncie się nie pojawi. Poczujesz, że Twoje życie uczuciowe utknęło w martwym punkcie i nie masz pomysłu by to zmienić.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ URIEL-Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

BYK

Byka będącego w związku czeka czas harmonijnej atmosfery. Ty i Twoja druga połowa wybaczycie sobie błędy wobec siebie, wzajemne nieporozumienia i na nowo zaczniecie odkrywać bliskość Waszego związku. Zaakceptujecie sytuacje w której przyszło Wam żyć dzięki czemu nie będzie wzajemnego oskarżania się o niepowodzenia.

Samotnego Byka czeka przyjemna podróż, w czasie podroży poznasz kogoś, kto w jakiś sposób będzie spełniał twe oczekiwania, przyjemnie spędzony czas zapamiętasz na długi ale jak to bywa ze związkami na odległość wypala się w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.


BLIŹNIAK

Bliźniak będący w związku poczuje że on i partner oddalają się od siebie, zaczną się między Wami sporne relacje i zamiast iść tą drogą powinieneś bliźniaku szukać możliwości rozwiązania pojawiającego się problemu w partnerstwie. Wasz związek ma już niezły dorobek i szkoda go zaprzepaścić poprzez wzajemne nie wyjaśnione żale.

Samotny Bliźniak pozna kogoś, kto zauroczy go fizycznie. Poczujesz iskrę między Tobą a nowa poznaną osobą ale ta relacja może tylko przysporzyć ci łez w przyszłości bo gdy zabawa się skończy zapłatą za bal staną się kajdany.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

RAK
Raki będące w związku czeka okres radości i szczęścia. Przed Waszą relacja otworzą się nowe możliwości i horyzonty pozwalające na realizacje wspólnych pragnień. Zła passa, która towarzyszyła już jakiś czas Waszej relacji zostania przełamana. U młodych Raków pojawi się decyzja o poczęciu potomka.

Samotnemu Rakowi który wcześniej już przeżył zły związek w miłości będzie towarzyszył lęk przed otwarciem się na nowe znajomości. Zamkniesz się w sobie i nie będziesz zainteresowany poznawaniem nowych osób czy rozwijaniem nowych relacji.

 

Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

 

LEW

Lwy będące w związku czeka przyjemny tydzień w którym partner spełni nie jedno ich życzenie na przykład zabierze w podróż czy zorganizuje wspólne wyjście. W relacji zapanuje harmonia i zgoda. Lwice będące w niezalegalizowanych związkach mogą spodziewać się oświadczyn ze strony partnera.

Samotne Lwy mają szanse spotkać na swojej drodze osobę, która będzie dążyła do bliższego kontaktu z nimi i poznania. Od dawna dręczy Cie tęsknota za niespłonioną miłością i brakiem szczęścia rodzinnego i ta osoba może być tym kimś, kto spełni Twoje pragnienia w przyszłości.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.


PANNA

Panny będące w związku poczują konieczność okazania silniejszego pragnienia miłości ze strony partnera wobec ich osoby, gdyż poczują się nie doceniane, niedowartościowane. Zrodzi się w Was mnóstwo wątpliwości, czy osoba z którą tworzycie związek jest ta właściwą, czy Twoje potrzeby są spełnione w tej relacji. Będzie mnóstwo pytań na które będziesz szukać odpowiedzi.

Samotne Panny mogą przeżyć rozczarowanie, ktoś z kim były umówione na spotkanie odwoła je w ostatniej chwili. Nowa znajomość może utknąć w sferze zawieszenia i trudno będzie wyrwać ją z tej stagnacji, poczujesz opór w możliwości rozwoju relacji.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie. Powinniście czasem oderwać się od codziennych obowiązków, aby móc spędzić więcej czasu razem.

 

WAGA

Osoby spod tego znaku będące w związku zmierzą się z koniecznością podjęcia ważnej decyzji w sferze uczuciowej. W Waszych emocjach będzie dominować wewnętrzne rozdarcie i nie możność podjęcia decyzji jednak będzie konieczność dokonania wyboru. Zwlekając z decyzją wpędzasz się tylko w sytuacje bez wyjścia.

Samotne Wagi mogą przeżyć zawód miłosny związany z osoba, która już znają od jakiegoś czasu, jednak to bolesne doświadczenie może tylko Ci wyjść na dobre, nauczysz się, że nie można wierzyć we wszystko co mówi druga osoba jeśli nie jest to poparte faktami bądź czynami.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.


SKORPION

Skorpiony będące w związku czeka próba uczuć, niestety od dawana nie żywisz zbyt bliskiego przywiązania do osoby z którą tworzysz związek i możesz ją zaskoczyć odejściem w chwili gdy on/a będzie Cię najbardziej potrzebować. W Waszej relacji może pojawić się zdrada z Twojej strony jednak szybko wrócisz gdyż uznasz opuszczą przystań za najpewniejsze miejsce.

Samotne Skropiony będzie cechować chęć flirtu miłosnego, czeka Cie nowa znajomość w której zaiskrzy między Tobą a nowo poznaną osobą. Osoba ta może przez chwile być ozdobą twego życia, jednak nie można liczyć na poważniejszą relacje z nią.

 

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.


STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka miła niespodzianka ze strony partnera, może to być zaproszenie, stworzenie miłego nastroju bądź impulsywne zachowanie zachęcające do twórczego rozwoju Waszej relacji. Partner będzie wyjątkowo życzliwy wobec Ciebie i gotowy Ci służyć pomocą zawsze gdy go potrzebujesz.

Samotne Strzelce czeka okres pełen niepewności jaką przyniesie nowa znajomość u nich, nowo poznana osoba będzie chwiejna wobec nich, niezdecydowana i z tego powodu zacznie rodzić się napięcie w relacji, które może mieć negatywny wpływ na dalsze jej kontynuowanie.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożców będące w związku czekają miłe chwile uniesień miłosnych ze swoim partnerem. Jednak możesz przeżyć niemiłe rozczarowanie swoją relacją, może się okazać ze tkwisz uwięziony w silnym związku seksualnym ze swoim partnerem uświadamiając sobie jednoczesny brak uczuć między Wami.

Samotne Koziorożce czeka początek przygody miłosnej która w przyszłości ma szanse przerodzić się w harmonijny związek. Nowo poznana osoby obdarzy Cie dużą dawką ciepła i miłości a także będzie realizowała swoje plany wobec Twojej osoby.

 

Anioł Tygodnia -.ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

WODNIK
Wodniki będące w związku czeka przełamanie złej passy w ich relacji. Ty i partner uwolnicie się od trosk i niepowodzenie, które od dawna nawiedzały Wasz związek. W Waszej relacji pojawi się więcej ciepła i optymizmu. Będziecie podejmować więcej działań by rozwijać Wasz związek.

Samotne Wodniki będą popędliwe i będą szukać na siłę miłości. Jednak osoby, które pojawia się na ich drodze w tym czasie nie będą przyjazne wobec nich, jedyne co będzie ich interesować w Twojej osobie to Twoja fizyczność.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość. Dla osób w związku karta może oznaczać poprawę stabilności w związku.

 

KARTA CYGAŃSKA-

RYBY

Ryby będące w związku czeka czas namiętności i beztroski. Z łatwością Ty i partner wyczarujecie między sobą nastrój podniecenia. Na nowo będzie się przekonywać się o swoich zaletach i odkrywać świeżość uczuć wobec siebie.

Samotne Ryby mogą poznać osoba która obdarzą swoim uczuciami. On/a z łatwością może oczarować słowami lecz nie jest w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl