Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 29.07 do 05.08.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Ciągle przeżywasz prawdziwą miłość, która kończy się zwykle w momencie gdy mija chemia, czas najwyższy pomyśleć o tym, że lista Twoich przygód zaczyna się wydłużać a Ty nie znajdujesz tego, czego szukasz, może wina nie tkwi w tych osobach a w Tobie, że unikasz głębszej analizy uczuć.
FINANSE

Nie znosisz gdy ktoś wydaje Ci polecenia, wolisz sama ustalać sobie rytm pracy ale w tym tygodniu możesz mieć bardzo trudny okres, może Ci się wydawać, ze wszyscy będą się o coś Ciebie czekać i czegoś chcieć od Ciebie.
ZDROWIE

Twoje ciało potrzebuje ruchu ale gimnastyka przed lustrem nudzi Cię więc rower będzie dobrą terapii. 

BYK
MIŁOŚĆ

Ostatnio nie miewasz zbyt najlepszego nastroju a do tego Twoje kontakty z innymi nie są zbyt bliskie, czujesz się emocjonalnie oddalona od najbliższych a jeszcze mniej przystępną dla tych, z którymi nawiązałaś relacje przez co jesteś postrzegana jako osoba chłodna i wyniosła w wyniku czego możesz stracić okazje do naprawdę miłej znajomości.
FINANSE

Lubisz kiedy Twoje wysiłki w pracy przynoszą wymierne efekty, ale ostatnio mimo, że włożyłaś wiele wysiłku w wykonywanie zadań, rezultaty są mizerne a jeszcze może czekać Cię upomnienie od szefa, że zupełnie nie przykładasz się do wykonywanych przez siebie obowiązków.
ZDROWIE
Zaplanuj sobie żeby prowadzić bardziej uregulowany tryb życia.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Ciągle za czymś gonisz, ciągle czegoś szukasz przez niektórzy mają Cię za osobę wybredną bo nawet w związku potrafisz wytknąć partnerowi, ze nie spełnia Twoich oczekiwań. W tym tygodniu idealnym dla Ciebie miejscem na poznanie nowej osoby będzie przyjecie towarzyskie na które zostałaś zaproszona bo jest szansa, że spotkasz kogoś, kto naprawdę Cie zrozumie.
FINANSE

W Twojej głowie zrodzi się myśl by wreszcie podjąć decyzje o zmianie pracy, monotonna praca w odosobnieniu jest idealna dla kogoś ze spokojniejszym temperamentem ale Ty, mimo godziwej zapłaty nie możesz usiedzieć na miejscu. Czujesz, że eksplodujesz jeśli, nie uda Ci się wykorzystać Twojej aktywności zawodowej.
ZDROWIE
Nie masz powodów do obaw w tym tygodniu zdrowie nie zawiedzie Cie.

 RAK
MIŁOŚĆ

Ostatnio zaczynasz przesadzać okazując najbliższym za często twoją kapryśną i zmienną niczym księżyc aurę, przez co stajesz się nie do wytrzymania. W weekend koniecznie skorzystaj z wybrania się na spotkania w różnych miejscach, gdzie bywa towarzystwo możesz poznać kogoś, z kim relacja zaprowadzi Cię do silnego i spełnionego związku.
FINANSE

Twoja praca wreszcie zostanie doceniona, zostaniesz wynagrodzona za nadgodziny i tygodnie pracy spędzone na realizacją projektu, który podniesie jakość i standard firmy co przyniesie jej zwiększone zyski. Może także czekać Cię awans.
ZDROWIE

Wysoki poziom energii w tym tygodniu pozwoli Ci na większą aktywność fizyczną.

LEW
MIŁOŚĆ

Twój ogromny talent uwodzicielski i apetyt na przygody miłosne może zaważyć na losie Twego związku, lepiej więc dobrze się zastanów zanim zaczniesz prowadzić podwójną grę miłosną. Zadbaj by Twoje relacje opierały się na pozytywnych emocjach bo w spełnionym związku źródło Twojej energii stanie się niewyczerpalne.

FINANSE

W Twojej pracy w tym tygodniu nie będzie widocznych efektów. Lenistwo będzie Ci dokuczać bardziej niż zwykle ale szefowi to się nie spodoba. Jednak Ty będziesz głuchła na słowa krytyki i otoczysz się samymi pochlebcami, którzy tak jak Ty nie będą mieli ochoty na pracę.

ZDROWIE

Odpoczywaj aktywnie, dużo spaceruj lub biegaj ponieważ mięśnie będą domagać się ruchu.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Narzekasz na samotność a zastanowiłaś się ile razy szczęście przeszło Ci koło nosa a obiekt Twoich westchnień nie miał bladego pojęcia, że jesteś nim zainteresowana. Tym razem będzie tak samo, więc zamiast mówić z góry, że nie masz szans wyślij choć jeden ale jednoznaczny sygnał pod względem adresata.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz pracować pod presja czasu, zadania będą do wykonania na już ale tobie nie będzie się to podobać bo szybkość pracy nie pozwala Ci się dobrze zapoznać z zagadnieniem i przygotować do wykonania projektu.

ZDROWIE

Wybierz taki rodzaj wypoczynku, który pozwala Ci rozładować codzienne stresy.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Ten tydzień może Cię rozczarować bo jakoś nie będziesz miała ochoty na bliższe znajomości z osobami, które są zainteresowane rozwinięciem relacji z Tobą. Zachowasz dystans do nowo poznanej osoby, szkoda bo możesz przez to stracić szanse na coś naprawdę zachwycającego.

FINANSE

Nieestetyczne otoczenie i bałagan w pracy sprawia, ze nie możesz się skupić na wykonywanych zadaniach ale zamiast narzekać zaraź innych swoim upodobaniem do piękna i jest szansa że szef zgodzi się na drobne wydatki w tej kwestii jeśli będzie miało to przynieść poprawę jakości pracy.

 

ZDROWIE

Uważaj żeby nie narażać się na kontuzje i złamania a na stres zastosuj naturalne metody, zioła tonujące, wypoczynek i zdrowy sen.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

On wyznał Ci uczucia a Ty uważasz, że jego słowa brzmią fałszywie, masz racje, ktoś, kto przedwcześnie zdradza swoje intencje wiadomo zawsze ma jakiś cel. A jego cel to wspólne zatracenie się w uciechach życia ale tylko do momentu, kiedy zabawa się nie znudzi.

FINANSE

Ostatnio coraz częściej zaczynasz brać udział w różnego rodzaju loteriach mając nadzieje na dużą wygraną zamiast pomyśleć podjęciu dodatkowej pracy jeśli Twoja obecna płaca nie wystarcza na utrzymanie.

ZDROWIE

Udane kontakty z otoczeniem sprawią, ze będziesz miała doskonałe samopoczucie.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Sprawiasz wrażenie osoby zdecydowanej gdzie Twoje relacje z partnerem wydają się czytelne i jasne, jednak często to tylko pozory, zbyt wiele Twoich słów nie ma pokrycia w rzeczywistości. Lubisz mówić to co chce usłyszeć dana osoba na potrzebę chwili tyle, że tym razem role zostaną zmienione i ty zostaniesz oszukany.

FINANSE

Twój stosunek do pieniędzy jest zaskakująco konkretny. Możesz dokonać drogiego zakupu ale solidnego, który będzie Ci służył długie lata, jednak zanim wydasz pieniądze, dobrze to przemyśl czy w tej chwili realnie stać Cię na to.

ZDROWIE

Staniesz się bardziej wytrzymała na zmęczenie i stres.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Koziorożcu nie chowaj się w zaciszu domowego ogniska bo w tym tygodniu możesz poznać kogoś, kto będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Okaże się, ze macie wspólnych znajomych dzięki czemu zanim się zaangażujesz uzyskasz dowody miłości, które pozwolą Ci dostrzec zalety jego charakteru.

FINANSE

Możesz zostać wezwany na dywanik do szefa, pamiętaj żeby przygotować sobie przed rozmową odpowiednio rzeczowe argumenty, które będą bronić Twojej pozycji zawodowej. Jeśli szukasz dodatkowej pracy pojawi się okazja, żeby sobie dorobić.

ZDROWIE

Zdrowie nie powinno Cię zawieść, dobry czas na diety odchudzające i skuteczne terapie.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

W Twojej rodzinie panują układy partnerskie, sprawiedliwie rozdzielasz obowiązki na wszystkich, przynajmniej tak Ci się wydaje, bo ostatnio nie zauważasz, że Twój partner zaczyna się buntować z powodu nadmiaru obowiązków, które jego zdaniem powinny należeć do Ciebie.

FINANSE

W Twojej pracy ostatnio pojawił się chaos, zaczyna brakować Ci twórczych pomysłów które mogą ci się pomóc realizować w pracy. Zamiast rozpaczać i zarzucać sobie wypalenie zawodowe pomyśl o krótkim wypoczynku.

ZDROWIE

To co zapewni Ci dobrą kondycje to odrobina sportu.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Możesz mieć wrażenie, że sprzyja Ci powodzenie w układach rodzinnych a sprawy rozwijają się pomyślnie. Uda Ci się skutecznie wyswobodzić z niewygodnej sytuacji i zaczniesz wszystko od nowa.

FINANSE

Kontroluj swoje wydatki, co poniedziałek zaczynasz oszczędzać ale w piątek już nawet nie pamiętasz o swoim przyrzeczeniu. Jeśli nie nauczysz się ograniczać i kupować tylko to co niezbędne wpakujesz się w kłopoty finansowe.

ZDROWIE
Pamiętaj żeby w Twojej diecie znalazło się dostatecznie dużo owoców i warzyw.


 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl