Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 29.07 DO 05.08.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barany związku odkryją radość dawania uczuć miłosnych. Będziesz nastawiona na bliski kontakt z partnerem, empatię i wrażliwości na wzajemne potrzeby w związku, odkryjesz radość bycia razem. Jest szansa, że weekend spędzicie na wspólnej zabawie w towarzystwie co jeszcze bardziej Was do siebie zbliży.

Samotne Barany powinny być ostrożne przy wchodzeniu w nowe relacje, możesz poznać osobę która skomplikuje Twoje życie, utracisz poczucie bezpieczeństwa i stabilności emocjonalnej a znajomość zamiast długotrwałego szczęścia przyniesie nieprzestane noce.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

 

BYK

Byk będący w związku zechce ustalić reguły własnej relacji, chce żeby jego związek opierał się na uczciwych i jasnych zasadach. Będzie się starał na nowo zbudować poczucie bezpieczeństwa, które jakiś czas temu zostało nadszarpnięte. Uznasz, że nadszedł doskonały moment na realizację nowych wyzwań w związku by w przyszłości wejść na poziom wyżej.

Samotny Byk zbyt długo podąża utartym szlakiem przy poszukiwaniu miłości przez co dzień jutrzejszy ani każdy kolejny nie przynosi wyczekiwanej miłości więc nadszedł czas by swoje kroki skierować w inna stronę.

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ GABRIEL-Gabriel próbuje przekazać Ci cenne informacje, które otworzą Twoje serce na wielkie uczucie. Może to być poznanie nowej miłości, bądź odkrycie piękna w swoim dotychczasowym związku.


BLIŹNIAK

Bliźniaki będące w związku staną się bardziej spontaniczne i szczere wobec swego partnera. Okażą mu w pełni swą życzliwość, owszem pragniesz ostatnio Bliźniaku większej radości z życia ale nie będziesz jej szukać w przygodnym romansie tylko zachęcisz swą drugą połowę do wzajemnej gry miłosnej jak za dawnych czasów, gdy tylko się poznaliście.

Samotny Bliźniak zawrze interesującą znajomość, jednak powinieneś bardziej dokładnie przyjrzeć się osobie, która tak mocno poruszyła twe serce, wszak tej osobie może brakować kilku ważnych cech w charakterze, które są dla Ciebie szalenie istotne.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA- Dla osób w związku Anioł ten oznacza poprawę stabilności w związku.

 

 

RAK
Raki będące w związku zaczną bardziej cieszyć się wspólnymi chwilami z partnerem. Twój parter Raku dostrzeże, że to Ty nadajesz smak Waszemu związkowi, a Ty sam zaczniesz „przyprawiać” Wasze wspólne chwile nutką pikanterii co niebywale spodoba się Twojej połowie. Zarezerwujcie jeśli się da ten weekend tylko dla siebie.

Samotny Rak nie będzie szukał miłości a zajmie się realizowaniem swoich pasji, tak bardzo pochłonie Cię to, co od dawna Cię inspirowało, że możesz nie zauważyć osoby która będzie Ci się baczniej przyglądać a nawet zechce nawiązać z Tobą kontakt. Uważaj Raku by nie przegapić interesującej znajomości.

 

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. Osoby samotne nie muszą natomiast zamartwiać się swoją samotnością, gdyż znajdą drogę do poznania partnera/partnerki.

 

LEW

Lew będący w związku zechce w swojej relacji wprowadzić więcej romantyzmu, nadać swojemu związkowi niepowtarzalny urok. Niestety Twój partner jakoś nie za bardzo podchwyci Twoje dobre intencje i zamiast poprawy relacji nastąpi zgrzyt i cisza.

Samotny Lew może w tym tygodniu stanąć oko w oko z prawdą o sobie. Czas radosnej beztroski masz już za sobą, czas pomyśleć o stabilizacji, przecież osoba z którą spotykasz się od czasu do czasu od dawna na to czeka, aż porzucisz dla niej swe dotychczasowe życie.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.


PANNA

Panny będące w związku zechcą wprowadzić zmiany w swojej relacji mające na celu poprawić jakoś i standard ich partnerstwa. Niestety Panno w niektórych decyzjach zanim wprowadzisz nowy rytm dnia lepiej skonsultuj to z partnerem może on wcale nie ma ochoty na obiad jadać tylko sałaty i codziennie korzystać ze spaceru bądź jeździć na basen.

Samotna Panna nie dostrzega, że ciągle ucieka przed przyznaniem się do miłości, zaprzeczasz temu, co naprawdę czujesz do tej osoby, przez co tracisz wiele energii. Lepszym rozwiązaniem jest skonfrontowanie się z sytuacją, możesz dostrzeżesz, że Twoje uczucie jest odwzajemnione.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

WAGA

Osoby spod tego znaku będące w związku mogą przeżywać trudny okres. Pragniesz Wago zaangażować się w swoją relację ale jednocześnie zachowujesz dystans do partnera nie pozwalając mu się do siebie zbliżyć. Najpierw ulegasz silnej namiętności a potem potem szukasz przeciwwagi w chłodnym potraktowaniu partnera, nie dziw się, że on już ma tego dosyć.

Samotna Waga może spodziewać się większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej swoją osobą. Pojawi się także szansa odnowienia kontaktu z sobą, z którą kiedyś byłaś blisko. To jaką drogę wybierzesz zależy od Ciebie, wszak czasem uważasz, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.


SKORPION

Skorpiony będące w związku czeka przyjemny tydzień pod względem wzajemnej bliskości z partnerem. Pobudzi się Wasz apetyt seksualny względem siebie a instynkt drapieżnika popchnie Cię do zorganizowania wspaniałego weekendu, który pozwoli Wam przeżyć w miłości kwintesencje rozkoszy ze sobą.

Samotny Skorpion rzuci się bardziej w wir pracy niż miłości. Trudno Ci znaleźć osobę, która sprosta Twoim wymaganiom, szukasz partnera o równie silnej konstrukcji psychicznej gdzie Wasze relacje od czasu do czasu powinny przypominać uczuciowe zwarcie. Koniec tygodnia przyniesie Ci szanse wyjazdu, skorzystaj nie, może w nowym towarzystwie uda się poznać kogoś odpowiedniego dla Ciebie.

 

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości. Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

 

STRZELEC

Strzelce będące w partnerstwie czeka przypływ energii, dzięki temu w Twoim związku będzie układało się tak jak oczekujesz. Wydaje się, że nic nie zmąci Twojej harmonii uczuciowej jednak w czasie zabawy w towarzystwie spotkasz osobę, która będzie szczególnie czuła na Twoje wdzięki. Twojej drugiej połowie trudno będzie wyjaśnić, że to nie Ty uwodzisz a ona Ciebie i scena zazdrości gotowa.

Samotny Strzelec pozna kogoś, kto bardzo ich zauroczy fizycznie jednak po bliższym poznaniu okaże się, że na osoba intelektualnie nie dorasta do Ciebie. Poszukujesz kogoś pozytywnie nastawionego do świata, wykształconego i ciekawego życia a on/a okaże się marudą. Szybko zrobisz w tył zwrot.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku czeka tydzień pracy nad relacją i próba nauczenia partnera poczucia odpowiedzialności jaką Ty sam posiadasz. Jednak to nie będzie łatwe zadanie, bo Twoja druga połowa zdaje się nie widzieć problemu, który Tobie zaprzepaszcza szanse stworzenia idealnego związku.

Samotny Koziorożec będzie miał możliwość przeżycia nie zaplanowanego, płomiennego epizodu z kimś, kto oprócz romantyzmu nie wnosi zbyt wiele spoiwa w stabilna relację, będzie miło ale lepiej rozejrzyj się za kimś bardziej solidnym.

 

Anioł Tygodnia -ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek

 

 

WODNIK
Wodnik obdarzy swego partnera szczególną miłością ale tylko dlatego, że w głowie świta mu szansa krótkiego romansu z kimś, kto od dawna próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Sprawdzasz jak bardzo partner Ci ufa i czy wykaże jakieś podejrzenia Twoją nagła zmianą, czy raczej nie zauważy nic niepokojącego i wtedy będziesz spokojnie mógł zrealizować swoje pragnienie.

Samotny Wodnik pozna osobę, która zainteresuje go dosyć szczególnie ale po dokładniejszym poznaniu będziesz miał przeczucie, że jesteś więźniem cudzych oczekiwań i zmienisz się w sopel lodu nie dając szansy na dalszą kontynuacje znajomości.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ- Przypomina Ci, że miłość jest jak zdrowie, dlatego dbaj, aby te uczucie nigdy w Tobie nie wygasło.

 

 

 

RYBY

Ryby będące w związku mogą spodziewać się komplikacji uczuciowych. Pojawi się u Ciebie okazja, kuszenie losu by zabrnąć w niebezpieczny romans. Zastanów się czy teraz nie jest Ci dobrze z partnerem i czy warto uwikłać się w coś, co potem może wpłynąć na dalsze losy Twojej przyszłości i stabilności emocjonalnej.

Samotna Ryba po raz kolejny może się sparzyć w miłości więc zanim wejdziesz w nowy związek dobrze oceń te osobę czy po raz kolejny nie przyciągnęłaś typa „małego chłopca” bawiącego się w miłość.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl