Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 22.07 do 28.07.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Wciąż czekasz że on sam do Ciebie przyjedzie, niestety w miłości potrzeba więcej Ci wychodzenia z inicjatywą i okazywania że naprawdę ci na kimś zależy. Jeśli jesteś już w związku nie rezygnuj z niego pochopnie, po głębszej analizie okaże się, że jeszcze wiele Was łączy.
FINANSE

To dobry czas żeby nadrobić wszelkie zaległości, które od dawna piętrzą się na Twoim biurku. Jeśli planujesz założyć działalność gospodarczą w tym tygodniu załatw wszelkie dokumentny, zresztą czas najwyższy zacząć działać a nie tylko snuć plany i wizje.
ZDROWIE

Poczujesz przypływ sil witalnych, kondycja na różne eskapady gwarantowana.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Wciąż mu nie ufasz, postaraj się to zmienić inaczej sprawy przyjmą niekorzystny obrót. Przeszłość i jedno nie fortunne zdarzenie nie może mieć aż takiego znaczenia dla Waszej przyszłości, przecież on wtedy nie chciał Cie zranić świadomie, to był niekorzystny splot okoliczności. Samotny Byk niech więcej korzysta z radości życia.
FINANSE

Nie uciekaj od obowiązków zawodowych zwalając ich wykonanie na innych przez co Twój prestiż w pracy ulega poważnemu spadkowi. Wydaje Ci się w sprawach zawodowych osiągnąłeś takie stanowisko, że nie musisz bać się o stanowisko, nic bardziej mylnego.
ZDROWIE
Męczą Cię od dawna drobne dolegliwości w tym tygodniu możesz idealna kuracje dla siebie, poprawi się też stan Twoich włosów.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Ten tydzień może wpłynąć na Ciebie niezwykle kojąco, zaczniesz odnajdywać spokój w zaciszu domowego ogniska, najprzyjemniejsze chwile spędzisz sama lub z kimś bliskim na tarasie w blasku świec i księżyca, tak romantyczna aura wpłynie niezwykle pozytywnie na Twoją energie. Zaczniesz inaczej patrzeć na świat i sprawy miłości.
FINANSE

W Twojej firmie pojawiły się nowe osoby a ty poczułeś się niepewnie, nie martw się przyszłość pokaże, że uda się Wam stworzyć dobrze zgrany zespół ale już dziś bądź otwarty i pomóż innym w nowych zadaniach dzięki czemu naprawdę uda się Wam zaprzyjaźnić.
ZDROWIE
Koniecznie zwrócić uwagę na bolące stawy, może to być coś poważniejszego.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Spojrzysz na swój związek z innej perspektywy, Ty i Twój partner nauczycie dzielić się wzajemnie troskami, chętnie wysłuchasz to, co chce Ci powiedzieć Twoja druga połowa. Szczególnie razem z partnerem rozważycie wspólnie trudną sytuacje finansową, dzięki czemu znajdziecie skuteczne wyjście rozwiązania swojego problemu, który od dawna spędza Wam sen z powiek. Samotny Rak pozna osobę przy której poczucie się bezpiecznie.
FINANSE

Swoje obowiązki w pracy ostatnio spełniałeś niezbyt sumiennie, myślisz że szef tego nie widzi, okazuje się, że jest zupełnie inaczej, od dawna jesteś pod czujnym okiem swego pracodawcy i jeśli nie chcesz dostać wypowiedzenia zacznij wreszcie pracować wypełniając wszystkie zaległe obowiązki.
ZDROWIE

Uważaj na infekcje, w tym tygodniu jesteś szczególnie narażona.

LEW
MIŁOŚĆ

Twoje życie miłosne ruszy do przodu, wreszcie zacznij intensywniej korzystać z życia a na Twojej drodze będą pojawiać się osoby, które wydadzą Ci się niezwykle interesujące. Lwy związkowe powinny zawalczyć o swój związek, mimo że przeciwnik w tej chwili ma nad Tobą przewagę, Ty jeśli chcesz wyjedziesz z bitwy zwycięsko po prostu Ty i partner oddaliście się od siebie ale nadal jest między wami magiczna iskra miłości.

FINANSE

Czeka Cie rywalizacja o stanowisko lub miejsce pracy. Zmobilizuj wszystkie swoje siły aby uzyskać przewagę nad konkurencją a na koniec tygodnia czeka Cie szansa świętowania sukcesu, jeśli odpuścisz będzie porażka.

ZDROWIE

Masz chandrę, wybierz się na SPA lub zrób coś tylko dla siebie.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

W miłości ci zacznij wykorzystywać swoje auty a masz szanse na naprawdę gorące uczucie, jednak nie bój pokazać się drugiej osobie swojej prawdziwej strony, nie skrywaj się pod maską obojętności i chłodu. Wtedy dopniesz swego i zdobędziesz osobę z którą chcesz być.

FINANSE

Jeśli dopiero co zacząłeś nową pracę szybko przystosujesz się do warunków panujących w nowej firmie. Odczujesz, ze nowa praca zaczyna przynosić Ci satysfakcję której oczekiwałeś, jeśli chcesz zmienić pracę, teraz jest najlepszy moment.

ZDROWIE

Mogą być u Ciebie dolegliwości na tle nerwowym, sięgnij po zioła.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Jeśli w niedalekiej przeszłości rozstałaś się z bliską Ci osobą ten tydzień przyniesie Ci możliwość zgody i wybaczenia sobie błędów, będzie większe zrozumienie tego co zaszło między Wami a także tego jak silne nadal łączą Was uczucia. Jeśli jesteś sama zrozumiesz, ze ten stan Ci nadal odpowiada.

FINANSE

W pracy pojawi się osoba która zechce Ci pomoc w trudnych sprawach lub pomoże przy wypełnianiu obowiązków z którymi sobie nie radzisz. Pamiętaj o podziękowaniu w sposób widoczny, nie przypisuj sobie jej zasług.

 

ZDROWIE

Poszukaj ratunku dla zdrowia w medycynie niekonwencjonalnej.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Złożyłeś fałszywe i puste obietnice partnerowi, nie dziw się, że on teraz się na Ciebie dąsa. Ale możesz jeszcze naprawić relacje między Wami organizując dla Was w letnią noc romantyczną kolacje przy świecach. Samotny Skorpion niech posłucha swojej intuicji i nie odrzuca uczucia, które na nie czeka.

FINANSE

Jeśli planujesz zmianę pracy w tym tygodniu możesz natrafić na propozycje podjęcia pracy na takim stanowisku do którego najlepiej się nadajesz i będziesz wreszcie robił to na czym się znasz a jeszcze godziwie Ci zapłacą. Będziesz usatysfakcjonowany.

ZDROWIE

Zalecana ostrożność przed kierownicą, uważaj też na nagłe kontuzje.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Ten tydzień będzie wyjątkowo radosny, razem z partnerem będziecie świętować jego sukcesy a Ciebie będzie rozpierać duma, że to właśnie Ty jesteś wybranką jego serca. Jeśli jesteś samotna spotkasz osobę z którą połączy Cię głęboka przyjaźń a kto wie może i potem będzie z tego miłość.

FINANSE

Możesz potrzebować rady i wsparcia kogoś doświadczonego w kwestii prowadzenia własnej działalności gospodarczej którą od dawna planujesz założyć. Masz swoje pomysły i projekt ale brakuje Ci gotówki, kto wie może ta osoba będziesz też Twoim wspólnikiem, nie tylko doradcą.

ZDROWIE

W tym tygodniu wszelkie męczące Cię dolegliwości mogą się nasilić ale wkrótce powrócisz do pełni sił

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W miłości pary które są ze sobą już jakiś czas podejmą ważne decyzje dotyczące ich związku, mogą zdecydować się na ślub bądź posiadanie potomstwa a pary będące w niezalegalizowanym związku a nie gotowe jeszcze emocjonalnie na ślub zdecydują się na wspólne zamieszkanie. Samotnym Koziorożcom rozkwitnie życie towarzyskie.

FINANSE

Ostatnio byłeś bardzo rozrzutny i może się okazać że brakuje Ci pieniędzy do następnej wypłaty, będziesz zmuszony pożyczyć drobną kwotę, którą całe szczęście szybko uda Ci się zwrócić. Lepiej mądrzej gospodaruj swoimi wydatkami.

ZDROWIE

To świetny tydzień na rzucanie nałogów, tym razem może naprawdę się udać.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze może pojawić się osoba z którą nawiążesz głęboką relacje, nowa znajomość na długo zagości w Twoim życiu, może być tak, że to będzie ta docelowa osoba dla Ciebie. Wodniki będące w związku razem z partnerem znajdą wspólne hobby.

FINANSE

Zawodowe kłopoty wreszcie mina, jeśli jesteś osobą która długo poszukuje pracy wreszcie pojawi się interesująca propozycja możliwa do zrealizowania. Nowo podjęta przez Ciebie praca przyniesie Ci wiele zadowolenia zwłaszcza finansowego bo uda Ci się spłacić zaległe długi choć w części.

ZDROWIE

Bądź bardziej aktywna fizycznie, zacznij uprawiać jakiś sport.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

W miłości pojawi się niezwykle inteligenta osoba, która zainteresuje cie ale ten ktoś może nie ofiarować ci nic więcej niż tylko romans. Przemyśl to sobie zanim skorzystasz z propozycji bo może się okazać, że ta osoba nie wniesie nic pozytywnego w Twoje życie. Tylko się rozczarujesz.

FINANSE

Jeśli planujesz zmianę pracy dobrze się zastanów czy ryzyko zmiany nie jest zbyt wielkie i tak naprawdę warunki pracy zamiast na lepsze zmienią na gorsze. Może i pensja wyższa ale jeśli odliczysz kosztu dojazdu może się okazać że zarabiasz mniej niż w obecnej.

ZDROWIE
Jeśli usłyszysz niepokojącą diagnozę, nie wpadaj w panikę, może się okazać, że nie ma się czym martwić.

 
 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Wyjątkowa wiadomość dla Twojego serca

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl