Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 22.07 DO 28.07.2013
Autor:
Anna Bell

 BARAN

Barany będące w związku czeka czas burzliwej relacji ze swoją drugą połową. Będziesz wywierała nacisk na swego partnera a Twoje słowa będą impulsywne i nieprzemyślane. To może doprowadzić do nie kontrolowanej agresji słownej między Wami. Jednak szukanie okazji do zwady nie pomoże w rozwiązaniu Waszego problemu.

Samotne Barany czeka znajomość z kimś, kto tak samo jak on pragnie wolności w związku i kto tak samo jak on, chce by partner spełniał jego oczekiwania i ukryte tęsknoty, więc jeśli oboje będziecie czekać na pierwszy krok drugiej strony relacja nigdy się nie rozwinie.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI- Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą!

 

 

BYK

Byki będące w związku czeka okres przyjemnej stabilizacji i sielskiej atmosfery. Ty i partner Twój będziecie wzajemnie umilać sobie życie i dbać o Wasze przyjemności. Wieczory będziecie spędzać na otwartych rozmowach ze sobą dzięki temu wyjaśnicie siebie wiele dawnych nieporozumień a na Wasze serca spłynie błogie uczucie szczęścia we dwoje.

Samotne Byki może czekać początek przygody miłosnej bądź niespodziewane wyznanie uczuć od osoby którą poznały już jakiś czas temu. Tak naprawdę poczujesz się zaskoczony, że ta osoba darzy Cię już tak dużą sympatią.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.


BLIŹNIAK

Bliźniak będący w związku będzie starał się na nowo zauroczyć swego partnera, lecz poza słowami nie będziesz w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań a Twoja druga połowa poczuje się rozczarowana po raz kolejny bo jak zwykle skończyło na się obietnicach.

Samotny Bliźniak może poznać osobę, która zechce nawiązać z nim bliższa relacje, jednak on sam nie będzie zdecydowany czy ta osoba warta jest jego zainteresowania, nie czujesz barwy uczuć, wręcz nawet coś będzie Cię odpychać od tej osoby a jednak umawiasz się na kolejne spotkanie, ciekawe po co?

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

 

 

RAK
Osoby spod tego znaku będące w relacji partnerskiej nabiorą ochoty na działania wymagające polotu i fantazji. Zechcesz Raku ożywić swój związek i sam włożysz sporo trudu i starań by weekend spędzony we dwoje był dla Was naprawdę udany.

Samotne Raki poznają osobę, która początkowo będzie zachowywała się wobec nich zdecydowanie a po pierwszej randce długo będziesz czekać na kolejny telefon. To sprawi, że będziesz miał Raku poczucie porażki i braku szczęścia w miłości a tak nie jest, Ty tylko trafiasz na niewłaściwe osoby.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ POCIESZENIA- Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie.

 

LEW

Lwy będące w związku czeka radość i szczęście, razem z partnerem doczekacie się radosnych wieści na które wyczekujecie od miesięcy. To sprawi, że zaczniesz dostrzegać Lwie więcej radości z życia we dwoje a Waszą relacje czeka długo oczekiwany czas pojednania.

Samotny Lew wyruszy na poszukiwanie miłości jednak pamiętaj Lwie drogą do sukcesu jest logika i twórcze działanie a nie droga na oślep poprzez szukanie emocjonalnego zauroczenia. Nowo poznana osoba zauroczy Cie na chwilę ale jej i Twoje poglądy na życie znacząco się różnią.

 

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELKA SIŁA- Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


PANNA

Osoby spod tego znaku w związku będą przepełnione pozytywną energią, którą także obdarzą partnera i nic nie stanie na drodze do spełnienia Waszych marzeń by żyć w zgodzie i harmonii ze sobą. Wykorzystaj ten dobry czas dla Waszej relacji i wybierz się z partnerem na krótki urlop. Młode panny mogą dowiedzieć się, że rodzina im się powiększy.

Samotne Panny powinny nabrać większej odwagi w wyrażaniu swoich uczuć i emocji wobec drugiej osoby, mniej odwagę przyznać się Panno, że zauroczyłaś się a nie skrywasz swe emocje pod maską chłodu i wiesz, że to jest popełniany przez Ciebie błąd, który pozbawia Cię szczęścia w miłości.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość!

 

WAGA

Wagi będące w związku mogą być nieco oddalone emocjonalnie od partnera ponieważ Twoim sercem zawładnie uczucie smutku i nostalgii za osobą, która już dawno zniknęła z Twego życia i należy do przeszłości a jednak Ty nie potrafisz zupełnie o niej zapomnieć mimo, że od Waszego rozstania minęło wielu czasu a Twoje życie płynie stabilnie u boku kogoś innego.

Samona Waga pozna interesującą osobę, jednak nadzieje i wiara w czyste intencje tego człowieka mogą Cię zawieźć. Znajomość będzie tylko przelotna a on zniknie, zostawiając Cię bez słowa wyjaśnienia.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Osoby będące już w związku powinny podbudować relacje między sobą, które pomogą im się jeszcze bardziej zbliżyć do siebie.


SKORPION

Skorpiony będące w związku czeka umiejętność nauczenia się razem z partnerem cieszenia się tak samo silnie z małych rzeczy, jak i z tych wielkich. To odmieni Waszą relację na bardziej pozytywną, a jeśli w Waszym związku od dawna brakuje szczęścia nagle poczujecie nieoczekiwaną radość ze wspólnego bytowania ze sobą.

Samotne Skorpiony czeka bardzo interesująca znajomość z osobą poznaną w towarzystwie. Jednak jeśli będziesz Skorpionie narzucał swoją wolę, stracisz szanse zawarcia bliżej znajomości. Mimo to z Tobą osobą, nie czeka Cię romantyczna miłość a spokojne uczucie, która rozwija się powoli ale może być silne i ma szanse przerwać długie lata.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka okres całkowitej harmonii w partnerstwie, kiedy wszystko będzie się układać tak jak sobie wymarzyłeś. Plany Twoje i partnera wreszcie będą miały szanse realizacji a wymarzona przeprowadzka do wspólnego gniazdka uczyni Cię niezmiernie szczęśliwym i da Ci poczucie bezpieczeństwa.

Samotne Strzelce ogarnie niezmierna chęć flirtowania i wcale wśród tych wybrańców, których obdarzysz swoją spojrzeniem nie będziesz szukać tego jedynego, raczej zależy Ci na potwierdzeniu swojej atrakcyjności w ich oczach.

 

Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK- Wśród osób samotnych wszystko przebiega pomyślnie, aby w przyszłości trafić na odpowiedniego partnera, czy partnerkę. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

 

 

KOZIOROŻEC

Osoby spod tego znaku mogą mieć dosyć trudny okres w partnerstwie. W relacji pojawi się silny niepokój o wspólną przyszłość a Ty z tego powodu możesz cierpieć na bezsenność. Okaże się, że partner, którego oceniałaś pozytywnie od dawna Tobą manipulował i nie był uczciwy.

Samotne Koziorożce czeka czas rozważania na temat swego życia miłosnego, już nie pierwszy raz zadajesz sobie pytanie dlaczego nie możesz znaleźć szczęścia w miłości i nie znajdujesz odpowiedzi a może po prostu winą jest Twoja nastawienie.

 

Anioł Tygodnia -.ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność!

 

 

WODNIK
Wodniki będące w związku mogą zranić partnera swoim zachowaniem, Twój partner ma przeczucie zdrady z Twojej strony a jednak milczy nie chcą psuć Waszych relacji, niestety Ty tego nie doceniasz i nie żywisz zbytniego przywiązania do bliskiej Ci osoby a najgorsze jest to , że możesz go zaskoczyć odejściem, kiedy najbardziej będzie na Ciebie liczył.

Samotny Wodnik pozna osobę która potrafi tworzyć tylko i wyłącznie związek powierzchowny i nie trwały, będziesz się starał przekonać ja go siebie, mimo to nie uda Ci się uzyskać zamierzonego celu.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

 

 

 

RYBY

Ryby będące w związku zwłaszcza małżeńskim czekają komplikacje i problemy małżeńskie, których nie da się rozwiązać. Może być tak, ze jedyną drogą będzie rozłąka ale nie należy jej utożsamiać z Waszych rozstaniem. To przejściowy stan a gdy emocje się wyciszą i zaczniecie spokojnie rozmawiać wszystko wróci do normy.

Samotne Ryby będą bujały w obłokach, osoba poznana przez internet raczej nie będzie wiarygodna a jej czułe słowa będą tylko grą pozorów, gdyż obietnica spotkania nigdy nie zostanie zrealizowana.

 

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Wyjątkowa wiadomość dla Twojego serca

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl